Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálam kevesebbet senki sem mehet.
Gyakorlatilag csak a vasárnapom szabad.De egy 4000 már most sikerült.És még hoszabb úton sehol nem voltam.
De a 10-11e szerintem most is meglesz.
Tessék motorral bejárni melózni.
Viccesen könyebb mint bármivel.
Jellemzően én is a megtakarítás miatt motorozom. Idő és energia megtakarítás. kb 2 literrel kevesebbet eszik a moci mint az autó. Az nálam kb a teljesítményadó összegével megegyező megtakarítást eredményez. Kedvenc polgármester asszonyom egy ritka durva parkolási díjrendszert vezetett be, melyet figyelembe véve megtakarításként jelentkezik még a parkolási díj is, ami kb a kötelező biztosítás díjával megegyező értékű összeg. Amivel előrébb vagyok, az az, hogy motoros szezonban gyorsabban odaérek illetőleg hogy mindig van szabad parkoló hely. Ami viszont megfizethetetlen az az élmény :):) :) Úgy gondolom, hogy a motorozás egyre inkább úri passzióvá kezd válni és egyre kevesebben engedhetik meg maguknak.
Rajta vagyok Bár így hogy meló van van pénz, csak az idő kevesebb, meg az energia 5000 km a cél idénre Lassan megvan az első 1000-es
Egy kis kipu téma:
3 év távlatából kezdtem parasztosan ércesnek találni a dobok hangját és megvilágosodván hogy a szegecselt pánt a végeken nem a hegesztést takarja hanem mint kupakot tartja,ma leszedtem őket. Gondolván ebben tuti alig van gyapot! Hát volt benne rendesen,de azért tudtam(tanácsra) vagy 10 cm-t dobonként beljebb tömködni,majd pedig pótolni friss gyapottal.
Hááááát talán 2 árnyalattal lett mélyebb,bár csak a gariban hallottam,na majd meglátjuk-halljuk!
Én az előző motorom vettem hitelre. Nagy baromság volt soha többet megszívtam vele rendesen a "válság" miatt.
Jó lenne picit belehúznál ebbe a motorozásba.
az lessz
hogy freepeti pesti és rád uszítom majd ő fizet és én kapom meg a kulcsot
Kezdek rájönni, hogy így, hogy már hatezer forint is kevés egy tankoláshoz, tényleg luxus a motorozás, főleg hogy szinte minden hétvégén tankolnom kell.
Nálam úgy volt a dolog, hogy lemotoroztam egy szezont utasként, nyár végén elkezdtem nézegetni a motorokat és elkezdtem a jogsit. Télen akartam motort venni, mert olcsóbb, viszont a kínálat is gyérebb. Sokat nem néztem meg, kb. az első normálisat megvettem. 500 e volt, azóta szerintem majdnem ráköltöttem már az árának a felét (csak javításra és szükséges dolgokra gondolok, nem csicsázásra) a csicsára meg a másik felét. A szükséges cuccaim meg voltak addigra, de azóta már a nagyját lecseréltem, mert rájöttem, hogy nem sikerült jól vásárolnom. 2 év alatt beletettem 7000 km-t, de elég sokat állt szerelőnél a vas. A lényeg, hogy a motor árát beleszámolva cakk-pakk minden ezzel kapcsolatos dologra tuti költöttem már 1,2-1,5 millát úgy, hogy alig motorozom. Viszont most már van olyan anyagi biztonság mögöttem (elkezdtem dolgozni) hogy elkezdem merni használni a motort, mert van miből megcsináltatni ha odaverem. Jah és igen. A motorra volt kb. 200 e-m, de fater rendes volt, nekem meg mázlim és ő fizette helyettem. Viszont a javításokat már én.

Hitelt nem vennék fel most sem, főleg a nem várható kiadások miatt, ami MINDIG van egy használt motornál, még újnál is, hiába veszel jó állapotút, vagy annak tűnőt. Inkább akkor várnék vele egy szezont, de biztosra mennék. De amúgy ha a sors úgy akarja segít, ha meg úgy akkor hátráltat a dologban
Vegyél kisautót.
Ha veszek egy zilt, én fogok nyerni
Mindig fáj a szívem, mikor ilyet látok IGAZI BUZI
nekem 4-5 literrel eszik kevesebbet a motor...
Én külvárosi vagyok .szemben már az erdő van
Egy innova pikk-pakk megtérül

Am a kocsinál nem csak fogyasztás van.. a parkolójegy is szívás.. óránként sokszáz forintért..5 perc késés után meg kemény ezresekért. Ha valaki sokat megy ide oda a belvárosban (Bp) akkor már a parkolójegyen is sokat tud fogni, meg az ideje is több marad
akár 2 literrel is kevesebbet eszik a kocsimnál.
És funny.
egészségtelennek
Szerintem drágább mint az étterem.. faterral 4 ezerből éhesek maradtunk.. annyiból már egy csárdában is ehettünk volna..
hát viszi a pénzt az biztos..
és soha nem térül meg ha a kocsi fogyasztása miatt vesz egy motort..
A mekdönci minek számít?
A havi 1 éttermi vacsora is..
Eleve agyhalott aki ilyen motoros izére bőgetni jár.............hogy miből az már csak hab a tortán de kit érdekel.
Sose megyek ehhez hasonló helyre.
az a büdös nagy helyzet, hogy egy átlagkeresetű embernek MA már tényleg luxus a motorozás, főleg ha van mellette egy lakás hitel is...
Ha a motorra mint általános közlekedési eszközként tekint, ergo azzal jár dolgozni meg ide-oda-amoda, nem kocsival, akkor már csak a költségek közötti különbségekkel kell számolni. Mert kiadás volt, és lesz is. Ha csak hobbi, és szórakozás.. akkor sokkolóak lehetnek a költségek

Nincs parkolójegy.. viszont 2 gumi többe van mint az autóra négy, és 5. annyit megy el.. stb.

Lehet racionális választás is egy nagymotor
semmi sem olcsó..
2 kiló eltankolni valóban nem kevés.De egész éves mutatvány...
el lehet nyaralni itt a balcsin,elég hamar...

Aki meg az ételt a motorozáshoz számolja megint csak félrematekol...Mert az otthoni sincs ingyé..hacsak nem anyuka fözi
ez egy barom