Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van olyan szállító cég, amelyik telephelyére kérheted a postázást és onnan elhozzák. Viszont nem olyan gyorsak, mert csak hetente, vagy kéthetente szállítanak, hogy alacsonyan tartsák a költségeket.
Még azt is meg lehet játszani aki nem hajlandó elküldeni ide.
Mostanában érkezik ha minden igaz egy telópárom amit így rendeltem.Két hónapja hajózik.
Aha vágom,ha esetleg nem megy el,írhatnál ide,engem biztosan érdekel (sajna kis kezem van,és a karokhoz nagyot kell nyújtózkodnom )
én pedig szentgotthárd mellett magyarlak
Én Szombathelytől 15km-re a határ mellett Keresztesen lakom
Normál hossz, fekete, fekete állítókkal. 9.000- (pénznem forinttól fölfelé tetszőleges... ). Freepeti lentebb jelezte, hogy átveszi. Holnap viszem évadnyitóra, ha nem kéri, akkor szabad a gazda... vagy mi...
Zoleyx Te hol éldegélsz vas megyében ? én is vasi vegyok
FZS1000 fék és kuplungkar
Engem érdekelne,menyibe adnád,és milyen színű amúgy?
Nekem nem volt gondom. Jött már USÁkiából, Indiából, Hong-Kongból cucc. Mielőtt licitál az ember, kérdezni kell. Jellemzően komoly eladók rövid idő alatt szoktak reagálni. Persze maga a jelenség nem ismeretlen, hiszen pár jó vételnél anyáztam rendesen, de kulturáltan tudomásul vettem és mindig írtam egy européer stílusú levelet, hogy mennyire sajnálom, hogy nem szállít ide macsarisztánba.
Nooooos, átvettem a Magyar Postától a csomagot (ahol is a kézbesítő tegnap a csomagról úgy másolta le az értesítő papírra a "Géza" keresztnevet, hogy "Csaba"... )
Felelőtlenségem teljes tudatában kijelenthetem, hogy az FZS1000- re való fék és kuplungkar............. nem passzol az FZS600-ra...
Lehet érte jelentkezni. Franc...
Régebben hallottam, hogy sokan nem az emberek miatt nem küldik ide, hanem a gyenge postai szolgáltatás miatt. Nagyon sok küldemény veszett el. Ha jól emlékszem az Amazon.com is tiltólistára tette Magyarországot. Mondjuk ez már nagyon régen volt.
Egyébként nekem is volt már angol és amerikai csomagnál is, hogy rákérdeztek, biztos akarom-e, aztán küldték.

Te jó néhány éve motorozol már nem? Ezeket a parákat valahogy csak le kellene küzdeni.
Remélem panaszt tettél.

Bár jobb, ha nem szólok egy szót sem, mert nekem is volt, hogy licitáltam egy 650-es Banditra, amit a srác egyszerűen nem adott el a végén, mert ő többre számított.
Kíváncsian várom a fejleményeket
A szállítás meg annyi, amennyi. Normál csomagnál 20 euró körül szokott lenni a DHL Deutsche Post, de küldtek már DPD-vel, GLS-sel, Hermes-szel is ennyiért. Ezt bele kell kalkulálni a licitbe, nincs mese... Jó lenne találni egy Németországban gyakran megforduló, ott postacímmel rendelkező ismerős fuvarost...
A németeknek kb 80%-a postáz Magyarországra. Az angolok pont fordítva, 80%-a csak a flúgos kis szigetükön belülre küldi... Azért szép szóval volt már, hogy meggyőztem az eladót, pl a bukócsövemet se akarta először postázni, aztán csak kisírtam.
Sajnos igen, megteheti...bizonyos feltételek mellett... Azt szoktam figyelni a német (.de) ebay-en, hogy ha lehet ausztriában legyen a cucc. Azok mind normálisak és a posta is olcsóbb. Sajnos a németet nem érdekli, hogy olcsóbb szállítás legyen, a számra legbiztosabbat nézi és és persze az általában drágább mint a a nagy átlag...
Ha a másodiknak adja oda, nem biztos, hogy negatív értékelést ad. Én se kaptam rosszat...de nem esett jól. Szemben azzal a sráccal aki a fokozatkijelzőt küldte, aki megmondta a teljes árat, amiben benne volt a posta is. Mondjuk ez nem is ebay volt. Ha megvannak a vizsgáim, beszerelem, a műszerfalba. Már utána is néztem hogyan kell...remélem nem kell új műszeregységet vennem
Én biztosan megyek a gyülire de sajnos gurulni nem fogok tudni veletek, úgyhogy viszem a füleimet is...előre is köszönöm !
Nem vesztél el, tudtál egy rövidebb utat. Hamarabb fent voltál az M7-en mint én
Én teljesen reaálisan látom magam Aki befosik még az autó anyósülésén is egy kanyartól, az ne a Lepence ringen gyakoroljon.

Én azon szoktam röhögni, hogy küldik az összes környező országba a cuccost, még tőlünk keletre is, de ide nem
Mondjuk a minap pozitív csalódás ért. Hirtelenjében a jó ár miatt "megvettem" egy cuccot és meg se néztem, hogy szállít-e ide, csak utána. Erre kapom az üzit (USA) hogy alapból nem szállítanak ide, de velem kivételt tehetnek, csak meg kell kérdezniük a postát, hogy mennyi az annyi. Érdekel-e a dolog. Én meg nagy szabadkozások közt visszírtam, hogy bocsi, de benéztem és ha lehet töröld a rendelést. Simán törölte, nem volt gáz.

Amúgy, mielőtt licitálsz érdemes rákérdezni a szállításra, ha nem egyértlemű a dolog. Ha igent mond, megnyered és kifizeted, kutya kötelessége elpostázni!
Megteheti, hogy nem a nyertesnek adja oda?
Az a baj a ebay-esekkel, hogy azt sem tudják néhányan hol van Magyarország... Sokan félnek csak úgy és sok nagyon " egyszerű" emberke árul ott sok mindent, még olyanok is, akikről a termék alapján azt gondolnánk, hogy több esze van...sajnos nincs. Én sokat vásárolok onnan, jól beszélek németül és még így is volt, hogy miután megnyertem egy aukciót, kértem, hogy nézze meg mennyi a posta, erre két nap múlva odaadta a cuccot a második nyertesnek...mondván neki így egyszerűbb...anyáztam, nem kicsit...sajnos nem bíznak még az osztrákokban sem, nem hogy az annál keletebbre élőkben.
Írtam neki választ! Grrr... Bunyevác!
Tegyél bele zsírt! Ne ejtsd le az anyát, mert elgurul...
Bár én még sosem rendeltem e- bayen, mert vagyok hozzá, de úgy tudom, elég jól be van biztosítva mind az eladó, mind a vevő, szóval nem értem a negatív hozzáállást. Ha előre elutalod a pénzt, utána mi rosszat tudsz neki csinálni? nem veszed át a csomagot? jól kiszúrnál vele... Annyi esze meg lehetne, hogy valószínűleg tudsz olvasni, ha már a hirdetését is felfogtad szóval ha mégis rákérdezel, akkor vagy kedvezőbb választ vársz, vagy indoklást, hogy miért nem...