Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre biztos megmondanák a tuti katalógusból, de érdekelne, ha lehet választani, melyik márka mellett döntsek.
ugye ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan
szia

bejelöltem a képen gyári platnit!
Hello

A doboz érdekelne.A platni alatt a "motorra fogató" részt érted.Tehát minden van hozzá ?
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni nekem? Szeretnék megtudni mindent a Fazer 1000-es motorról, olyan 2002-2006 közöttieket nézegetem, mert azt szeretnék most venni! Bevált nektek, mennyire jól kezelhető, milyen hibák fordultak elő vele, milyen az úttartás, fékek Stb.. ?
Köszi előre is mindenkinek a válaszokat, segítséget! Zotya!
óvatosság akkor ki se told a garibol
az ilyen dolgok teszik széppé és emlékezetessé a túrát!
vétek kihagyni,
vagy amikor Szepes váránál a murván megkapartattam a kereket és a giccs árus meg ugatott
nem tudom ki vagy de állítólag jól javítod a suzukikat
Szerintem ne kezdjünk el erről vitázni, de azért lássuk be, hogy az eső meg a pocsolya nem egyenlő ekkora mennyiségű jéghideg vízzel.
Jobb az óvatosság.
mi ez azzzzzzzzzzzzzzzzzzz
állnév
és ha elkezd esni az eső vagy bele mész egy pocsolyába, azért ennyire ne féltsétek már ezeket a motorokat
Ez jót tesz a tűzforró blokknak?
Amúgy nagyon laza.
ide vissza kell menni, egy normális képért
no
Akkor ki a béna?
csávó a háttérbe nagy arc volt
a kép meg lemarad
nah ezt lessétek
kár hogy elmosódott, jó béna vagy Oli tiszta Nyúl...
Azt nem tom . Ilyenkor furcsállom azokat akik heti 2x vagy minden motorozás után(a piperkőcök:motorozás előtt ) félóráig áztatják a nagynyomású mosónál a gépet a kúton!
Köszi! Megnyugtattál.
Tegnap eláztam, tiszta poros, vízcseppes lett a gép. előtte is mostam :D Ma is megmostam, mert nem bírom elviselni, ha koszos :P
Sima slag, autósampon, mosókesztyű, szarvasbőr, és a friss spray a láncra.
Magasnyomásút hanyagolom, mert a kismotorom is beázott, kiment a biztosíték, erre vigyázok.
Ilyenkor hová folyik be a víz?
Nyugi a mosás miatt van,nekem folyamatosan világitott egyszer az üres(persze fokozatban ) kiszárad és annyi!
Mivel mostad? Magasnyomásúval?
Mind idén, mind tavaly sokszor eláztam, ezek után pedig jött a sár lemosása, rendesen, bő vízzel. Robogóim sokszor beáztak, ezért tartottam tőle, de ezidáig egyszer sem történt semmi. Egyszerű slaggal ugrottam neki mindig. Elvileg nem szabadna beázzon semmi se.
Affene... Ez baj, akkor valóban nem ok valami... Lehet, hogy a mosás okozta? közvetlen utána voltam.
*csak helyett VAGY!