Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, nem is találom a tőgyem
Evvel most képzavarban vagyok.
Fisi szarva közt találja meg a tőgyit úgy is..
Oszt majd gyön fisi és a jobbegyenes..................vagy bal.
Ez nem gázolás..

Az ilyet pedig nem felvenni kell, hanem elgondolkozni rajta. Nekem is mondtak már sokan sokfélét, a legvegyesebb stílusban. Rosszul csak addig esik az ilyen, amíg el nem gondolkozik az ember a mögöttes tartalmon.

Nekem aztán "beszólhat" bárki.. már ha ez beszólás volt.. mert fájni nem fáj, legfeljebb az épülésemre szolgál.

Szeretem racionálisan megközelíteni a dolgokat.. így a beszélgetést is. Ha ez valakinél emócionális kérdés, az meg már nem az én problémám
Nincs ezzel semmi baj... ki így barátkozik, ki amúgy...
Én is úgy találtam ide, hogy láttam a nevét... na gondoltam itt lesz valami
És lett is
Kicsit számolj mielőtt gázolsz.................lelkivilágba.
Na majd lepisilem a yamahám.. hogy hűtse valami folyadék is.. azt má' csak szabad kérem
Ha úgy találnám meg az úton kiszakadt bovdennel... biztosan kisegíteném
Ja, tudom.. ha fáj, ne olvassam.
Csak a pisilós képet ne húzd elő mert kitiltanak.
Nincs rossz napom, csak van az a blődség amit egy elvileg okos értelmes ember tollából olvasni egyszerűen fizikai fájdalommal jár.
Rossz napod van?

Remélem ez egy olyan fórum, ahol bárki bármit kérdezhet anélkül, hogy lehülyéznék. Függetlenül attól, hogy te vagy bárki más hülyeségnek ítéli a kérdést.
Add neki Phaser-nek! (bocs)
Mondjuk ez is igaz...
Azóta tuti nem volt szakadt bowdened?
Ahhoz nem kell egyetemre járni, hogy rájöjj arra magadtól is, hogy egy kuplungbowden szakadásnak nincs menetbiztonsági következménye

Totál leszarom hogy mit tanulsz, meg mi leszel ha nagy leszel ha olyan hülye kérdést teszel fel, amit én két nap gondolkodás után se tudnék összehozni, bármennyire is erőlködnék.

Ha kifogy a benzin mi történik? Elesel?

..sértődj meg
Ja ja! Akartam mondani, azóta már nekem is van ilyesmi a nyereg alatt!
Ha nagyon nyugtalan vagy a kuplung és egyéb bowdenek miatt szerezz be egy ilyesmit és tedd be az ülés alá egy kombifogóval együtt és sosem fog kelleni.
Mondd azt, hogy az elobbi beszolassal az eletre akartal nevelni. :) Talan erezhetted, hogy a temaban meg vagyok love... ez meg egy forum, a celjat pedig biztos ismered. Hamarosan vegzos leszek kozgazdasz szakon, nyilvan hasznalom az agyam. IT tema, Android, Symbian, telefonok, autok (szinten nem muszaki), marketing... sok temaval kepben vagyok, ezzel eppen nem, ezert vagyok itt. :) Miert nehez ezt elfogadni? Eddig csak felultem a motorra es huztam a gazt, semmilyen hibara nem volt gondom. Koszonom, ha megertobb lennel.
Babulu,

Természetesen lehet arra is fokozatkijelzőt tenni.
A megoldás annyi csak, hogy olyan kábelszettet kell kérni hozzá, ami tartalmaz egy sebesség jeladót és azzal kell felszerelni.

Itt megtudod hozzá a doksit, van benne kép is a 2. oldalon:
http://www.agomotors.hu/downlo...
Előfordult velem 2x is, először Debrecen belvárosában olyan 1990 környékén 250-es ETZ-vel. Volt utasom is... lámpánál lábbal belendítettem a motort amennyire bírtam majd felhúztam 2-be és nyögvenyelősen elindult... (1-es fokozatba letaposva csúnyább hangja van ) aztán megfelelő fordulaton gázalvételkor lehet fel és le is váltogatni és nem nagy kaland megtalálni az üreset sem... nem kellemes de vészhelyzetben nincs sok választás.
Második alkalommal (vagy 4-5éve) a CB-1 kuplungkar felőli vége szakadt ki... egyik cimbora bement a közeli településen szerelőt keresni... én addig szét szedtem... hozott egy 2.5-ös sorkapocs darabot egy ezermester sufnijából azzal fogtam meg a maradék bovden végét úgy, hogy tovább hámoztam a bovden külsejét. Még motoroztunk 250km-ert hazáig a CB 500-as cimborákkal túráztunk akkor az Üvegtigris környékén
Szóval sok minden előfordul és van ami előszörre nehéz helyzetnek tünik, meg kell tudni oldani!
ÜDv!

Valaki esetleg tud-e segíteni sport rendszámtábla tartó kellene nekem!?
Nem bírom azt ha valaki mással akarja megoldani a problémáit, úgy hogy nem is gondolkozik rajta.

Nincs bajom a sráccal, miért lenne.. Ez meg tömény nem tömény.. csak nem fogja magát elsírni, nem az oviban vagyunk. Épülési célzattal írtam azt amit. Nem csak motorozás közben fog ez neki majd a későbbiekben jól jönni, hanem máshol is..
Jah és ezzel azt akarom mondani, hogy 2000-s fordulatnál 40-ről 6. fokozatban még simán megy a motor, talán csak nagyon nagy gázra fulladna le...