Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2006-os 28 ezerbe
Elszálltak a kanyarba. Remélem nem történt komolyabb baj. A motor már állt amikor érkeztem. Egy db tűzoltóautó és még egy motor gyanítom haver volt ott.
ütközés volt? vagy elszálltak a kanyarban?
Zack meg hazakísért és úgy otthagyott az egyik lámpánál indulásnál, mint macskát szarni. A kis cuki. Viszont a csobánkai úton ahogy ment haza, valamilyen tűzoltós, motorokat az árokból kiszedős jelenet volt. Reméljük nem lett bajuk...
te össze leszel verve!
én egy rövidet toltam, meg kertészkedtem, aztán átcsaptam festészetbe
+ még a GP is ment mellette. Néha azt se tudtam mit nézzek.
Biztos a SBK-t nézték. Annak ellenére, hogy az első futamból csak két kört mentek, és a másodiknak csak a felét futották két, vagy három felvezető kör után, jó izgalmas nap volt ráadásul Superstock-ban is és Supersport-ban is jól szerepeltek a magyarok Tóth Imre negyedik lett, sokáig harmadik helyen ment. Sajna Német kiesett A ringen a délutáni futamon a Michelisz ötödik helyről rajtolva első kanyarban elsőnek fordult, nyert is
Én tegnap kimotoroztam, de most felfüggesztem egy darabig
És te?
Mi döglünk. Majd hazafelé motorozok.
hogy hogy nem motoroztok
Jah, ráadásul százezer éve.
én már hazaértem remélem Fri is lassan hazatalál -igaz nem találkoztunk ,de legalább láttam az arborétumot ,brutál szél van errefelé
esetleg ha meg van valakinek Fri telszáma ,elküldhetné privátban ,mert elméletileg találkozunk a Jeli arborétumban ,de annyira nem kicsi
-simán elkerülhetjük egymást :)
szia. mennyi lenne az ara a polonak? dobjegy mali legyszi peugeot33@freemail.hu
koszi
Igen, mi most készülődünk az indulásra !
Még fél óra...ja és esőruha...
Jó reggelt! én 7- től dolgozom, nade hogy valaki vasárnap hajnalban önként felkel...
nekem lofax lett a változás
Az M1-M7 közös bevezetőjén fix traffi van. Az radaros elven működik, az ellen nem véd a blokkoló
De, az enyémen láttál. Attól tartok, hogy az eseménykor nem volt bekapcsolva... Monnyuk tökmindegy, mostmá' úgyis betilcsák... szóval ha valakit érdekel jóárasítva egy lézerblokkoló....
Huh...ilyet én is teszteltem...nagyon kemény ló, inkább zabolátlan és nagyon-nagy élmény menni vele ! Remegett minden porcikám mikor leszálltam róla...annyira akartam újra ráülni

De nem fazer !
mikori évjárat a kiszemelt
Haverom akar és holnap megyünk érte ha minden jól megy
990-es. 2007-es évjárat. Már az új model. 20e km. Akrapovic...
Szórakoztató gép. Az egyik első indulásomnál volt egy érdekes érzésem, aztán rájöttem, hogy a hátulja ép előzni készül. A fazer (nekem) nem nagyon csinált ilyet. De ez teljesen kontrolálható volt, semmi para.
A fazer fékjeit mindig nagyon jónak tartottam, de a radiális brembo mégiscsak jobb. Ép azt tervezem, hogy legközelebb elviszem pályázni letesztelni a futóművet, de erre már nem kerül sor.