Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Határozottan a rezgést hozta fel mint okot. Idézek: "... amikor beindult az a vadállat és éreztem azt a vad erőt egészen lenedvesedtem, a vibrálás meg felment a gerincemen és kész is voltam..." Ez elég egyértelmű nem?
A VFR1200 tesztvezetés után is az utasom remegő lábakkal szállt le. Pedig az szerintem se zizeg...
Nem kell annyit remegni a hátsó ülésen.
MOL 10w-50-est használok, mert az full. szintes. (A Motul 5100 full ásványi) A félszintesek szükségmegoldások, vagy ásványi, vagy szintetikus. (Egy ilyen motoros versenyző krapek mondta)
Ja és az ára tavaly még 2500,- Ft volt!
orgazmus hát ,de nem rezgések miatt...
Hehe. Közeli ismerősöm mondta (EX2), hogy egy orgazmus volt a hátsó ülés....
De BMW ...
Berber! Mi a véleményed erről az olajról Te használtál már ilyet jól tudom azon agyalok, legközelebb nem yamalube-ot kéne venni még Motul 5100-on gondolkodom.
csak a gyönyörtől zizeghet a punci...mert az Xx-en semmilyen körülmények között sincs semmiféle vibráció
Én is a MOL-os láncápolót szeretném kipróbálni legközelebb, nemsoká elfogy a Motul-os. Honlapjukon van egy telszám, ahol lehet érdeklődni, és rendelni. Felhívtam, mondta a hölgy, hogy nem tud árat mondani, érdeklődjek a kúton. Majd megnézem van-e belőle a közelben.
Jelentem a varrógép (Zack BMW-je) úgy rezeg 1-2 fordulatszám tartományban. De nekem személy szerint a lábam zsibbadt le a lábtartón, nem a ...
Nincs! :) S2 is műbőr, de van rajta egy speckó réteg, ott megoldották már.
Sziasztok!

Csúszkálok a gyári ülésemen. Rendes bőr ülésen nincs ilyen gond?
köszi
először én is erre gondoltam, de annyira hirtelen és határozott volt a különbség, csere előtt/után. Még ha direkt "durvábban" váltok, akkor is lágyabb, mint a sportkipunál normál használattal.. csak van nekije racijonális megmagyarázata...
sptartozek@gmail.com
Szerintem kezded megszokni....
Hát, a Versys sorkettő, szóval elég rendesen rezeg alapból is...
levetettem a mastek sportkipufogót, felrakattam a gyárit. Úgy érzem, váltásnál- kuplungolásnál így sokkal kevébé rángat. Jogos ez? ha igen, miért?
Tévedsz! Ez egy hóttkomoly dolog! Haszna tagadhatatlan és gyanítom, hogy a széria motorokon kötelező felszerelés lesz , hamarabb mint a légzsák, vagy láthatósági mellény, vagy más polgárpukkasztó kacat. Nézz rá a csaj arcára ember! A legjobb benne, hogy ezentúl egy 50-es hátsójára is fel fognak kéreckedni, nem kell 1100 XX, hogy berezonáljon a csiklójuk.
ennyiért akár százat is
Ezt ugye Oldklu csak viccnek szánta?!
Nálam van MOL-os spray....
Volt nekem is. Tényleg nem egy csoda.
nekem vmi új csizma kellene fillérekért