Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha arra jársz azért próbáld ki. Csak jól lődd be az irányt meg a napszakot.. mivel kelet-nyugati irányú az út, zavaró lehet ha szembe süt a nap. Én pont rossz időben voltam, rossz irányon amikor motorral próbáltam.
az...........meg drága...............meg fel kéne nőni hozzá.............úgyhogy még 4-5 év kell.
Sajnos ahoz még nem volt szerencsém.
Viszont a srác, aki megvette a superdukot, tiszta duke fanatikus. Előtte is az volt neki, nem is igazán gondolkodott másban, de az egyetlen ami még szóba jöhetett volna a speed triple.
A motorshow, meg az autómánia operatőre, ugyhogy volt alkalma elég sok mindent kipróbálni, de azt mondja a speed triple egy vadállat.
Na.............akkor oda se megyek.
Az a szakasz motorral is kissé szédülős, főleg hogy szűk, bár nem is ez a legnagyobb baja, hanem hogy piszkos.. így óhatatlanul nem a kanyarkijáratot pásztázza a szem, hanem hogy hol poros az út. Mondjuk ennek ellenére tetszett, jobban élveztem mint a klasszikus mátrai kanyargóst szoktam. Bár az tény hogy autóval jobban "szédít"..
Nekem FZS600- am volt, és én már semmit nem másolok hozzá. Akinek kell, az jelentkezik. Akinek meg nem kell... az ne jelentkezzen... mondjuk...
Ja...............holnap ha nem esik keresek pár piros lámpát és tesztelem. Hátha.
Fz6-ban immobilizer is van, azt hogy másolod?
Ne szövegeljetek annyit... inkább vegyétek meg ezt a Yamaha gyári nyerskulcsot Pár hete szereztem, hogy majd lemásoltatom a szép Fézerkulcsomat és két szép lesz, de aztán okafogyottá vált a dolog. Szóval lehet jelentkezni. FZS600- hoz, Fz6- hoz tuti jó, Fzs1000- hez is szerintem. 1.000 Ft + 1 tábla csokiért vihető
Motorral még nem volt rá példa de az Eger Lillafüred szakaszon megszédültem a végére autóval (sötétben értünk füredre). Van 2-3 kanyar. Motoron nehezebb szédülni, mert az eredő erő kb. a gerincoszlop mentén hat a kanyarokban is. Ki kéne próbálni Lillafüred felé.
Hmmmm...............Azé a street nem punto kategória a F800s meg nem a clk.
Más kategória...van a punto ami kényelmes is lehet, de van a clk merci ami szintén kényelmes....a bömösök amíg hajlandóak menni addig biza tényleg nagyon jók...csak ne lenne ott a ha.....amihez viszont tömött pénztárca kell...
Mondjuk az R 1200 ST kifejezetten szép. Az egy modern motor, és még tetszik is.. ritka az ilyen
Nem próbáltam...........Nekem a mostani is kényelmes.
Tényleg az....próbálj ki egyet...amíg megy addig igen kényelmes...
..szóval

"Ha eddig nem sikerült.."
Ja és mitől élhetőbb a BMW?
A ducatit nem tudom megvenni.
A BMW elég idióta indexekkel és szinte lehetetlen szervízeléssel örvendeztet meg.(még telószimeringet sem igen lehet kapni itthon gyárin kívül)
És még az életben nem állt le sehol lámpánál.

Szerintem maradj a BMW-nél az exkluzívabb.
Bár nem túl szép.
Én mindig csak két dolgot mondok ilyenkor.

1. A eddig nem sikerült zakóznom, akkor talán most se fogunk. Szóval fő a bizalom.
2. A motor dőlve kanyarodik, szokd meg.

Amúgy meg ha hányni kell szólj, megállunk, és kapsz vizet is! Volt már rá példa.. bár a taccsig nem jutottunk el, de kellett negyed órát levegőzni
Még vennék is egyet, ha:
- a ducati nem lenne exkluzivabb
- a bmw nem lenne élhetőbb
- nem kellene attól tartani, hogy mikor áll le lámpához gurulva (külföldi fórumok alapján, igaz más éghajlaton)
- picivel több lenne az országba.
Veled szívesen elmennék akár túrázni is. Csak "a két fotózás között megyünk, mint a paraszt" módszer nálam bukik az utas miatt. Már eljátszottam a becsületem néhány lapon vett kanyarral. Kénytelen lennék egyedül menni. Ez esetben pedig tökéletes túragép a GSX-R1000.
fotó?
Sziasztok! Az elmúlt 24 óra hozzászólásai alapján akinek 600-as motoja van az szégyelje magát és jobb ha a fórumon sem nyilatkozik, mert a HOZZÁÉRTŐK szerint ekkora motor szinte semmire főleg túrázásra nem való. A két személyt szinte el sem birja és állandóan forgatni kell. Nem tudom miért én 60-tól elgyorsulok hatodikban. További szép estét mindenkinek!
Ha te mondod.