Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem talizunk az Osztapenkó OMW kúton 8-kor? Oda torkollik be a 7-es út
8,40kor
Acélkosarast biliárdgolyó betéttel
A motoros véradásra mész?
Mikor van a találka?

Csak kérdezem, mert én megyek Nyíregyre vért szivatni, de nem saját motorral, hanem levitetem magam egy trájkon (Nem lenne kedvem autópálya matricát venni és még tankolni is. Arról nem is beszélve, hogy 500 km oda-vissza ki szokta készíteni a hátam, kezem.) és mi is ott talizunk majd. Egy csoccserra azért odamennék, ha lenne közös pár perc
Légy erős! VAN szájkosaram is. Elég a szövet, vagy valami keményebbet, mondjuk acél kosarat hozzak?
Rám számíthatsz Ha hozol egy szájkosarat is akkor meglepem vele a zassznyt Teljes komfort érzetem lenne
Köszi! Nekem most úgy néz ki, mégsem megyek az évadnyitóra, illetve a találkozóra megyek (Berbertől átveszem a füldugót ) és Buda irányába elmegyek veletek, de aztán a híd után leválok tőletek... munka...
Megvettem egy hátizsák füldugót! Mindenki hozza magával a fülét, vagy irgum-burgum rajtam marad azt növeszthetek egy erdőnyit!
ha EBC mellett döntesz HH-st vegyél
Azon én is szoktam nevetni, hogy shipping worldwide, excludes: és fel van sorolva a fél világ
Köszönöm a meghívást és ezt talán az egész, számomra egyenlőre ismeretlen banda nevében mondhatom
De én nem biztos, hogy merek menni, mert tiszta ciki lenne, ha egy fazeres nyerné az összes ügyességit meg minden vetélkedőt...
tényleg 'worldwide'
Érdemes lenne megkérdezni a rasszista állatot, hogy Magyarba miért nem akar küldeni! link
Igen, nekem most is ez van a HH-s. Nagyon jó cuccos. Érdemes lesni az aukciósakat, mert félárban is hozzá lehet jutni. Nem kis meló.
No, erről beszéltem. De azért érdemes még előtte is telefonálni, mert előfordul, hogy lemondják. Vagy annak ellenére odamenni, el úgysem hajtanak
Rosszul emlékeztem, nem Anglia, ez is Németország.
Nincs mit.
Innen rendeltem, de azóta az euró, meg úgy látom, az ára is felment...
Na akkor megnézem az angol Ebayon is hátha olcsóbb.
Azt hiszem talán ez egy pár csak akkor viszont már drága......

Köszi a tippet!

Én igen. A gyári Yamaha ehhez képest mintha szappan lenne. 80%-ban országúton közlekedek a motorral, nem tudok kopásról beszámolni. Én 16ezerért rendeltem két párat Angliából tavaly.
Sziasztok srácok!

Német ebayon talátam egész jó árba EBC fékbetétet ilyet használ itt valaki?
http://www.ebay.de/itm/Bremsbe...
Sziasztok!

Bár tudom ti Fazeresek vagytok de gondoltam hátha van kedvetek ismerkedni kicsit: Ismét összeröffenünk egy kis találkozóra a baráti társasággal, ha van kedvetek új motorosokkal ismerkedni és egy szép napot eltölteni akkor várunk titeket is! Nem baj ha nem Horneted van

Link 1

Link 2
Én ma reggel hétkor felhívtam őket...sajnos már egy hely sincs....sőt szeptemberig minden hely elkelt... Valamiért az IVTM oldalán meg még regisztrálnom se sikerült...
'Megnyugodhatsz' sajnos. Most kerestem Chrobák nevét az időmérőn, de kiderült, hogy nem sikerült szponzort szerezni. Így nem csak a tengerentúli versenyeket hagyja ki...
Úgyhogy gondolom nem lesz akadálya az oktatásnak.
Krisztián!
Közép, vagy oldalsztenderen nézed a lánc lógását?