Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Első futómű: fordított hidraulikus teleszkóppár, állítható rugó-előfeszítéssel és húzófokozati csillapítással
Hátulsó futómű: oldalra kitolt Showa rugóstag, állítható előfeszítéssel és húzófokozati csillapítással

amúgy kék
mikori évjárat volt a fazer
Nincs időm visszaolvasni. Egy kis morzsát lökj.
nemnem.. egyébként visszaolvasva kitalálható. A megfejtők között kisorsolok egy alig használt kaparós sorsjegyet, tökéletes állapotú "sajnos nem nyert" felirattal...
Megesz a kíváncsiság, legalább egy köbcentit és színt mondj, had fantáziáljunk.
Addig meg közlekedem barátnőm Panni nevű Kymco People 50- ével
Na ja, jóhogy elvitték, sorban álltak a jelentkezők... ennyiért ilyen jó gépet adaadni... úgyhogy egyelőre még alig- alig örülök a tegnap lefoglalózott gépnek, viszont szomorkodom a Fazer miatt...
Ha az vételem rendben lebonyolódik, jelentkezem képekkel az utódról.
Gyors volt! Mi lesz helyette? Itt a főszezon, valamit intézz!
elvitték...
Bocs, nyilván nem a motor hanem a bukó...
TE, ha nincs nálad a motor, akkor min csavarozgattál ?
Nem ám, valami fagolyón szimuláltad a szerelést... ! Csak fel ne próbáld...
fazert akarsz venni
Sziasztok!
Sokat nincs időm visszaolvasgatni, így keresgélés helyett inkább megkérdezném: Tudtok olyant, hogy fz6-osnál a műszerfalon meg lehet nézni valami kód-al vagy billentyűkombinációval, hogy volt-e esve a motorral? Egy használt tesztben olvastam erről, de ott nem írta le hogyan kell.
Nem szarok, csak nincs itt a sisak, kint van Sirokon.
Délután megyek ki és megnézem én is.
Most töltöm fel a képeket, majd küldöm a linkeket emailban (kb. 10 perc)!
ne szarj tőle
bal oldalt 3 csavar fogja, jobb oldalt 2, leszedtem az egészet,átmostam,,,
állítási lehetőség minimális, érzésre beállítottam a leghátsó pozícióba és vissza csavartam a csavarokat...ennyi, ezen nem tudok mit lefotózni vagy jó lesz vagy ugyanolyan xar...
Csinálj már képet mit állítottál rajta.
zárható, első látásra mintha jobb lenne, de majd du kipróbálom, csapatok egy kis karikát
Eredménye van? Zárható még a plexi?
jól mondja a kolléga én már össze szereltem!
Meg is nézem, köszi!
A középkategóriás sisakokon általában a plexi mechanikáján a lukak amiken a bukó felfogató csavarok mennek át, ki van direkt szélesítve, hogy lehessen állítani. Pont azért, mert elmozdulhat és nem minden bukó milliméterre pontosan egyforma. Így lehet azt is állítani, hogy a plexi tökéletesen zárjon. Gondolom ezt lehet állítani...
Peti!

Itt az egyik video:
http://youtu.be/X1-erhISG5g
Mit lehet ott állítani? Fotót?!
A kislánckerék alatt nincs semmi takaró?