Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah, megállunk, miért is ne? :)
Babulu lent fog nyaralni 2 napot Balatonföldváron.
9500.
Ha gyalog körömcipőben teszed meg irtósok.
Amúgy gondolom tipushiba mert halottam mást is és mindnél 8-10e köz jön elő.
én tényleg kíváncsi lennék,hogy hány km nél jött elő
Én keszthelyig jutottam kerülés címén utána nem birtam cérnával és hazaindultam.
nem is tévesztem el, csak valahogy uncsinak tartom
Pedig nem lehet azt a bazinagy vizet annyira eltéveszteni.
Sok.Elment volna e miatt kb egymilliót is.
Tudom ha nem japán szétesik már a gyárkapuban.
én ezekkel a Balaton megkerülő túrákkal mindig bajba vagyok,,
Ha a déli parton valahol megálltok egy jó kávéra, akkor benevezek én is. Földváron kihez mennétek ?
no de mennyi km után
Kopogott 10 mp-ig hidegen.Cseréltem.Nem kopog.
Nem tudom nálad,hogy volt.De a hayabusánál 45ekm-nél,kb 60-70%-os állapotú vezérműláncnál a feszítő rugója már gyengébben tól.Így már csak akkor ugrik egyet befelé ha már még inkább lazul. Nekem is szerelő csinálta.Szelepállítás után segitett ovatosan a feszítőnek,rögtön elhalkult...A fazeren ennek nyoma sem volt
Megálló: Balatonföldvár, Babu meglátogatása
Szombaton balaton megkerülés.
Piliscsabai indulás. Haverom Versys-el jön. Jeleneleg két fős a társaság, de ha valakinek lenne kedve, jöhet.
Talalkozó: 7:35 Agip kút

útvonal: Zsámbék, Bicske, Székesfehérvár elkerülő, régi 7es, 71-es, 73-as, 8-as, és 7es ismét.

450+ km.

Megállók: Balatonboglár full-gas (opcionális)
Ahol kell.

tempó: kellemesen pihentető
egy jó francia kocsihoz alapfelszereltségként jár műszaki probléma is!
DecMan, francia autót nem ér példának felhozni!
Egy ismerősöm 207-esének oldallégzsákja nyílt ki, amikor egy kátyúba hajtott bele nem hittem volna el, ha nem látom
Épp ma késő délután láttam egy robeszest, elcsúszott szegénykém. Csak a nagy hangra lettem figyelmes, ahogy csúszott a robogója az aszfalton. Mire odamentem volna, már ment is tovább.
Tényleg, hol is láttál szombaton csak kíváncsi lennék
Ez az. A Motoair nevű.
Amúgy ezen a videón jól látszik mitől indul be.

www.youtube.com/watch?v=06FPzd...

Van egy ilyen nagyméretű kabátom eladó. Rám nagy lett. Hálós, protektoros, béléses, vízálló, nyári. XL+
Én hülye cseréltem.
én motoromba is ciripel valami amíg be nem melegszik
Nem olvastam előbb! Nem ülök mindig itt..
Mivel már nem Fazerezem más topikokat is olvasgatok...

Az ,hogy kicsit ciripel a vezérmű lánc nem akkora eget verő próbléma..
Ha nagyon zavarja,kicsit rásegíthet kivülröl,(busán így volt nálam)mert a rugó már nincs a helyzet magaslatán.. Ha ebben nem hisz a következő szelepállításnál,cserélhet rúgót a feszítőn,vagy komplett szettet ami teljesen felesleges pénzkidobás...
bebaszna, ha attol az erohatastol ami egy leszallas okoz felfujodna a legzsak.
Ehh! Kicsit meglepődtem, amikor a "bábu"(-nak hitt ember) felkelt. Kicsit megakadt a levegő félúton! Nagyon bátor csávó, még biciklivel sem mernék szándékosan elesni. Minden elismerésem neki!

Nem tudom ez milyen elven működik, de láttam egy olyat, amiből kilóg egy kábel, amit a motor kormányára kell köss, s ha leesel, már a levegőben felfújódik. Ennek a hátránya akkor érződik, ha elfelejted kiakasztani, mikor leszállsz.