Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hááááát én tegnap tapiztam a haver új 2012-es gyártású michelin pilot power gumijait,újabb cbr 1000 rr-en! Vajpuhák! Azt mondja megint van kedve motorozni,sinen fut,tapad mint állat....... Ára is volt......
Én első gumit veszek 5-6 ért amivel megyek még 10ezret.
Hátsó gumit meg 8-10-ér amiből ugyancsak ki lehet hozni 10ezret.. szóval az ajánlatod nem igazán versenyképes
Jah, Rhinoelinek, csak kicsit megkésve...
Betiltják a lézerblokkolókat egy hónapja van fent a gépemen... megeszazideg...
Ilyesmi, csak mi az István utcai Kelomotorban vettük, 8990- ért. B-Star márkájú. De lényegében ugyanez. Neoprén textillel borítva, belül vastag, ütésre keményedő protektor. Tépőzárak duplák és brutálisak. Kényelmes és jól melegít.
hová mentek
Jó utat
Jó ídőt
Vigyázzatok magtokra
Nem jött össze, de mivel úgy szoktuk, hogy nem foglalunk szállást így nincs is mit lemondani és pénzt bukni, ezért jó az ilyen ad-hoc túra, ha változik valami akkor sincs gáz... ...majd megyünk pünkösdkor...
nem, mi holnap indulunk, ti hogy hogy nem
Csak az 577-en...nem jössz?..
Nem.
kedden nem a Horvát tengerparton fogtok gurulni
Fiatal?
Jártam egy párszor arra, egyre jobbak az utak egyébként! Érdemes lenne példát venni róluk, mert ott folyamatos útjavítások voltak/vannak, de olyanok, amiket elkezdtek egy reggel, másik reggel pedig tökéletes út várt és már munkagépek sem voltak ott... és ez hosszú szakaszokon, nem foltoztak. Amennyire emlékszem, vannak rossz utak, sok kátyúval, de nem túl mélyek és általában egész szakaszokra jellemző, tehát hirtelen kátyúk nem sűrűn vannak, ahol meg végig rossz, nem húzod a gázt annyira.
Majd a többiek megmondják, hogy a hátsó el tud fáradni, kell karbantartani?

Nekem egy esős napon csapta fel először seggig. Elárasztotta az utat a víz a városban, és hiába mentem 40-nel megéreztem azt a lyukat!
Azt mondta a srác, hogy az erdélyi túrájuk alatt, a nagyon rossz utaknak köszönhetően, ez többször előfordult. Nem mondta, mennyivel ment.
Azt érdemes lenne tisztázni, hogy mekkora volt a bukkanó és mennyivel mentetek rá. Vegyük példának a fekvőrendőrt. Nagyobb volt?
Nem lenne szabad! Pontosan nem tudom az enyém hogy áll, de biztos nincs a makszimumon, alatta van néhány számmal!
Értem. Amit most néztem motort, azon is az volt a probléma, hogy a doboztartó konzol aljába beleakadt a sárvédő, és eltört. Pedig mi a párommal 170 kilót kiteszünk... Akkor állandóan felüt majd?
Nekem még egy személlyel is jellemző volt - bár sok motoros pár esetében, kiteszek két személyt is - kétszer felakadt a sárvédőm egy hátsó lemezbe és a kerék be is darálta, ekkor erősítettem rajta, de csak két értéket, plusz kis guminyomást még bele és legutóbb nem okozott gondot neki 200+ kiló sem összesen.
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a ti motorjaitokra jellemző, hogy ha két személlyel mentek, és nagyobb a bukkanó mint kéne, akkor felütközik a hátulja? Tudom hogy állítható, de legkeményebbre van állítva.
vki jön WTCC-re motorral?
jó lenne fazeressel találkozni
Mi kedden megyünk az 577-re.....aki akar jöjjön...
Holnap Oliver által ajánlott hazai kedvenc?
Gyönyörű állapotban lévő fiatal motorgumik eladóak. Több pár! Garantáltan repedezettség,vágás és javítás mentesek!A képeken látható állapotban.
Az árak 23-28.000ft között vannak

-Avon Azaro AV49-SP

-Continental Conti Race Attack (DOT:4306)

-Pirelli Diablo Strada (DOT: 3705)

Éredklődni csak telefonon! 06702465353
Igen, all az ajanlatom,csak minel elobb dontsuk el, hogy tudjam a napjaimat szervezni. Nekem jo egy kozos gurulashoz a Pilis is akar.
Arai...