Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor ok, az a Vereckei-hágónál készüét
GSS gépéről.
Kicsi a világ.
Vagy most melyik képről van szó?
de igen töki!
kék ütött-kopott SV és egy CR125-ös Honda
Ez a Vereckei hágó
gyári duplabubis 50.000 HUF
PUIG vagy mas olasz: 22.000 HUF
ok varom a kepeket. koszi
Montenegro................a munkatársad nem a Töki tök véletlen?

Kék rég S-es sv?
Láttam igen.................téged lehet...............nekem a hasamig ér...........és kicsit furán fest optikailag.
Magasabbal valahogy az én szememnek jobban tetszene
mibaj a gyári plexivel? Nagyon jól véd 200-nál igen.
Ez a kep Albaniaba keszult igaz? Munkatarsamnak SV650ese van, s velük ment a BMWs srác is. Ez az oldalidom szett, "gyari" AC Schnitzer, egyik kepeden, a zold motor is AC Schnitzer. Egy idobe ezt alapbol adtak gyarbol, jelkepes felarert. Most a szinre fujt szett 580 EUR környékén mozog.
A gyári hasidom, nem oldalidom, 110 EUR
A PUIG gyárt rá hasidomot, 210 EUR-ért, de az védi az oldaldeklit is. Karbon verzio 30 EUR-al drágább.

A harmadik képen az ST verzio van, félidommal, de picivel másabb az a moci. 2 cm-vel hosszabb rutóút, és kónuszos kormány.
Ha jól emlékszem, ez én vagyok ott a képen...csak nem tudom még hogy a rendőr vagy a Fazeres e vagyok
Az a plexi.........................
Hasig idomos F800... az SV topicból
ERRE már nem tudnék nemet mondani.

És végül EZ a bodykit is pofás, de jó drágák, igaz? BMW lógosok, gondolom gyáriak.

EZ
F szériára nem lehet kapni hasidomot? Ugyanaz a "bajom" a külsejével, mint az ami Fazerrel is volt, hasidom nélkül üres az alja, eleje és torznak hat. Láttam egyet élőben, és ezt nagyon hiányoltam róla. Szépen kiegészítené.
Sziasztok!
volna egy kérdésem!
decemberben vettem egy Fz1-eset,ami nekem kicsit fura hogy minden sebességi fokozatban kb 4500-tól 5000-ig igen nagyon rezonál már úgy értve hogy nagy a rezonancia !
kérdésem a következő,mit lehet ez ellen tenni?:-)
amúgy doxa a moci !
minden választ lehetőséget előre is köszönök!
Üdv Zoltán.
Ez meg melyikőtök volt?!
(bár lassan már alíg van FZ6-os a fórumon )
okes, beszeljuk meg. Vasarnap csak delelott jo.
irj e-mailt a profilomba talalhato cimre.
Hali!

A mostani szombat délutánom sajnos már foglaltnak ígérkezik, így vagy vasárnap, vagy jövő héten valamelyik nap tudnék elugrani az irányjelzőkért! Előre is köszi!
Ákos
Pénteken elmegyek értük, lefényképezem és felteszem ide a képeket. Szombaton délután pedig összefuthatnánk ha Neked is megfelel.
Hali Zack!
Köszi szépen akkor előre is az irányjelzőket ! Ha ott van nálad Piliscsabán az frankó volna! Lévén, hogy Komáromban lakom, egy délutáni kiruccanásnak jó volna meló után , legalább nem kéne a postával vesződni! Amúgy gondolkodtam én is az ülésnek az áthúzásán és mélyítésén, majd meglátom mi lesz belőle !
A múltkor tőlem 2x4000-ért vettek meg két autóakksit a cigányok.
Természetesen az EU környezetvédelmi normák betartásával...