Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem hiszem el
990es mikori évjárat mennyi km volt benne
tavaly vagy azelőtt utolért egy ilyen gépezet, de úgy vágta kerékre magát hogy öröm volt nézni
Mer' az jobb.
Tavaly adódott egy jó vétel. Gondoltam kicsit használom, szórakozok, aztán eladom.
húú bakker,ez szép paripa, hogy hogy a fazer maradt meg
neked meg milyen ktm ed volt
Mé? Eddig nem volt kerék az autódon? (ami a sarat hányja :) )
Gyerekméret :)
Nem! Ma bevásárlókörútra mentünk. És feltettük a sárhányót a BMW-re.
Egy vagyon volt és még szarul is áll.
volt motorozás ma
Nah, csináltam pár képet, ahol látszik, hogy pont a sztenderre hullik az olajsár a láncról.
nah letelt az időd, milyen motor szemeltél ki
Szerbusztok!

Megválnék egyszer sem használt yamaha polómtol méretprobléma(L) miatt.
Ha valakit érdekel írjon nyugodtan.

Csöcsi
te figyelj má
nem a te motorodon láttam a fézer évadnyitón lézer blokkolót?
vagy nemvolt bekapcsolva?
Tőlem is a KTM-et. Ez egy ilyen nap.
vagyis tulaj
az adásvételit kicsit régebbi időpontra kellett volna dátumoznod ,ha izguljon az új talaj
még nem láttam a küldött dokumentet, anyu olvasta be telefonon. Remélem, hogy nem nézte el, és a 132 valóban a sebesség és nem a büntetés ezerben...
elvileg nyertél, mivel azonban szemtelen vagy, a nyereményt megtartom magamnak...
Kuplungbowden... nahiszen! megmondta a Dipshit kolléga, hogy nem köll az... kuplung nélkül is lehet váltani... pl. otthon a tv-n csatornát...
A kalkulátor szerint 45.000.- a bírság. Hogy csináltad? :)
100 helyett 116-125 között 30.000.-
100 helyett 126-135 között 45.000.-
Na és te?
Nekem holnap hozza a barátnőm a kuplungbowdent...
Az, hogy elvileg 2002-től volt az újfajta lámpás?
Meglepődnél, ha leírnám...
Különben is, miért a szobában görnyedtek a gép előtt? Hétvége, jóidő, napsüti, tessék menni motoroztni, lusta banda! és nehogy valaki megkérdezze, hogy: "Na és te?"
2001-es. Még most is... ...és azok között, akik tudják, mi a furcsa ebben az adatban, egy vadonatúj, fokhagymáskolbász- illatú légfrissítőt sorsolok ki. Figyelem! A nyeremény készpénzre nem váltható át!
Hengerek száma?