Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap délelőtt kigurultam a Kakaucs-ringre kicsit döntögetni. Igazi motoros idő volt: 20 fok, abszolút szélcsend, és végig egyedül voltam a pályán.
Én még ki sem toltam a garázsból. úgy van letakarva, ahogy télen.
20 perc kb 1 giga, egy feltöltéssel kb 1 órát üzemel. De az aprón árulnak attól jobbat, a D005-öst.
Bár nem megyek az évadnyitóra (sajnos), ha még megvan a láncspray, én lecsapnék rá.
Az e-mail címem: raki_tomi@hotmail.com
Ott megírhatnád, milyen körülmények között szabadulnál meg a spraytől. Látom te is Budapesti vagy, szívesen elmegyek érte, ha kell.
Várom az ajánlatod, és köszönöm a választ előre is!
Gyakorlatilag az egyetlen amivel a leírás alapján többet nyújt a videó, képek, meg a kaja. A kaja nem nagy dolog, de a videó meg a képek tényleg jók szerintem, mert a külső kép sokszor nagyon más, mint amit az ember belülről érez.
Viszont a Chrobák féle euroringes oktatásban már benne van a pályadíj ez meg 35+áfa+pálya. Az már nagyon sok.
útvonallal sose volt gondunk,,,,
időjárással annál több
Peti nagyon jó az utvonal
Nem tudok semmit az oktatásról, hogy hány fős a csapat, de nekem soknak tűnik. Nem tudom mennyivel nyújt többet, ha nyújt egyáltalán, mint a Chrobák féle 25 ezres.
Álló helyzetben érjen hozzá a lánc alulról a műanyag villavédőhöz.
kicsit több nagyobb kép


link
ittt nem kell láncot sprézni
nekem nincs
Meló van
...hát az a 40-50 ropi nem kevés, de ha Ő is jól oktat akkor nrm is olyan sok.
Búcsú és vendégség lesz otthon szüleimnél. Kitagadnának, ha nem mennék haza.
Mivel egy ideje teflonossal fújom a láncomat, az ugyanilyen megmaradt, majdnem teli láncsprémet szívesen odaadom mondjuk a vasárnapi évadnyitón valakinek, akinek kell, cserébe egy tábla Milka/Boci/valamilyen csokiért.
Máskor is kérdezz nyugodtan segitünk.
te mész
miért nem jössz inkább a fazer túrára
Köszi az infókat.
Köszönöm!
Remélem jó idő lesz, jó fényviszonyokkal mert akkor lehet majd meggyőző videót felvenni. Tesztfelvételeim alapján akkor jó a kép, de ha visszaesik a fényerő, akkor drasztikusan romlik a minőség.
A lánc lánckerék és a sebváltótengely csapágya károsodhat.
várom ! múltkor valaki belinkelte a grossglockneri túrát ,az nagyon meggyőző volt ,igaz csak 50 perc ,de az árához képest ,nagyon korrekt felvételek voltak . még amit nem értek -van amit md 80 -ként árulnak és van ami md 80 klón ,van külömbség ? mert árban nem igazán lehet megkülönböztetni