Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez jó hír :)
Csináld úgy, hogy kevés legyen a kaja meg a pia
Így az is kiderül kiderül miért is jöttek 3/3...
Tapasztalta már valaki, hogy az oldaltámaszra veri a lánc az anyagot? Csupa fekete ragacs lesz, gondolom jól összekeveredik a porral.
Engem érdekel, de vendégek jönnek és még nem tudom, hogy itt maradnak-e vasárnapra. Ha összejön szólók.
Ja, feltettem a motorozz.hu -ra
http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4630&session_id=
Mo
torozz.hu
Jó ötlet ! Köszönöm !

Senkit nem érdekel a dolog ?!? Lehet későn találtam ki...
Speciel nekem most nem a legideálisabb a helyzet, mert a túraplexim pont a fejemre tereli a menetszelet, szóval fokozott a zaj, de a gyárival rendben van, eltekintve persze, hogy a bal oldalon nem zár alul a sisak plexije. Ennek megoldására kértem a képviseletet, ígérték, hogy jelzik a gyárnak, a többit meglátjuk. A túraplexihez megrendeltem az MRA kiegészítő szélterelőjét.
Aham. Nekem M-es, betömködtem szivaccsal a lyukakat a héj alatt, így már elviselhető lett, csak azt nem értem, hogy a p*csába tudnak ilyen szinten ennyire hangos sisakot megengedni maguknak. De az is lehet, hogy csak az én fejem ennyire érzékeny.
Városlőd - Bakonyjákó között nagyon szép részek vannak, lent a farkasgyepüi erdőben 10 fokkal hűvösebb szokott lenni nyáron. Ha ráértek, szerintem megér egy oda-vissza kitérőt egy pár perces pihenéssel.
útvonal javítva, találkozó az omv kúton: útvonal 2.3
Ilyen jellegű zavaró zajokat nem igazán észlelek, L-es méretű a sisak, a kisebbik héjmérettel.
Túra: 2.2
Nem szoktam köntörfalazni..úgy látszik ez baj
Lehet tudni mi az a jó vétel ? Mint a jó marketingesek: lassan csöpögtesd az infót ! Pl. először csak ccm, aztán majd szín, stb...
Bár már kibeszélték itt többen is, ha elszakad, a bovdened...nagy bajban vagy ! Pl. ha nagyon mész, a szél odaverheti a mutatóujjad bütykéhez a kuplungkart ! Úgyhogy ha fennáll ennek a veszélye, inkább viselj téli kesztyűt...úgy nem fáj annyira...

Én 3 napig jártam be minden nap melózni egy dízel kettes golfal solymárról kuplung nélkül...aki ismeri az utat, tudja, hogy állandó dugó..szal csak az indulás volt gáz. Inkább az indítómat féltettem
Cimre:
Miért ne működne ?! Azt kell megnézni, hogy hogyan kell a te gépedhez állítani a kijelző áttételezését. A kivezetésekről meg a jeleket elég egyszerűen le tudod venni...
Phase-R_SiX, ne törődj Dipshit kollégával ("Kollégaa? Mióta vagyok én kurva?"- by Hofi). Ha ő nem lenne és nem szólna be csupa normális tagból állna a Fazer fórum. Az meg milyen unalmas lenne már...
Ebben vagy egy kis tempós gyorsforgalmis-autópályás rész is:
2.1
Gondoltam, kicsit feldobom a hirdetést Még azon a szövegen gondolkoztam, hogy "garantáltan nemdohányzó tulajtól" egyébként igen, árulom, habár még semmi sem biztos, a másik motor sem, de jó lehetőség lenne, ezért árulom ilyen olcsón a Fazerem (vérzik is a szívem érte rendesen).
útvonal 2.0

már hazaúttal...
Egyelőre ennyi:
útvonal 1.0

nem, nem jövünk haza...hogy ne jönnénk, csak még nincs kész a terv visszavezető része
Sziasztok !

Régen jártam erre de most a hétvégére jó időt rendeltem...innen az ötlet, csak hogy a lányoknak is kedvezzek (persze a párom nyomására !), hogy túrát tervezzek.
Indulás vasárnap mondjuk 8-kor (legkésőbb 9-kor) az osztyapenkótól (nyilván a shell kútról) és a cél a jeli arborétum ! A pontos útvonalat még tervezem de lesz még benne 1 max 3 látnivaló még. Oda út, kb 250 km, a visszaút hasonlóan alakulna.

Várom a visszajelzéseteket
Erről az olajról van esetleg tapasztalata valakinek Eddig Yamalube-ot használtam, nincs vele gondom, csak drága szerintem.Eneos-ra lenne kedvezményem azt hiszem.
Köszi a válaszokat.
köszi ! meg van -nagyon jó és így motoron nem is olyan vaskos .
jól néz ki a gép így felspécizve
A fotógalériáim között találsz!
nem töltenél fel az adatlapodra egy olyan képet amin látszik a bukócső ? nekem már-már túl masszívnak tűnik :) szerintem még 1 hét mire megjön