Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyorsan megkérdeztem. Nem megy rá sem kipugáz, sem meleg. Ja egyébként a Mastek sportkiput eladom róla. Szebb a gyári, meg halkabb, viszont annak is meglepően jó hangja van.
Nem találom a méledet. Kéne írnom. Bocsi!
Ha megadták az árát, nincs mit tenni. Én is eladtam az XJ-met. Más dolog, hogy nem bántam meg. Pont ma írt a legújabb tulaja.
gratulálok hozzá!
...eztet most nem érteni... miért?
A kipuff miatt gondolom.
nemnem. nemis enduro. Funmoto
Neked nem is mertem bevallani... eladtam...
(Gyönyörű és ENDÚRÓ! Waooo)
Az a gyönyörű Fazer! Az hova lett?
a Kawasaki nyíltnap kapcsán írkáltunk a Versysről. Te is mondtad, hogy tetszik. Amire így egy nap után tudok, arra válaszolok... egyelőre csak vigyorgok, mint a tejbetök...

Ja, a nap képe: "Szerelmesek"
Piros lámpánál melege lesz a kedvesednek!
pont ez az. én nem megyek kiélezetten, mert még nem tudok motorozni... ezért volt kár belém a 95LE
Gratula! Akkor most választ kapunk minden versys-szel kapcsolatos kérdésünkre.
széép
azért nem érezted a lóerő különbséget,mert nem kiélezetten mentél..
alsobb tartományban még erősebbnek is hat.
Mondtam régebben, hogy meglepődnél, ha bemondanám a hengerszámot... kényelmes, bolondbiztosan kezes (nekem való ) és nyomaték. Nagyonis. Ma délelőtt hoztuk el barátnőmmel, kb 130km-t kanyarogtunk is vele, város, országút vegyesen, egyáltalán nem érzem a - 30 LE-t. Kár volt belém a 95...
Meg ez is!
Szép az a motor!
én pont ilyen kormányt kerestem..egy szélesebbel már végkép rővid lett volna minden..
Hol-merre?
Hétköznap textilbe nyomom :)
Az ma nálam volt......szép darab
Az enyém limitált aszfalt..............enyhe 5-15 mili murva gyök kettővel és letett lábbal max.