Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laci, a fék és kuplungkar nincs elfelejtve, a freemailpeternel van :) csinál róluk fotót, vagy csinálok én pénteken legkésőbb.
Tiszta sor, így nem is erőltetem az ültetőszettet :)
Irányjelzők, megnézem, hogy hol vannak, vagy nálam Piliscsabán, vagy a Freemailpeternel Budapesten.

még egy szó az ületésről: Az ülés a legegyszerűbb megoldás! Ha az elejét is beejted 1-1,5 cm-nél netöbbetb is nyersz! Utassal akár ültetve van, akár nem, puhának fogod érezni a gyári rugóstagot!Mondom, mi 80+60kg-nál és 65+60kg-nál is ugyanezt éreztem.
Végre az én emberem!
Köszönöm az infót!

A MÉH-hez mire elérnék, több a benziköltség, mint amit adnak érte. Gondolhatjátok, hogy nem 200 meg 500,-Ft-on cigánykodom.
Hali Zack!

Nos, amit leírtál az ültető szett-ről sajnos beváltotta a félelmeimet...egyrészt most sajnos nem állok úgy anyagilag, hogy megfinanszírozzam azt, meg időközben kitaláltam egy másik megoldást az ültetésre a teló cseréje nélkül! Egyelőre nem szeretnék belemenni a részletekbe, amíg nem nézem meg, hogy működne-e az elképzelésem ! Lévén, hogy szinte mindig utassal közlekedem, így nem volna kézenfekfő számomra a túl lágy lengéscsillapító ! Viszont az irányjelzőkre igényt tartanék ! Érdekelne, hogy merrefele laksz, mert ha közelben, akkor akár el is gurulnék érte ha úgy van:-)! De ha mást nem marad a postázás, ha neked így megfelel
Normálisan töltsd fel,és vidd be egy akksi boltba.Ott megnézik terheléssel..Ez itt nálunk 2-3 száz forintba kerül.Akkor képet kapsz az akksi állapotáról. Ezután eldöntöd,hogy eladod vagy selejtezed..
Sziasztok.

Természetesen el lehet adni: MÉH 120Ft/kg
Be ám!
Az utolsó műszaki probléma is elhárult.
Hétvégén GO Transalpina.
ezek szerint már beszerelted?
Hála égnek nem csak én fogok fényképezni,így majd a szelektálás lesz remélhetőleg a legnagyobb probléma.

1 hónap múlva indulunk.. nem kicsit várom már
Szívesen részt vennék a túrátokon én is, de sajna ez nem jön össze. Ellenben ígérjétek meg, hogy sokat fogtok fényképezni! ;)
elkelt...
Akkor erről leteszek.
Állítottál már le olyan autót?
Abban "norvégok" ülnek, és azért veszik meg a cuccot, hogy szétbontsák, és vigyék utána a méhbe.. Párszáz forintot adnak egy akksiért..
EGÉRTANYA b*zzeg, mik vannak! Ha jól értettem azt mondta, hogy MEGINT befészkeltek.
Épp ez volt a kérdés - offenzív magatartásod nem értem -, "valakinek még érhet valamit?" Új állapotában ez nem egy ócsakaság volt, és ebből indultam ki. Ha a válaszod "nem" lett volna, szokott erre járkálni "veszek... használt akkumulátort" kihangosítós autó, gondoltam eladom neki.

Keblemre Zack! Van normál és csepptöltő is itthon, a kivezetés pedig tervben van a cserekor. :) Télen nem volt kivéve, nem bírnék ki 3 hónapot a hangja nélkül.
uhh bazzeg, mivolt ott a legszurohazba? Egy madarfeszek?
ha már témánál vagytok, találtam valamit :
http://youtu.be/VUYITUnDbjs
Ha kiakarsz baszni egy motoros tarsaddal, passzold el nyugodtan. De mennyit is kapnal erte? 5000-et? Ujat es JOT lehet kapni 15.000 HUF-ert.
Tudod hova vidd? A benzinkutra, s tedd be az uj aksidat baratom.
Teli projekt feladatod, hogy vegyel egy 4500 Ft-os motoros akksitoltot, es egy 2000 Ft-os akkumulator kivezetest. En a BMW-re is ratolom a toltest, ha nem inditom be 4 nap tavlataba, meglepodok, hogy mennyit tud beletolteni!

szokott koroket gondolom mar vegiggondoltad: telen hidegbe nem volt sokat. Ha kivetted, hideg talajon sem allt. Gyakori inditozas se tesz jot neki. Generator egy bizonyos fordulaton (ez valahol megvan adva) adja le azt a teljesitmenyt, amit mar frankon visszatud tolteni. Ha az alatt kozlekedsz, gyanithatoan a tobbi fogyaszto elobb eszi el (egok, navi, muszerfal, futheto markolat, stb...).
Egy használati kérdés...
Az akksim akkor tojt be, mikor sokszor indítottam és állítottam le egy rövid idő alatt. Pontosan nem emlékszem hányszor, de az biztos, hogy a körülöttem lévő motorosok sem kevesebbszer, és náluk nem volt ilyen gond! Betoltak, mentem 10 km-t, meg egy 10 percet ment még a gyak. pályán, utána elzártam és vagy 3-4x indítottam fél órán belül, pöccre indult és azóta is. Ez mennyire jelzi az akksi elhasználódását? El lehet passzolni egy ilyen akksit még?
Esetleg nézd meg a motoralkatresz.eu oldalt. Jó árai vannak a srácnak.
Későn szóltál,
már megrendeltem a Bannert. Yuasát 35 és 47 között találtam. Nem tudom neked milyen forrásból lenne, de a standard garancia feltétel lenne.
nincs tapasztalat, közel az 50e hez még gyári van,,,
szia

nálam vannak tapasztaltabbak is, de pár dolgot én is tudok, mondani
ha röviden akarnék fogalmazni annyit írnék hogy egy jó túra motor
motorikus hangolása elég nyugodtra sikeredett, úgy mond lineáris a teljesítmény leadása, nincsenek benne durván érezhető lépcsők...
fékeit jónak mondanám, semmi különös nincs benne,fok és kész
futóművével sincs gond, állítható, de nem nagyon érdemes eltérni a gyáritól, mondjuk a hátsó gátlót kicsit gyengébbnek tartom, mintha túl könnyen beülne alattam, vagy csak dagi vagyok...
karbi, nah az egy érdekes dolog, akinek nem volt karbis motorja vagy nincs hozzá érzéke annak kell egy kis idő míg bele jön,nekem eddig semmi gondom nem volt vele,,, míg az injektoros motorokat egy gomb nyomásra indítod bárhol, addig itt van pár lehetőséged,,,
fogyasztása az megdöbbentő, túra tempóba 120km/h váltogatás nélkül, 4,2, egy kis hajkurászással 5 körül simán el van, ha meg nyelezik akkor meg passz
azt mondjak kicsit eszi az olajat, ezt én is tapasztaltam 10w40 esetén, de ez max 1-2deci
kezelhetősége jó, dönteni amíg akarod/amíg tudod....
egyszóval, egy jó túra motor