Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GoPro volt nálam kétszer két hétig.
Baromi jó, hogy nem kell félteni és hogy egy nyári fürdőzésnél simán viheted a vízbe marhulni ! Nem a csajokat venni !
Viszont nagyon "párnás" a képe ! Majdnem halszem...ez az egyetlen zavaró benne... Ki kellene próbálni a Contur HD-t is... Kíváncsi lennék arra..persze mindkettő jóval az md80 ára felett van... De attól félnék, hogy az md80-at nagyon gyorsan kinőném...ezért nincs egyik sem
Csáó. A gond az, hogy nem akarunk pályán menni, csak a sima 3.-on....
dobj egy üzit, és ha indulunk a Budafoki útról, megcsörgetlek, aztán valahol becsatlakoztok.
1 fekete fazer, 1 kék fazer meg 1 fekete bandita, valahogy csak összefutunk...
Sziasztok!
Lenne egy problémám.A gépem fz6-n 2004-es a műszerfallal van gondom.Először is elmosódnak a számok ,de mutat valamit csak nem lehet kiolvasni.Pl.8-asokat meg,meg egyszerre kiírja a mfd/órát meg a km/h-át.A motorhőt,fordulatszámot,benzint mutat igaz egy kicsit más grafitszínnel és műszerfal világítás is elment.Egy percben még jó volt a másikban nem.
A csatlakozókat szétszedtem-kontaktspray-összeraktam.
Megköszönném ,ha valakinek lenne tippje...
szerintem jó az ár/érték arány egy 70 ezres go-pro-hoz persze nem lehet hasonlítani
Jó kis útvonal
Mivel mi Káposztásról mennénk, és az útvonalatok úgyis a hármason vinne...indulás után összefuthatnánk errefelé...mondjuk amit mindenki ismer...shell kút M3 kivezető... ?
Na MD80 teszt megvolt. A hülye vindóz múviméker nem ismeri a kamerával felvett videót, így kénytelen voltam átkonvertálni, elég rossz lett a képminőség így. De azért lehet látni a lényeget kb.
Kedden 577?..
random módon szerveződött kis gurulás, egyenlőre 3-an.
Hali !

Veletek tarthatunk a párommal ?
Hányan lesztek ? Terv szerint ?

Fri
Te, figyu...ezek a gummák nem olcsók...főleg nem fiatalok
Szinte csak ketten motorozunk. Köszönöm az infót.
Sziasztok !

Régen nem jártam erre...vizsgára készülök...
Mindegy is
Szal nagyon jó volt látni benneteket az indulásnál ! Köszönöm a kedves fogadtatást Máskor is mennék ha nem tettem rátok túl rossz benyomást
Viszont képzeljétek el, ma kutattam a garázsban és megtaláltam a régi FZ6-om bukógombáit... Levettem mielőtt az oldalára borult volna...
Egy-két kavicsfelverődéstől eltekintve hibátlan. LSL gyártmány, tök jól néznek ki...szóval eladnám őket...
Köszi a választ! Várom a videót is.
ok, számod eltettem.

íFreepetter ti merre mentek?
Szép túra. Sajnos pont kutyasulit tartok mikor erre jártok (St-Cered)

Ha kell valami segítség:
30/205-27-66

(elvileg ma végig gurulok ezen a részen /St-Cered/ és dobok fel róla videót)
Üdvözlégy!

Holnap tekerünk egyet az alábbi útvonalon:

http://g.co/maps/pmcwa

Ha valakinek van kedve, 8:00 Budafoki út 72-nél találkozó

06-30-928-59-hetvenhat
utolsó képen
FZS600 összes évjáratához konzol + platni 10.000- ért.
533-535-67kombinációval szépet lehet motorozni.
Vasárnap voltam St-Cered-Zabar-Ózd útvonalon.
A minőséggel nincs gond, sehol nem kátyús. Rónafalu mellett a temető utáni kanyar kezd szétesni, illetve felfelé vezető szakaszon kezd megcsúszni az út, ezért egyenetlen. A Szilváskői trükkös kanyarban vízátfolyás fogadott (ott maradhatott némi hordalék az úton) ami után már semmi meglepetés nincs. Cereden és többi településen belül elég rosszak az utak, de nem vészesek. Nincs sehol útfelbontás illetve szűkítés. Még az amatőr rallye-sok sem szórták tele az utat homokkal/kaviccsal.
2008-as gyártású használt pilot powerem van elől. amióta a motoron van kb raktam bele vagy 500km-t.. teljesen jól működik kurva hamar melegszik, magabiztosan lehet vele döntögetni. ára: 5.000 forint
Múltkor volt a 200+ kilós összeterhelés, akkor a legnagyobb értékekre fújtam, de pattogós volt.
Elsőbe 2.25, hátsóba 2.5
Utassal 2.5 és 2.9
Üdv Mindenkinek! Valaki meg tudná mondani mekkora nyomás kell az FZ6 kerekeibe? Előre is köszi.