Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a minőséget mindig is meg kellett fizetni, és ez mindig is így lesz
ezek az olcsóbb aksik elég vegyes képet alkotnak,
ha keveset használod a motort és ritkán töltöd 1-2 év és kampec,,,,
Bannert kérdeztem meg a multkor,csak úgy,van polcon mindig:16 eft körüli áron. 3 évet minimnum kibir(ápolgatva télen többet i)bőven jó ajánlat,szerintem.

Az eneos olajat kérdezte a multkor valaki,most láttam a neten az eneos motorbicikli olajait eddig a Yamaha forgalmazta yamalube néven.........
Drága.
Gyárilag töltött! Nem szabad felbontani se, azonnal garanciáját veszti, gondozásmentes.
nagyon elégedett vagyok vele. Tul sokat nem mentem még, nagyon könnyű dönteni,ha nem is ólom de vascipő helyett alupapucsosnak tünik! Csúsztam meg vele csatornafedőn, azonnal fogott az aszfalton újra........gyorsan is melegszik. Már a dizájn felirat halvány a közepén,egyetlen "hátrány"a matt szine igy nem látszik rajta a majrécsík! Bár pont emiatt újonnan járatni sem kell a leválasztóréteg miatt!
milyen a conti
miért nem veszel yuasa t
Ezt te töltötted fel savval, vagy már gyárilag fel volt töltve?
Ha nyerek ma a lotton megkapod a bmw-t, s a toket az uthoz!
Most volt téma pár napja. Banner mellett döntöttem (én is). Ugyanolyan szériaszámmal megtalálod az FZ-be valót, mint amilyen a gyári. Ha picit visszalapozol a nevemhez (pár oldalt) megtalálhatod linkkel is.
Szeptemberben valószínű megyünk Goimo-val agy hosszú hétvégén ausztriában, a magyar határ és malta közötti részen egy 1200 km-es kört, de csak vékony mellékúton.
Akkut cserélt már valaki? Gondolom nem gyári lett véve, akkor milyen?
idén 3napot voltunk Horvátho.ba, 2 nap Szlovákiába és Lengyelországba
még nyáron jó volna Szlovénia aztán ki is fújt...
Viccet félre téve, a barátaim mennek a Francia Alpokba egy 5.000km-es körre, ahova és sajna pénz hiányában nem tudom elkísérni őket. :( Dipshit-ékkel gurultam volna el szívesen a Krím-be, de amikor mennek nekem sajna meló miatt nem jó. :S
....arra gondoltam, hogy nyár végén ki kellene ugrani a Gossglockner-re, vagy le Horváth-ba 3-4 napra.. neked mi a véleményed, nem találunk ki valamit ?
ez durva
miután megnyertem a lottót a BMW-mel eljövök ide:
http://www.youtube.com/watch?v...

;)
milyen túrák lesznek idén Peti
Nekem a legkényelmesebb volt eddig a nagyvas.hu és ezután is onnan fogok venni mindent. A Yamahához viszem a motort szervizelni (megvan az okom rá ,hogy miért oda), ott meg van légszűrő nekik, szóval részemről ez már megoldódott a dolog.
Peeeti85 neked nem sok problémád lehet ha képes vagy ennyit szervezkedni agyalni egy sima szervizen!

A hiflo légszürő olyan 6-7 ezer a yamaha 7,5-8 (tudom hogy csak olyanba van csomagolva!)
A hiflo olajszürőt minden yamaha szalon tart tuti ha nem a gyári! kell! egy ezressel drágábban(tudom tudom csak a csomagolás.....)

Olajat meg megint nem horror áron adják a mai piacon nem tehetik és legalább a FORRÁS tuti!

Csapjál egy kört motorral és vedd meg személyesen(100 kmn belül tuti van 1 yami) .....ja az meg benzin..........
Az m0moto Csepelen van az M0-s mellett.
Az igazi isten barma, gondolom égen földön nem volt egy párhuzamos utca
Köszönöm Péter, így nem péntek este, csak szombat reggel megyek be értük.
igen értelek, de az 1500ft-os postaköltséget hozzá adod akkor ennyiből bemehetnék a yamahába venni tőlük légszűrőt.
az a bajom hogy ha külön veszem a légszűrőt az külön postaköltség..
Ez a legolcsóbb amit találtam. erre van 1500 Ft postaköltség, 2-3 munkanap átfutással:
http://www.m0moto.hu//product_...
Mennyi volt a nagyvason a légszűrő?