Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alku helyett a száz?
Azt is jelentették
utoljára Csobánkán meglepetés volt, amikor egyik kanyar után rendőr integetett, valami baleset volt
Kémeim jelentették
mindkettővel jó, a kicsit könnyebb "dobálni"
most mentem hétvégén a fz6 tal, de még mindig megdobogtatja a szívem
már két fényképünk van a 2A-ról...az egyik fizetős volt
ott már nem sietünk
ott se voltál,,,
2/a rol jöttünk haza az szerintem jobban tetszett Grzacknak
nem volt jobb kanyarogni a 600-as?
Ahha, Csobánkán 140-el
Bár tudsz te menni behúzott kézifékkel is, úgy még én is tudom tartani a lépést
Zwack is tud utánunk jönni... én utazom 110-120 max, nem szeretek száguldozni... de a kanyarokat szeretem
ilyen durván adod elő
akkor én megyek veled motorolni elrontanám a napot mert mindig minket kellene várni
érdekes,pedig a z6 elég strapabíró gumi...
Üdv a klubban
Ez már amúgy is érett, ha már az FZ sosem volt az oldalán, legalábbis nálad Az önérzeted majd felépül, a BB-t kicsit sajnálom, de így megvehetem majd az enyémet és nem lesz egyforma
Igaz! Sebaj, ezt most így hagyom! Végül is használati tárgy, ami kopik. Jobban belegondolva, "olcsón" megúsztam. Még az index se tört le. S az idom is karctalan. Sőt mitöbb, a brembo féktárcsa se kapott ütést. A bukócső meg azért van, hogy ezeket az esetekben jól szolgáljon.
Most már fel van avatva!
Bár ha belegondolok, hogy az évadzárón egy karc miatt, hogy ki voltál akadva...
Vagy mind a kettő?
Nekem az első volt féloldalasan kopva. Gumis szerint egyáltalán nem ritka. Balos kanyarokat jobban belátod, ezért jobban tolod neki.
Fura, de nekem is csak a bal oldala fogyott el hátul a Metzeler Z6-nak, most egy 4 napos kanyargás után. Összesen Kb. 15.000 km van eddig benne tavaly óta. Először megijedtem, talán a villa ferde, de ugyan ezt a választ kaptam a többiektől, hogy ezek szerint balra bátrabban döntöm, ill. jobban kigyorsítok. Másnak is volt már hasonló jellegű kopása...
utcán mindenkinek jobban kopik a bal oldala,ez tény
sok minden oka van .
Nem hinném.
szerintem két dolog lehet, balos kanyarokból jobban merek kigyorsítani vagy balos kanyarokban többször használom a motor féket,,,
nekem is azért kellet ledobni elölről a pilot road2-t 22ezer km után mert az oldalai teljesen elkoptak. aki szokott döntögetni az tudja, hogy a legnagyobb terhelést az oldala kapja kanyarban, nemcsoda, hogy előbb kopik el.
Tudom.A hatkilóson hogy kopott?
1000es!
A hatkilóson?
szemmel láthatóan jobban kopik