Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha van idod, akkor ebay, ha nincs akkor elso korben Bardi, unix, lang, masodik korben "motorosboltok", vegso esetben markaszerviz
Ok az megvolt. Most néztem,a cd sem irja! Köszike
AP sintert ajánlottak-rendeltek a yamiban. Tapasztalat? Angol.
hali

én ugy szoktam, hogy kitolom a munkahengereket és féktisztítóval letisztítom, semmi zsír,,,,
Freepeti szaki vétel:
első fékbetét csere, a munkahengereket érdemes bezsirozni kicsit vagy csak felesleges koszfogó a szűk illesztés miatt?
ennyiért tudok neked yuasát
az enyém eladó ha érdekel csörögj rám
hali
olaj,gyertya,légszűrő kellene, mostanában hol érdemes körülnézni ?
Szia!
Regota nalam van; 2.5eve, csak nem erem el a volt szerelomet(en valtottam orszagot), hogy mi volt benne.
Anyamek elkoltoztek, a maradek nincs meg, es az utobbi 2evben masik 3motorral is jartam, ugyhogy lovesem sincs, hogy ebbe mi volt. Ciki. Asszem motul vagy castrol.

Inkabb kerdezek es kapjon bevaltat-jot. Bar az elozo olajba van vagy 1800-2000km, de megerdemli, uj szezon van:)
Most nincs masik moci, ugyhogy a nyarat egyutt toltjuk az Alpokban:)
De kov szezonra szeretnem lecserelni.

Elso gumi is esedekes lesz a kozeljovoben, hatul bt023van, elore kinek mi valt be?
Contit elvbol nem veszek, bt023ra hajlok, vagy pirellire. Velemeny?
2004es fz6ba milyen olajat érdemes tenni?
A PK plusz 2.000 lenne.
Van jobb helyen is, 15.400 PK-val együtt.
Köszi a visszajelzéseket, fiúk!

Gyári adatok alapján ezt találtam.

51001 (YT12B-BS) - Ha stimmel a méret, és minden paraméter, egyéb kompatibilitási gond nem léphet fel, jól gondolom?
Hello

Érdekelne a doboz.Küldj már egy telefonszámot a szecsku@gmail.com email címre.
Köszi

Lali
Akos,

azert adom el, mert az uj tulaj a motorra elegge megtermett, s neki nem kellett. Gondoltam, ha neki ugyse kell, en legalabb nemi penzhez jutok.
Az ultetoszett jo volt, hisz leert a labam, egyetlen hatranya, az utassal valo kozlekedes. Mivel eleg "gyenge" a hatso rugostag, ultetve +60kg-al mogottem hajlamos volt osszeulni. Belegondolva, akkoriba 80+60kg-ot + motorosfelszereles kellett vinnie.

Aludj az indexekre egyet, vagy akar kettot is :)
Az ultetoszettet pedig vidd mar el kerlek! Ne foglaljon nalam helyet.

Igazat megvallva, nekem meg az ulesembol is volt kiszedve. Az 35k-ba kerult athuzassal... Tehat ez is lehet Neked egy opcio...
Hali!
Köszi szépen a gyors válaszodat! Igazából jómagam is LED-es lámpákban gondolkodom, de jelenleg amúgy is hiányos (jobb első megsemmisült) az irányjelző-felszereltségem ! Igazából ezeddig nekem tetsző LED-es irányjelzőt nem találtam, pontosabban, olyat ami jól is néz ki és nem ilyen 2-3 centis kis macska pöcse, mert azt verőfényben észre nem veszik szemből ill. hátulról az is biztos. Ezért is gondolkodom a gyári irányjelzőkben! A 4 db irányjelzőért a 9k az szerintem korrekt és elfogadható ár ! Az ültetőszett vásárlást meg szerintem hanyagolom. Igazából nézegettem már én is odahaza, hogy miként is van megoldva Fazereken az ültetés. Lévén, hogy a Gixxer-eknél -gondolom más sportgépeknél is- könnyebb a dolog, mert ott csak egy pár rövidebb "kutyacsont" kell oszt jónapot. Bátyámmal gyártottunk az övére 2-t. A Fazeren ezek szerint rövidebb hátsó rugóstaggal van megoldva. Hogy hogy eladod? Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket vagy mivel rövidebb, rosszabb lett a hátsó futómű tőle? Az irányjelzőkre még alszok egyet, de meglehet, hogy vevő leszek rájuk !

További szép napot!
Üdv
Ákos
Fehér búrát innen lehet szerválni
http://tutilampa.uw.hu/yamaha-...
Ezert is vettem le oket, s csereltem LED-esre, de ha ujra valasztanom kellene, kicserelnem a burat es az egot. Fenyre jobb a sima ego, mint a LED (hatso lampanal nem ez a helyzet)! Vagy amelyiknek jobb a fenye LED-eskent, gyari indexhez hasonlitva, annak darabja 16.000 HUF (Barracuda).
az baj nekem a lampadhoz kellene feher
Gyari sarga jelentem.
Sarga bura, feher egokkel.
grZack!
Az indexnek milyen szine van?
Jómagam is zselés Bannert vettem a Fazerbe. valami 15ezer körül volt.
O igen, azthiszem egy kerdesedre nem valaszoltam. Az iranyjelzok, barmelyik ezredfordulo utan gyartott Yamahahoz jo. Ugyanis mindegyik csont ugyanolyannal jon ki a gyarbol, mar legalabb 12 eve.
Hello,

az ultetoszett: FZ6-hoz valo (2004-tol gyartott FZ-khez).
27.500-ert szamitom a szettet, ami tartalmaz egy:
- komplett roviditett kozponti rugostagot, s
- roviditett oldaltamaszt

Csak, hogy tudd hova tenni: A rugostag onmaga 25.000 HUF, az ultetes nekem 25.000 HUF-ba kerult, es meg 5.000-be az oldaltamasz.

A 4 db iranyjelzoert kernek 9.000 HUF-ot (gyari ar kb 24.000 HUF vagy hasznaltan legolcsobb gyari, amit talaltam, 60 GBP).
Jó, látom ezt a kérdést felesleges volt ide bedobni...
Hali!
Érdekelne, hogy az irányjelzők, valamint az ültetőszett melyik Fazerhez valóak? No meg, hogy mibe kerülnének?
Köszi előre is a válaszodat! Üdv:
Ákos
Zselés Banner. Nem túl drága, mondhatni olcsó.. nekem még a GS-ben bevált