Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

NC700.
hm... hatvannál már nekem is hatodikban volt a Fazer... mondjuk le is cseréltem nyomatékmotorra bár elsősorban nem ezért
Ezek a fogyasztásadatok...hát nemsemmi. A legelvetemültebb marketinges sem merne ilyet írni a prospektusba...
Transalp? (nem vagyok otthon az új típusokban)
Ez a max. 6-7 ezres fordulat komoly? Szerintem az új 700-as hondát neked találták ki.
FZ6 órája elég pontos, 5%-nak mondanám, 200-nál kereken 10-et téved.
A 2,9l meg tényleg igen jó, az utolsó adat 5,3 volt, de még azt is jónak mondtam a többiekéhez képest :)
kicsi világ, kevés Versystulaj
Ami azt illeti 70 es 110 kozott, stabil gaz, 80-120 km-en at varost minimalisan erintve.
beka.

buffetboy a munkatarsam mint utobb kiderult a versys forumon van o is.
Mármint a km-óra?
50 km-en Egyszer tegyétek már hozzá azt 10-15%-os csalást amit az ultra pontos órák tudnak produkálni!
2,9 az már nem semmi... 60 hatosban lejtőn hátszéllel?
SV-vel a rekordom talán 4,9 volt.A vége felé 7-8 liter.

Most 5-6.7 közt.
igaz ! kimelve van a technika mar szerintem is tulontul
FZ6-al a rekord 2,9 , max 5,4
BMW-vel 3,9, max 5,2

tokonszurnam magam ha annyit fogyasztana a motorom mint az autom se!
8-9-től meg van az élvezet.


Ezért volt az elnyúlás. Mert én a faluvégeken visszatettem 3ba a motort, aztán 8ezerig forgatgattam az XJ-t.. ott már majdnem mind a 90 lovat leadja.. hipihopi megvolt a 120-130.. néha több is.
Holnap megnézem GPS-szel.
Ne menj lassabban, mert még a végén elütnek

Szerintem csal az órád... vagy az enyém mutat keveset
Nem szokásom. 4-5 között szoktam váltani. Ha "sietek" :D, max 6-7.
Jájjjjj.
És ez egy 64000-t futott gép, igaz, új gyertyákkal és karbiszinkronnal.
Szerintem nem forgatta 5000 fölé..
Országúton 100-110, szlovákiában Dipshit próbált vontatni, egy BMW-s kolléga próbált tolni, nem nagyon váltottam 6-ost, csak a hosszabb egyenesekben, szóval így belegondolva egyenes úton nem hajszolva nyugisan még a 3,5 liter is meglehetne. Egyszer kipróbálom...
5 alá csak úgy tudtam menni hogy feltartottam az autókat.
200 kilométeren meg toltad vagy vontattak?