Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia!

mikor tudunk találkozni a kulcs miatt
Peti!
Ismerős?

Ahhoz még kell a mezőgazdasági hozzájárulás a CSŐSZTŐL,igen a te esetedben csupa nagy betüvel
Még gondolom 3-4 hét oszt goooo!
Nem az volt a cél hogy elmenjen?
el ám! te hogy állsz
annak eddig is volt, sőt egy crossnak is,,,,
hellyel nincs gond,azt tudod bár már elég üres a garázs
akkor van hely egy supermotonak!
délután jönnek az oldaldobozok konzollal... miért vagyok én ilyen türelmetlen... (moströgtönazonnal)
Elkelt?
Hétvégén elvileg már jó idő lesz.
Csak a kormányvégeken tudom elképzelni! ;-)

Viccet félretéve, fel kéne valahogy bilincselni a telószárakra, ott ahol már nem csúszik be az alsó részbe. A gyári is arrafelé van.
Feladtam.

Egyszerűen állat szél van! Majdnem féltem motorozni, hátha rám borít egy kamijónt, vagy hirdető táblát!
Na ja, ha azt akarom, hogy az előttem lévő meghalljon, ezt nem olyasféle eszköztől várom, ami mögöttem van és hátrafelé szól...
2 x 120dB- től viszont a szélvédőn fog kiugrani a figyelmeztetendő jaóember
Elvileg 120 dB. Meg 2 db. Egy is elég lenne, és süvölt rendesen. Olyan rászólós.
nincs a gépeden gyári duda? vagy ez hangosabb?
Ismerős érzés...
R.I.P!

Adjatok ötletet, hova lehet egy 1000-en elhelyezni két légkürt szerű dudát! A nyitott dob nem bejövős, és szerintem nem is használ...
hmm áttérzem a helyzeted! énis mikor eladtam a Dt-met és jöttem be a lakásba nekemis lefele konyult a szám... kérdezték is... "na mivan? sokat alkudtak?"
váloszom: NEM. csak sajnálom a motort!
pedig az volt a cél h elvigyék. igy lett belőle jogsi, és mostmár lehet motor is hozzá
Szomorú, de ez volt a cél, nem?
most vitte el!
Elkelt ezek szerint. Én is sajnáltam az előzőt, és az az előttit is, de a mostani az igazi
Elkelt?
ma utoljára mentem ezzel a szép motorral