Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó Yamaha üzemanyag tank 20ezer ft!

orozoli2002@yahoo.com

30-435-1769
Peti!

Ment az emailcímedre a letöltő link a horvát képekhez.
Köszöntem!
A legroszabb ebben hogy amit kinéztem cukorborsó gépecske ölinccel,pvm gurigákkal 4,7 milla.
nem gondolom ,és nem is igazán érdekes számomra,ki milyen formában vesz meg bármit..Azzé 1 millával sem rázod meg nagyon a motoros piacot

Mindenki tegyen belátása szerint

én nem akarom senkinek sem megmagyarázni.
Ha kettyos , akkor tapasztalja meg saját kárán..
Főleg úgy,hogy most nyiltan látni hogyan jártak az emberek..
Hiába mondják,hogy fix törlesztő meg ilyesmi,úgyis lesz erre is kiskapu,hogy szívás legyen belőle.
Nadehát csak nem gondolod hogy ha van egymillám megelégszem egy hitvány 600 ezressel holott az egymillás szebb,jobb,újabb,gusztább?


Jelzem hogy fenem a fogam az ezresre..............mivel az alatt nincs élet.
Én is tudom mi a helyzet ,három jármű van itthon...
Az én véleményem szerint, ha spórolásból vesz valaki,mondjuk 5 kilóért motort +illetékek ruha stb
És azt számolgatná mikor térül meg ez üzemanyagon...főleg,hogy ha normálisan belegondol ,félidőt használható évente..Emiatt igazán rossz befektetés a motorvásárlás...
na ezt nem fogod soha megmagyarázni a mai álvagány-rongyrázó-kivagyok-mivagyok-kirakat generációnak!
szerintem 1 millánál,max 6 kiloért szabad venni...Akkor jut és marad is..
georgedesign
Lenne vkinek ötlete, hogy komplett matricát FZS 600-hoz hol találok jó áron? Felirat a fejidomra, hátsó idomon lévő csík. A tankon lévő embléma van az ebayen is.
á, ismerem ezeket. A banknak van talán 14 napja, hogy döntsön. Aztán nagyon sokszor nem adják oda. Egy idő után komolytalan.
Amikor lement a licit, a bank úgy döntött mégse adja el. Ez volt az 1000-es Fazerrel is... hiába licitáltam, lettem a max bid, nem adták. 650-ért!
http://www.kepesmotor.hu/matri... Nem tudom, miért a matricák közt árulja...
1,3m-ert zokszo nelkul megvennem MOST!
45 ezres indulóval 0 km-es yamaha?
Ott nem gondolkodni kell, hanem licitálni. Bár gondolom más megtette helyetted.
Nem nem! XTZ-t! Ott fogdostam és nem licitáltam rá mert hű de csúf. Most meg tetszik. Isten igazából egy nagy marhaság, mert az ember nincs teljesen tisztában azzal, hogy mit akar. Tetszik a terepezés, de hogy betonon amíg addig eljutok, a terepes motorral küzdjek az nem jön be. (Itt utánfutóra, vagy hosszabb autópálya szerű közlekedésre célzok.) A FAZER-el meg nagyon korlátozottan megyek bele a zöldbe. A Benga nagy túra enduro (700 fölött, már ennyi is sok!) meg olyan mint a városi terepjáró, az az paradoxon. A legtöbb motor a tudatunkra hat, és nem célt szolgál. Amire azt mondjuk, hogy érzelmi alapon hat, azok csak a téves beléjük vetett hitünket (kognitív disszonancia) táplálják... szerintem.
KTM exc200 at láttál valamit félre keversz mert az ocsmányságnak nem lehet nevezni
Vagy úszhatsz.
Igen, jól elférek rajta. A lábamnak- térdemnek pont jó helye van a tank íve alatt. Egyenes az üléspozíció, fékezéskor sem kell nagyonerősen szorítanom térddel a tankot, hogy ne a karomra terheljek rá. Ülésmagasság 840 mm, kell a hosszú láb... előző tulaj pont azért adta el, mert bár tetszett neki a gép, de a 172-es magasságával nem volt komfort a lábletétel neki.
Berber, szerintem nem endúró. Motor alá húzott kipuffogó, 17"- os kerekek- ezek nemigazán endúrós jellemzők. Meg szerintem ránézésre sem endúróra emlékeztet. Funmoto
Amikor az 100-est kerestem, Csepelen egy aukciós helyen bolyongtam, és láttam ilyet! Nem tudtam mi ez az ocsmányság. 45 eFt volt az induló ára, 0 km-el!
XTZ660! Sivatagmintás!
én meg egy ktm exc200 at
Mondom én hogy endúróka! Akarok egyet 2.-nak!