Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Urak!

Alkatreszbeszerzesbe tud valaki segiteni?

Fzs600, 2000-es evjarathoz km ora jelado es gyujtaskapcsolo kellene kulcsokkal.
s.o.s.
aki tud, kerem segitsen; androuk@gmail.com
koszi
Nekem még a castrol hiányzott a repertoáromból,de most azt adtak a gumikhoz ajándékba.......hááát már mindhatom a MOL-os jobb! Szerintem.
nem!
hozzám közel maradt
Láncápolás: a vártakkal ellentétben MOL-os láncsprét a mai napig nem kaptam, de egy rendes kútos megdobott néhány termékmintával. Múltkor jó vastagon befújtam, mert kopasz volt és hibátlanul funkcionált, nem dobálta... Kár, hogy hamarosan el fog fogyni.

Ago-tól vettünk Fuchs-t (máshol nem is láttam, de itt olvastam róla), azt hiszem nem fogok benne csalódni, de csak később derül ki, majd regélek róla, hátha érdekel másokat is.
Ha bárkit érdekelne a környékemről: 27-én megyek a közelbe (Hódmezővásárhelyre) egy motoros tréningre. Csak képeket meg egy-két videót láttam, nem tudom milyen színvonalas és mit kapunk a pénzünkért. Csupán 6.000,-Ft.

INFÓK itt
ToMMoT innovál. A cikk talán csak Babunak lehet érdekes, nem hiszem, hogy egy férj valaha is megkérdezné a párjától, hogy "hé, kell egy vibrátor a ***** alá, mikor motorozunk?" Sokkal szebb pillanat, ha a hölgy kéri a kiegészítőt.
Rhinoeli, meg tudod adni annak az embernek az elérhetőségét, aki a doboztartódat készítette?
a tiédet láthattuk este 7 körül a nagybani piac környékén?
nincs, de wd40-el beindítom
Fűnyíróba van gyujtáskapcsoló?
Olyan nincs, hogy a wd 40 meg egy kalapács ne oldana meg BÁRMILYEN problémát :) :) :)
Te mindent azzal kensz, nem vagy mérvadó

Bár jelen esetben tényleg jó lehet

(Szőke kérdés, de nekem még a kormányzár szokott beakadni, mert nekem van egy minimális holtjátéka akkor is, ha rajta van, ergo néha tutira koppig fordítva tudom csak levenni vagy rátenni.)
Ezért kell hondát venni
CSŐSZ rendezve
Hali! Régen én is sokat bajlódtam vele, amíg az egyik szerelő ismerősöm meg nem mutatta hogyan kell. Az egész lényege, hogy egy kicsit hátrabillented a kulcsot a zárban és úgy próbáld meg. Nekem ez bejött. Azt mondta a Yamahák zárai ilyenek.
Ez 3D-ben van és szemcsóval kell nézni?
wd40 faja'
melyikre küldted mert nem kaptam meg
pedig van 3 email cimem
és te erre amikor kavicságyásba ragadt a motorod
Nem, még nem mertem beleönteni semmit. Tegnap azt hittem nem tudok hazajönni vele, nem akart forogni semerre, este otthon pedig betoltam a garázsba, nem nyúltam hozzá.
Pontosan nem ismerem az immobiliser működését, ezért nem csináltam semmit, nehogy kihatással legyen rá.
WD40. Vagy ezen már túl vagy?
Mail ment.
Mit van mit tenni, akkor, ha a kulcs nem megy egyszerűen a zárba, elforgatáshoz meg konkrétan erőlködni kell? Kicsit olyan érzés, mintha nem a saját kulcsával próbálnám feloldani a kormányzárat vagy indítani... Lehet a sok esőben állás rosszat tett neki.