Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Újabb extra került a motoromra. Schláth Péter kiváló munkát végzett: galéria.
Üdv!

Na, megvolt a túra. Sajna egy kicsit késtek a cimborák, így Feriékkel csak Egerben találkoztunk.
Nagyon jó volt, sok motoros sok nap, jó helyek.
A Győzifalvától Ceredre vezető út valami csoda....

Köszi még egyszer aki eljött...
Nem ő árulja szerintem. :)
Szia.2005-ős yamaha fz6-hoz konzol+platni van e és mennyi?
Telszam visszabb parral.
No, holnapra senki :), akkor en Szentendre-Visegrad-Esztergom-Borzsony korbe-vissza uott. Aki esetleg jonne, dobjon egy sms-t, kb 9-kor indulok a fenti elagazastol, ami a skanzen utan atvisz a Lajosforrashoz. Joccaka.
Végül kicsit elkavarodtunk a mai tervezett gurulás során, így nem mentünk fel Ceredig. Csak a Pásztó-Pétervására-Sirok-Gyöngyös vonalon végül. Parádsasvárnál láttam 2 Fazert is. Piros 600ast illetve egy 1000est is, az utóbbit egy szemüveges srác vezette.
Mintha 1000-res lett volna. Bár a lényegen nem változtat
egy próbát megér.......szerintem a mo-i fz6 tulajok max 10 % nézi az oldalt........
Ma Kulcs-Ercsi között követett egy piros Fazer.. esetleg innen volt valaki?
Telsz: hetven/otszazkilencvenotnyolcvanhet, sms vagy visszacsorgok.
Sziasztok, aki turan, szep naot stb... , ha holnap vki Pestrol indul valamerre szivesen becsatlakozok egy napos gurulasra. Udv Csak estefele tudok megint netelni.
Szia! Ha megtennéd, hogy megmondod Évának keressen már meg face-en mert sajna én már egy hete keresem... de nincs találatom Szép Napot! üdv: Csontos Vanda
Udv. engem lehet hogy erdekelne a b.gomba mivel nekem is ilyen van ,de az egyik serult. mennyit kersz erte? koszi
Mi Petivel Horvátba vagyunk épp, mai szakasz a Pag sziget.
Frankó lett, köszi!
Nagyon jó kis útvonal, az biztos.
Ha valakinek lenne kedve még csatlakozni, csörögjön rám, reggel 8 felé és mehetünk akár együtt is, hogy a többieket megtaláljuk
A 3-ason kifelé van több benzinkút is csömör után. Ha KÁP-ról mentek a 0-áson, lejöttök a csömöri Auchan-nál, utána lehet talizni a kövi kúton vagy a kórháznál. Csak tipp
tsanyi, köszi a meghívást, de sajna már így terveztük meg... Inkább gyertek el ti is holnap. Hozd a kislányod is.
Nektek miért nem jött össze?
MD 80-ast maximum teleszkóp alsó szárára érdemes.
A motort hagy ki ! Borzasztóan tud remegni...nagyon oda kell ragasztani / csavarozni ! Minden műanyag alkatrészt el kell felejteni...
Okay és köszi, a számom: 20/354 2737

fri
Amire nekem kell arra tökéletesen megfelel.
Mondjuk ez a sisakba épített megoldás nem annyira jött be.
Most gondolkodhatok a motoron hová rögzítsem...
én is azt hittem az m3-ason akartok menni az útvonalról úgy tűnt