Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hiszik, Magyarországon csupa csóró, megbízhatatlan ember él, aki azt lesi, hogy lehet előnytelenül haszonhoz jutni és lehúzni a másikat, vagy átverni! Pedig... ..öööö... .. izé...
Ha nem jó, vigyem az évadnyitóra? (Ha jó, akkor is elviszem... )
Bárha Berber kollégának igaza lenne
Juteszembe, valakinek valami tippje fék- kuplungkar installálásához? Hogy egyszerűbb, mire figyeljek? Vagy elronthatatlan?
Megkérdeztem a távoli parasztot, hogy nem e mégis, mert az a 10$ az nagyon vékonyka ár... erre elküldte az eBay használati utasítását...
To get a quote and available shipping options, please use the shipping calculator under the current bid by clicking on see more services and entering your code. If the calculator states "Shipping cannot be calculated for your area. You can contact the seller". Then we are unable to ship this item to you.
Thanks
Na most ki a bunkó? Vagy én a hülye, hogy megszólítottam!
JÓ LESZ! Megmondtam! A fék még a Hornetre is jó. (Legújabb kutatások szerint)
Ne értékeld már le magad ennyire. Igaz még nem láttalak menni, de nem hiszem, hogy béna lennél!
Naná! Tudod milyen béna vagyok a nagy faluban! Hogy elvesztem a múltkor is!
Akkor tudnám mi a tökömnek hirdetik...
ha nem jó átveszem
Közép
Sem lassítani nem akarom a társaságot, sem azt, hogy az árokból kaparjatok ki és még fazerem sincs, meg Zacky is a pudingoknál ázik Amúgy sem vagyok hozzászokva egy ekkora karikához, főleg nem ennyi kanyarhoz. Ezt a karikát én 3 részben tenném meg 3 külön alkalommal
Nem lesz jó, van egy olyan érzésem...
voltál
nem hogy jöttél volna velünk
Az jó, mert én 10 éve nem vagyok 50
Hát, 50kg környékén nem nagyon vesznek vért tudtommal.
Ez nem tét.Ez a válasz a nagy kérdésre.
8:40 re kell ott lenni, kicsit később indulunk...
Ahha. Tavaly is voltam, csak nem adtam vért, mert haza kellett motorozni, gyorsan. Idén megpróbálom, mert már évek óta szeretnék adni, de sosem jött ki a lépés. Aztán még az is lehet, hogy nem adhatok.

Az a 8:40 az az indulás? Én még nem tudom a pontosat, de jó lenne, ha beleesne a mienkbe

Surinak üzenem, hogy lassan meg fogom látogatni
42.
Megjött az állítható fék- és kuplungkar, egyenesen Hong- Kongból Holnap délelőtt érte megyek a postára és kiderül a válasz az élet nagy kérdésére: Jó- e az FZS1000- hez való fék- és kuplungkar az FZS600-ra? Micsoda izgalmak! Lehet megtenni a téteket
Mert magadban úgysem találnál oda
Megvan a szelepállítás, amiről korábban nyafogtam. Végül is a jól bevált Surányi Zolihoz vittem el tegnap este, egy haverom elkísért, majd hazahozott, nem kellett Hévelnem. Még sosem utaztam motoron utasként, picit fura volt... egy V-Strom, az meg nemkicsi, viszont kényelmes. Délutánra kész is lett a gép, este hozzuk el.
Tegnap este 21.30- kor odafele a Veres Péteren a rend őrei trafiztax buzgón... magam eszéből mentem volna vagy 80-90-nel azon a részen , nem volt nagy forgalom, le is lőttek volna, szerencsére a haverom meggondoltabb, én meg nem akartam előrerohanni (ő jött hátul) szóval kb. 55- tel mentünk, mikor feltűntek az út szélén.
fz6 doboztartó verhetetlen áron - hajrá ! link
köszönöm Krisztián !