Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem akarlak elkeseríteni de a Nolan sityaknál is ugyanez a helyzet én is teletömtem a sityakot szivaccsal. Az N-com helye is ki van hagyva és a fülhallgatóké is! De nem lett halkabb! Ha dugok füldugót akkor viszont igen Ez van nem akarom ócsárolni de Olasz nem vártam többet bár ha az árát nézem akkor elég drága. Engem a recsegése és nyikorgása még jobban zavar. (felvételnél és levételnél jelentkezik, meg ha mozgatom a fejemen.) Na ezért is fogok legközelebb Subit venni. Viszont a Shoei-t azt eléggé dícsérik. Van hozzá zajcsökkentő betét is úgy tudom!
3500kmert már mentünk együtt,idén,
egyedül mintha hátsó futóműve lenne kicsit puha, vagy én vagyok dagi
Igen nekem a N90 csendesebbnek tűnik, mint a Marushin 999 (nekem nem RS volt csak sima) ja és vagy 4 éve volt. (De amúgy a legcsendesebb amit próbáltam mint írtam a Schuberth volt! Következő sityak az lesz! Természetesen ez mind szubjektív!
ezen én nem csodálkozom
amugy hiba nélkül teljesítette a távot
már megbarátkoztunk
Peti.
Így hosszabb túra után ,hogy érzed beválik az ezres?
Babulu FG-15ösére gondoltam
kb 45e
4 év.. no de mennyi kilométer? Vagy 4 évig folyamatosan a fejeden volt?
Hogy tudod kinyírni a belsejét? Rágod útközben?
Megvetemedett a plexi? Új plexi megoldás lehet, de ugye az se egy olcsó mulatság... Esetleg valamilyen szilikon tömítőt fecskendővel szépen a gumitömítésre/mellé... de az meg elég gányolás, ha nem tudod szépen megcsinálni... De azért először próbáld ki leragasztva, hogy tényleg az-e a baj.

Azért indítottam ezt a sisak témát, mert én meg közben meghirdettem a Caberg Sintesit. Ma majdnem elvitték, utána viszont észrevettem valamit. A füleimnél a sisak belséjében a huzat alatt üres tér van! A gyári beszélőszettnek a helye, plusz még valami kocka alakú lyuk is van ott. Kb egy 3x8 centis területen 1 centi mély lyuk mindkét oldalon! Há nóóóórmááális?! Holnap vágok bele szivacsot, imádkozom, hogy csoda történjen!
Nekem úgy néz ki a belseje adta meg magát az FG15-nek. Mivel "csak" 70 ezres sisak, 4 év utan szerintem ennyi belefér. Elvileg van arcpárna 5 ezerért, adok neki egy szezont, de szerintem jövöre csere, csak azt nem tudom mire. Nincs egy normális grafika sem.
Ha tetszik a ST-Cered, akkor csapass egyet a Felsőtárkány-Lillafüred (Miskolc) útvonalon.
Mondanám még a Lillafüred-Dédestapolcsány útvonalat is, de azon helyenként minősíthetetlen az aszfalt, és olyan vékony mintegy hajszál.
Bekéne állítani a plexit.Ha lehet.
ehhez a sisak témához én is csatlakoznék!

4éves a hjc HQ1es karbon sisakom, amikor megvettem, majd hanyatt estem, mind az árától, komforttól,szellőzéstől, és csendes is volt.
Ami ma már rohadtul nem mondható el, már mint a csendesség,,,,
és ez ellen a zaj ellen egy füldugó se jó! eddig 4 félét sikerült teszteltem,,,
ahogy észrevettem ott kezdődik a gond, hogy a plexi zárt állapotban nem fekszik fel a gumitömítésre, ha a plexit körberagasztanám valami szalaggal akkor megszűnne a probléma,
Szóval ezzel nem tudom mit lehetne kezdeni, mert nincs kedvem 3-4 évente 70-80 e ft os sisakot vennem.
100e feletti sisakok is megadják magukat ennyi idő alatt
Schuberth, arai, shoei,nolan,stb
mit lehetne ez ellen tenni
Válasz ment!
A múlt héten nekem is akkor +4fok volt a Mátrában és szakadó eső tegnap meg+30 fok és hőguta!
Pati!

Hazaértem, a végén a Mátra kiszívta minden maradék erőmet...
1643km sikeredet 3 nap alatt
sok szép helyen jártunk és kompoztunk is a egyet a Pag szigetre
nah újra itthon!
Csáó ! Írtam a dobozos fotógalériádhoz :)
Ez az erősebb verzió, ha baj van aranyat ér!
Én már megtapasztaltam.
FZS 600 bukócső
22 euróért küldi
Nekem ilyen van, kicsit már felment az ára, de nagyon megéri, aki bukócsövön gondolkodik, érdemes rámenni!