Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs, de olyan még sosem voltam
Te Peti... ha esetleg el kellene hozni egy motort, segítenél nekem?
Te csak maradj nyugton a sejhajodon! Amíg fel nem épülsz 100%-osan.
Megkerültem a Versys-es haverommal. Meglátogattuk Babut, s bementünk a Full-Gas-ba is, 421 km kaputól kapuig. Állati jó volt a 7-esig, és a 7estől visszafelé. 811-es
Benzinkutas kérdezte, hogy milyen motor ez, mert még nem látott ilyet. ... kedvenc mondatom tőle: "Ez valami új modell?"
A térdem egyre jobb, de az ujjam nem akarja az igazságot
Ma már felvezettem a Csősznek, hogy holnap kigurulok kicsit, de leordította a hajam Kedden megyek megint a kórházba oszt nem tudom
grat
sok kanyar volt
biztos sokat sírtál
hogy vagy vén csont
Látom, Lengyelországig menekült
nah ezt hallja meg az asszonyság
te körbe kerülted a Balcsit
lassan vége a z6 omnak
Az a csaj a szürke fölsőbe pont úgy néz ki, mint az egyik volt barátnőm.
1. az alkesz
1.kép véletlen egybeesés 4 fazer
Rosejblee, nem fogok odamenni hozzá és leugatni, de ettől még zavar a dolog. És lehet, hogy nincs közöm hozzá, végül is ahhoz sincsen az égvilágon semmi, de semmi közöm, ha mondjuk azt látom, hogy éjszaka az egyik sarkon két kátrányos helyzetű polgártársunk ver/kirabol egy nőt. Abszolúte semmi... Vagy ha egy egyértelműen nem anyának való "nő" a hajánál fogva húzza a földön a páréves gyerekét és üvölt vele....
(szóval szerintem van közöm hozzá, hogy a hazámban a többi hozzám hasonló álompolgár hogyan él. Mégbedig azért, mert az én életemre és a gyerekeim életére is kihat... Nem akarok ezen itt vitatkozni, nem azért tettem fel a fotót. Hanem mert csak. )
Kewesekl, az jogos. A kínai gyártó megvette a Kawasakitól a régebbi gépeik licencejit...
Amúgy a narancslé (amit e Lidliben vettünk) elmélet bejött, mióta hazaértem fosok mint a gép...
Utolsó 15km-t szakadó esőben jöttem, nem bírta volna ki...
mi is szeretnénk képeket látni a túráról :)
Várjuk!
uff most értem haza és elkezdett szakadni az eső,

Zakopaneból 1 tank benyával jöttem haza
jó kis kör volt
Oli majd told a képeket!
Na végre valami hasznos információ,nem csak a fogyasztás
Ne köcsögözd a buzit. Az elmúlt hónapban volt egy vita a motrozz-on,pont ezen fotók készítőiről.Bár az én vélményem csak annyi,hogy kinek mi köze hozá ki, hol, miért áll,de legfőképpen hogy mivel. Majd szólt az egyik motoros társunk,akinek elég jól megy-ment,hogy tavaly volt egy motoros balesete,oda lett a bal lába,de biztos el kell adnia mindenét, és trabant hycomatban ücsörögnie?Jelen pillanatban nekem is jár egy ilyen kártya,és nekem is?Bár eddig valóban szabálytalanul használtam másét,de az enyémet nem váltom ki,mert attól nem lessz jobb.De hogy megnyugodj, ez a pacek 95%-ban szabálytalanul használja,met ez a szecska, és aki ilyen kártyával érkezik az a másik oldalon tud csak bemenni,és gondolom akkor ott is álna meg,nem 800m-rel távolabb
Az a baj, hogy Pesten vettem, Postan sem eri meg felkuldeni. Ezek szerint gyartasi hibas... Koszonom!
vidd vissza. cseréljék ki!
Ismeritek a Fuchs Silkolene lanctisztitot? Most akartam eloszor hasznalni, de olyan, mintha nem lenne benne hajtogaz, amikor megnyomom a kupakot folyik belole, mint amikor a csapot megnyitod kicsit. A palackja benyomhato (mint amikor elfogy a legfrissitobol a kakao). Nem tudom, hogy ilyennek kell lennie vagy kifelejtettek a gazt. Ujkent vettem, a sulya alapjan sem volt hasznalva, hogy kifogyott volna a gaz...

Koszi a valaszt!
Én már megfogadtam magamnak, hogy a Fazert csakis ilyenre cserélem. Lehet, hogy el fog telleni még jó pár év, de nem sietek, mert a Fazerom nagyon jó műszaki állapotban van, km sincs benne valami sok. Viszont ez a xt1200z pont a legjobb választás lenne a Fazer után mindent tekintetben. Amikor 2010 nyarán kipróbáltam egy órára, akkor már megfogalmazódtak bennem ezek a dolgok.