Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

577-est megnézném, írtam tegnap is. Nekem vasárnap volna jó, ahogy látom dbfz6 is jönne, nem tudom nektek melyik nap volna jó.
Azok már elkeltek, lemaradtál róla

Arai van neki. Voltunk bent a Motoroázisban és szabadkozott a srác, hogy ő is tudja és nagyon gáz, de olyan a szerkezet, hogy a sisakon kívül van, ezzel sem csökkentve az ütéselnyelő réteget. Mondta még azt is, hogy neki se azért fél perc, mert így született, hanem mert régóta csinálja és eltört pár mechanikát még az elején. Aminek szintén borsos az ára mellesleg.
progresszív rugók nincsenek mar meg ?
Megkaptam a számod, hívni foglak szerdán!
Dikkk milyen bukód van he'? Nekem a shoei-n a pinlokot levenni vagy 5 másodperc(nem szoktam mert csak a szintelenen van furat ),plexit cserélni meg ha komótosan csinálom vagy 40 másodperc.
Tudom,
röpke 20 perc alatt betettem a pinlock-ot az új pleximbe és kicseréltem a sisakon lévővel...
ha mindezt megkell csinálnom minden napos/esős időben, akkor belehalok..............
jó az csak húzni kell a gázt
oli
ezek meg mi vagyunk.
Hello,

meg mindig van elfekvobe:
- kozepsztender
- gyari fek es kuplungkar
- MIVV osszekoto (katalizator mentesito) Akoska nem jelentkezik erte...
Írtam pedig 2 darabot is

Írd már meg a számodat a mail címemre és felhívlak, ha nem megy a dolog másképp.
Sziasztok, én csatlakozok szívesen valamely észak-mo-i túrához, de akár Szlovákia is szóba kerülhet, mert megyek innen Debrecenből fel Pestre, kimegyek majd Kunmadarasra (04.30-05.01.), meg Pilis, mert Szentendrén szállok meg. Van ott egy kis hétvégi ház, pont ahol indul a hegyekbe a szerpentin (a skanzen után) :). Szóval egyik nap szívesen motoroznék csapatban a hegyekben, mert erre iszonyatosan egyenesek az utak :(.
Ötletek meg utak vannak bőven.

De kinek lenne kedve valamelyiket meg is nézni? Mondjuk vasárnap, vagy hétfőn?
szia

nem kaptam meg az emailt, jelen pillanatban sem,
Csíkos Béka! Jól emlékszem, hogy nektek ilyen térdprotektorotok van? Kívülről a térdrésznél milyen anyag borítja? A tépőzárja elég erős?

Barátnőmnek keresek kis méretű (168cm, 45kg) térd(és sípcsont)védőt. Ha van valakinek elfekvőben, vagy tud boltot, ahol van ilyen, kérem, jelezze!
Írtam mail-t! Nem kaptad meg?
Elküldöm megint akkor.
nah mikor futunk össze nálam van a füldugó!
Vasárnap ezen megyünk végig, kis eltéréssel!
Milyenek az utak Tarján után illetve Cered után? Van valahol kritikus szakasz? Benzinkút van fent a Mátrában valahol vagy csak Tarjában?
Cereden össze-vissza csalinkáztam annyira szűk.........................de jó.
Hazai kedvenc:

link
Ez is jó, jó az aszfalt:

link
Ez meg sok egynapra.
Rövid.
Nagyon.Mint az 577-is.
Dobsinai szakasz szerintem jobb, 67-es út, az én kedvencem az 526-os út.
Ránk meg ez:

nap 2.