Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen tudom, de én azt szeretném ha egy helyről tudnék mindent rendelni. eddig nagyvas.hu -ról szoktam, de most nincs sajna nekik készleten légszűrő. az meg nem éri meg, hogy külön rendeljek szűrőt máshonnan, mert az + postaköltség.
Én konkrétan castrol power 1 racing 10w 50eset használok. Nekem eddig bejött.
Ha fz6 ra kell akkor hifloból a HIFLOFILTRO HFA4612 keresd és az van egy csomó helyen.
őő tényleg köszzi
Nem kellett volna.. tisztára elkalandozok mentálisan itt a vizsgaidőszak kellős közepén


Ha patakban akarok menni, akkor azt nem így csinálom

Nem tudok németül.. de kicsit furcsa volt az az éles váltás, ahogy már Törökországban professzionális húzatópadon egyengetik a segédvázat . Ezek szerint körbe mentek.. Bár akkor kompozniuk kellett ha óra járásával megegyező irányba kerülték a fekete-tengert.

Am Gyurgyó haverom hasonló mutatványt mutatott be tavaly.. beesett egy közmű árokba (lap alján a legalsó videó.. bár a többit is érdemes megnézni )
Köszi, még aktuális. Nem nagyon akarok pályázni, csak sima utcai használatban van/lesz a moci. Arra kerestem olajat. A CBR-be félszintetikus motult használtam, de nem tudtam ebbe milyen megy. :)
Nem belevau, de nem raktad bele Zacky FZ-jébe, mikor elvitte az új tulaj?
Hali!
Bocsi a megkésett válaszért, de ha még aktuális akkor kérdezném, hogy mire gondolsz az alatt, hogy "milyet érdemes bele tenni?" Márkára vagy viszkozitásra? Első körben viszkozitásra, normál közúti használatra, Magyarországi éghajlatra 10w40-es olaj elég bele. Ha szeretsz pályázni és nyelezni amíg bírja, akkor érdemesebb verseny célra kifejlesztett 10w60-as olajat tenni bele! Márka választásánál meg két dolog jöhet szóba: 1. melyik gyártó reklám szövegének "dőlj be"...illetve 2. a pénztárcád mérete! De nekem most pl Shell Advanced VSX 4T 10W40 van bent több, mint 1500 km-t mentem vele...eddig semmi eltérést nem tapasztaltam. Nem zajosabb, a sebességváltás tökéletes, enni nem eszik belőle szerencsére! Ez az olaj teljesen szintetikus, tehát jól kell bírja a gyűrődést! De sokan a Motul 7100 10W40-re esküsznek, az is szintén full szintetikus kategória már! Igazából, ha sikerült kiválasszad a neked tetsző olajmárkát akkor érdemes a neten az Árgép.hu segítségével rákeresni, hol a legolcsóbb az olaj. Jól körbe kell járni ezt a dolgot, mert eszméletlen milyen árkülönbségek vannak Remélem, hogy tudtam segíteni ! Ha van még kérdés akkor nyugodtan kérdezz
most hirtelen nem találtam, szerintem elvitték, de még holnap megsasolom
hali
oks, ha nincs akkor nincs :S
végül is azért lett volna jó, mert nagyon úgy néz ki, hogy a nagyvas.hu-n nincs készleten légszűrő. :(
viszont úgy látom a levegőszűrő nincs meg de majd megnézem még egyszer
hi
egy kis kedvcsináló a Krím-hez :)
(remélem ti nem jártok úgy ahogy a srác 3:21 nél) :S
http://youtu.be/4sdzmal-6c4
nah nem tudom, kinek kellett de itt van...
én most próbáltam ki nem éreztem durva rezonanciát
Talánegy pc-s szinkron lehet kellene. Abból sok minden kiderülhet!
Nekem is volt fzs 1000 de nem rémlik hogy "nagyon" rezonált volna... 110-120 körül sem(fordulat irásod alapján)...
A pálinka viszont finom volt aszongyák.
Valaki árul egy FZS1000-t a következő szöveggel: "Sérülés és szervíz mentes"
legalább őszinte...
nekem is ez jott at.
Itt viszont egyik se 3,5-et evett.

http://youtu.be/CZNw0Iy4JI8
Ismerem őket............GSS mondta hogy az utak állapota miatt nem igen lehetett menni 200+-t de ha te jobban vagy informálva én meghajolok.
mondcsak, sokat voltal mar Ukrajnaba? Biztos ugy ismered oket, akik lassuak igaz?
Én is.. ha az utas fizeti a másik 3,5 litert
Hát..........gyökkettővel én is tudok 3,5-el járni.
jahh... viszont csak 3,5 litert fogyasztott a BMW, uh a teloszimering arat befedte
Azt is meselte, hogy megkurogattak az ukran rendorok oket? A mostani 6 nap 3000 km faja lehetett.
Valószínű mert talán egy hónapja voltak ukrajnában............ott a jó utak és a BMW együttese elfosta a telószimeringet.


Most meg megjárták montenegrót.