Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na wassup lúzerek?
Szia,érdeklődnénk az alkatrészek után hogy minek mi az ára,kösz.
Gratula a motorhoz !
Így van: doboztartót neki ! Nem is olyan drága, néha még az aprón is van !
hát persze ..
Ma vettem rá Lsl kormánybefogót..Kap egy Hornet kormányt ,és máris visszakapjuk a kényelmesebb üléspoziciót ..
mocival minden ok
tegyél rá doboztartó konzolt, akkor a másik kapaszkodot is le kell venni
gratulálok
Csáó!
Tegnap énis Fazer tulajdonos lettem! A motorról hiányzik a bal hátsó utaskapaszkodó. Esetleg tudna nekem valaki segíteni? Fekete színben kellene. (A bontókban semmilyen nincs.)
folyamatban. erősen folyamatban
Ahogy nézem nem ér le a lábam róla
és hol a te járgányod
a lényeg,hogy narancssárga
Szépszép... fűzött kerekek, automata láncfeszesség- állító, egyenes streetfighter- kormány... nemsemmi gép...
gondolod elviheted egy körre


Részletek?
van egy új kétkerekű a családban
Az olyan, mint a hangtompító a kipuffba, ami csak úgy néz ki, de nem fog semmit (Martin csinálta így magába)
Ilyen erővel csináltat az ember egy olyat ami úgy néz ki, de ténylegesen nem fogja a tárcsát. :) :) :)
Nem, én ezt egy haveromra bízom :) :) :)
Csak ugye a rohadt furcsa az, hogy kuplung behúzására meg visszajött a kép. Azt hozzá kell tenni, hogy pár napja cseréltem kuplungbowdent, ami a fő vezetékköteg mellett megy, remélem, csak szét akar csúszni valami csatlakozó. Ma már nem volt időm/energiám megnézni, holnap meló után (remélem) kiderül.
Köszi srácok az infókat, holnap megpróbálom reprodukálni a hibát és megkeresni az okát!
rhinoeli:

Nézd meg a főbiztosítékot és a relét ! Az igénybevételtől kimelegedhet a biztosítéktartó és a lába. Ez persze idővel egyre csak rosszabb lesz és ilyenkor a rákódástól elmegy-visszajön a műszerfal meg a gyújtás, stb... Nem drága némelyik FZ1-esé is jó bele a Robi bontóban halommal van: 5.000,- Ft-ért adja a srác ! De mielőtt bevásárolsz tényleg húzd meg az akkusarut ! Egyik barátom egy évig szívott és azt hitte akkut kell vennie...egy szerelésnél tűnt fel neki, hogy laza az egyik csavar
Hozzáteszem a spur fasz volt...mindenre sajnálta a lóvét...voltak rémtörténetek
Szal nem is biztos, hogy nagy baja van !
még annyi, hogy én pl. gyújtáskimaradást nem észleltem, érdekes, hogy a generátorról ezek miért nem működtek.
Az enyém tavaly nyáron olyat csinált, hogy teljesen véletlenszerűen nem mutatta sem a sebességet, sem a fordulatot, de csak egy-egy pillanatra. Az órát és a napi számlálót még éppen nem felejtette el, de a kijelzője is néha újraindult, mint indításkor. Már majdnem szétszedtem, hogy hol nem kap tápot meg írni akartam ide a fórumba, amikor meghúztam az akkusarun lévő csavart :) Valószínűleg nem ugyanez a gond nálad, de lehet, hogy hasonlóan egyszerű :)