Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De vajon miért? Mi lehetett a célja a gyártónak vele? Ha feszesebbre állítom milyen következményei lehetnek?
Na ez az IVTM, amit mondtam Érdemes időben eszmélni, mert elkapkodják a helyeket.
Vasárnap megmondom, akkor lesz tesztelve. A Salgótarján-Cered-Ózd közötti szakaszt akarom felvenni.
Akkor még több is mint amire emlékeztem...
akinek van md80 kamerája ,szeretném megkérdezni mennyi videó fér rá egy 8gb -os kártyára és mennyit bír egy feltöltéssel az akksi ,vagy ezt is lehet szivargyújtóról üzemeltetni ?
Ez így van...tényleg nagyobb, 40-50mm....a legtöbbnél 20-30mm kell...
45-55mm a gépkönyv szerint.
Alul található a telefonszám.:
http://www.police.hu/pest/balm...
És hogyan vagy hol lehet jelentkezni?
Üdv. mindenkinek!
Egy kérdésem lenne, hogy az Fz6-hoz milyen láncfeszességet írnak elő és mi az ideális cm? Egyik ismerősöm azt mondta, hogy gyárilag nagyobbat, mint úgy általában a többi 600-as motoroknál.
Mi az igazság, tudja valaki?
Heló!
Azt nem tudom,viszont azt igen,hogy a gyári első fékpofa fél pár 11.500ft. Kalmárnál
Csak azért kérdeztem a csapágyat, hogy kiszámoljam, várhatóan mennyit fognak kérni érte a szegedi Yamahánál.
Szuper!

Köszi szépen a segítséget! Találtam az ebayon is valamit de nem tom hogy jó lenne-e nekem! Ez a kreatív boltos dolog nagyon tutinak tűnik! Keresek, majd egyet itt a környékünkön.
Amúgy ezt találtam hátha valakit érdekel!
http://www.ebay.com/itm/Clear-...

Köszi a segítséget!
Donkartacs:
vehetsz drágát pont erre a célra vagy bemész egy kreatív boltba és megveszed a legvékonyabb víztiszta fóliát. Veszel hozzá műanyag lapítót is...ott segítenek, sztem a kék színű a legjobb. nem túl kemény és nem túl puha... Szépen lemosod a tankot, spriccelővel a fóliát és a tankot is jól bevizezed. A fóliát vagy a ragasztás közben, mielőtt a szélélt ráeresztenéd a tankra vágod le vagy ráteszed és nagyjából formát adsz neki... Ráteszed és kinyomod a vizet...ennyi...olcsóbb és mindenhol kapható
Én a tank tetejét, kicsit az odalát csináltam egy fóliából és ahol a térdeim vannak külön flekket tettem. Mert annyira nem képlékeny a fólia. Ja, és meleg helyen csináld, hogy ne legyen a fólia merev. Fel is melegítheted kicsit... Bocs hosszú lett, nem is biztos, hogy nem vagy tisztában a dologgal...de hátha valakinek segít...
http://youtu.be/rUVXNeHa5EA motorozni elengedett kormánnyal vízszintesen? [/L]
Mekk van! Mekk lesz!

Ma én is mentem egy kellemes karikát Gyönyörű napsütés, kellemes meleg, jól fog a gumi, mert lassan eresztgettem kifele a gyári adatból.. csicseregnek a madarak, brummog a motor, és egyszer csak arra ébredek, hogy satuzva fékezek. Nézek körül, hát szemben velem egy szintén alvajáró balra lefordul az útról, be egy magán kapuba. Szerencsére épp csak csorogtam úgy 120-al, (persze külterület), úgyhogy az a 50 méter elég is volt fékre és korrekcióra. Hát még ha az indexet is kirakja elém fordulás előtt, és nem álcázza magát egyenesen haladónak.
Utána mentem. Bocsánatot kért. Tényleg nagyon. És ha ott megdöglök? Úgy tűnik, nem a motorosok alusszák a téli álmot...
hmmm. Az nem rossz április végére.
Ma reggel megvolt az idei 3000. km-em
Berber én is írtam mailt pár napja, megkaptad?
Sziasztok!

Srácok átlátszó fóliát keresek a tankra ami megvédené a tanktáska karcolásaitól!
Ha esetleg tudtok linket, akkor azt nagyon megköszönném. Azért Carbon fóliát mégsem gondolok rakni a tankra pedig az van itthon.
Előre is köszi!
Jöhet ebay link is!
Na én így oldottam meg, remélem a képeken látszik, hogy hova van felfogatva. Elég kicsi helyre kell becsavarozni, 2 db rövid szárú 8-as csavarral tettem fel. Kicsit kókányúl néz ki de ingyé volt.
Lesz neked
De ha érdekel az ilyesmi már Kispataki is tart. Bár kicsit borsosabb áron.