Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nade csak balra.
mondjuk utálok egyenesen menni
jó cucc nekem is ilyen van!
a vevőnek ne feledd adni hozzá a két kis fémdarabot amibe beleakad a tükör gumija :)
Ilyet se hallottam még hogy utcán az oldala kezdi feladni a közepéhez képest!
j ijesztően
nincs........
hülyén álltam be és megzavarta a rutinomat egy ismerős.
mind1, minden szezonba történjen CSAK ENNYI!
Hááát igy hidegen ilyesztően körömpuha, mondtam is a boltosnak ugatós faguriga legyek ha ez elmegy 2 ezret! Végülis a tapdásért vettem.....
kíváncsi leszek milyen lesz,,

én most vizsgálgatom a z6 ot, 3800km van benne, de a bal oldala kezdi feladni közepe és a jobb oldala még fasza,
valamit nagyon rosszul csinálhatok
Nincs hozzá szép sárga memóriakábeled?
...na jó nem bánom.... viheted
nekem adod
Nem eldőltem b+ a kurva tárcsazár miatt.............
Ilyen amatőr blőd hibát elkövetni........
Még jó, hogy a bukócső már fent volt és védett minden értékeset. A mérleg:
- két karc a bukócsövön
- 6 db apró karc a tükrön
- 5mm-es kopás a kormányvégsúlyon
- sérült önérzet
- sérült bal comb
- egy törött BlackBerry
Hát én motoroztam... Akkor nem ücsörgök gép előtt. Voltunk Tihanyban, CBF találkozón Akaliban, Császáron bulizni 2x, Csetényben, szóval a téli kihagyást próbálom öles léptekkel behozni.
Kanyaaar hol bújkálsz?!
Alakul szépen az a fejidom. van már fényeződ is hozzá?
Rég nem írtál. Hova tűntél?
Hát bizony, szerencséd volt... főleg, hogy ez az évadnyitó után egy héttel volt és csak én voltam jelen
Eszetlen jól sikerült beállítani az első telóimat! Vagy 4-et nyitottam. Fel is húztam... Nagyon fogja a talajt. Most a Hátuljával vannak kis bajaim, Nem annyira pöpec mint az eleje.
Ennek meg mi az indoka?
Anyám! De szerencsém, hogy ott már nem voltam veletek!
http://totalbike.hu/hirek/2012/05/06/kalandos_tura_magyarorszagon/
Sziasztok!
Eladó Fz6-hoz egy Givi túraplexi 15.000 Ft-ért.
Kb. 10-12 cm.-rel magasabb a gyárinál.
Na szóval folytatva a megkezdett képfeltöltést és élménybeszámolót... . Jöjjön pár kép a fejidom többi részéről is. Első lépésben a vásárolt fejidom két darabjának újra eggyé varázsolása jön. Első képen a fejidom alján kívülről látható ragasztási vonalak, második képen ugyan ez a ragasztás belülről látható. Másik szopó rész az a kitört lámpa rögzítési pontjának pótlása volt. Fogtam én a saját fejidomomból kivágtam kb. ott, ahol a vásárolt fejidomból ez hiányzott. Sikeresen át lett ragasztva 3.-4. kép. Következő pedig a jobb oldali viszapillantó és a plexit tartó résznek a pótlása volt. Ezt a kitört darabot is a nekem meglévő idomról vágtam ki és importáltam át. Kicsit olyan érzésem volt már, mintha csak a Photoshop-ban terület kijelölése, jobb klikk-- Kivágás, majd másik területre ismét jobb klikk-- Beilleszt . A lényeg, hogy ezen darabnak az átmentése is jól sikerültnek mondható már csak a törés vonalait kellett kiegyenesítenem és a hiányzó átkötő műanyag részt egy nagyobb műanyag darabbal pótoltam, amelyből ki tudom majd alakítani az eredetit. Igaz, hogy jelen állapotban egyik ragasztás sem a legszebb, de majd utómunkálat során ugye azt szépen be lehet csiszolni...stb. Majd mehet rá az új máz ! Ha valakinek bármi kérdése vagy segítségre volna szüksége ilyen dologgal kapcsolatban, nagyon szívesen állok rendelkezésére ! További szép napot mindenkinek!

Üdv
Ákos
Üdv Csíkos Béka!
Kérésednek -és mások kíváncsiságának kielégítésének- eleget téve csináltam pár fényképet a készülő fejidomról! Ha helyes sorrendben töltődtek fel a képek akkor az első képen az általam vásárolt fejidom törött, hiányos sarka látható, amelyet a nekem meglévő fejidomról vágtam ki és ragasztottam át. Sajnos a dolgot nehezítette, hogy édesapám próbálkozott a fejidomom ezen részének hegesztésével, így egy csúnya összeolvadt rész lett az eredménye. - Mielőtt bárki megkérdezné, a hegesztéssel járó próbálkozások alkalmával történt olvadások végett, ill. a saját fejidomom hiányzó darabjai miatt kellett a 2-ből 1-et faragnom.- Ezt a második képen láthatjátok, bár nem lett túl jól sikerült kép. Ezért miután összeragasztottam ezt a sarkot és megkötött a ragacs annyira, hogy munkálkodhattam vele, fogtam és kivágtam a megolvadt részt - ezt láthatjátok a 3. képen-! Itt látszik, ahogy a repedést hátulról rögzítettem egy másik darabbal. A kivágott részt pótoltam egy egészséges műanyaglappal - 4. kép-! Kiraktam ismét a napra száradni, kb 40 perc után teljesen kikeményedett, így nekiláttam hogy becsiszoljam a ragasztgatott részt. Ugyan nem véglegesre csiszoltam, azért még a festőnek lesz dolga vele:-D! A végeredményt az 5. képen láthatjátok. A 6. Képen már a "szervátültetés" első lépése látható. A saját fejidomomról a kész sarkot szépen fogtam é egy vonal mentél kivágtam, majd ezen vágás vonala mellett -hogy illeszkedjék az új helyén- levágtam a törésvonal széleit a vásárolt fejidomon, majd ragasztás következett. Kicsit kínlódás volt a megfelelő pozícióban megrögzíteni a sarkot, ráadásul a nap is alváshoz készülődött már. Mivel valamilyen oknál fogva csak 6 képet enged egyszerre feltölteni, ezért másik hozzászólásban folytatom a közzétételt!
Nemrég írtam, hogy a Caberg Sintesi sisakommal volt egy kis plexi zárási gond. Mivel hétvégén mentem a ringre és de jól tettem(hajrá Norbi), felvittem a bukót a motoroázisba. Előtte emailes egyeztetés. Ott a szervizes megnézte, ilyet még nem látott, levette a plexit és észrevettük, hogy a határoló pöcök a bal oldalon el van hajolva, viszont nem külső behatástól, hanem valszeg öntési hiba. Emiatt nem zárt rendesen. Ingyen bérmentve kicserélték.
Ezúton is köszönöm nekik a gyors segítséget és a hozzáállásukat.