Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem kell 4.
Kall valakinek füldogó? Konkrétan és mennyi, mert megyek megrendelni.
Ja igen van Polo típusú
Az Vaterás. Az eBay ebből a szempontból drága volt

Ruhát meg ezzel keresek. link Már ha működik.
Már tervben van,de megmondom őszintén a leömlőkről pattogó kavics valahogy jobban idegesít Bár még nem találtam a hátsó rugós tagon problémát se komolyabb sérülést..
Ez a hosszabbítás egész felvállalható... Viszont ha már előre tettél akkor hátulra miért nem ? Ott az a baj, hogy szétcseszi a rugóstagot... Én mindig ezzel küzdök csak nem találtam szép hátsó árvédőt az enyémre, mert vagy a lukak hiányoznak, vagy nem pontos, stb...
Akármelyik pizzafutár vagy postás segít ebben...ők is olyan kulturáltan oldják meg és még esztétikus is
Hú 15-ért marha jó ha van hozzá még nadrág is!

Hol kell az ilyet keresni? Vagy mit kell beírni? Dobhatnál egy linket! Nyárra én is szeretnék, egy fasza szellős kabátot. A Slime kompresszort is ebayon vetted vagy VAtera?
Hát az biztosan jobb mint az enyém...én alan rádiót használok amiben gyárilag van intercom funkció de nem jövök rá, hogy miért nem bírunk magasabb sebességnél kommunikálni....

A tied meg elég borsos áron van a neten...
Én azon szoktam finoman mosolyogni, mikor valaki a szupercsendes hitech Schuberth C3-hoz is füldugót vesz. Akkor minek kiadni 150.000-t, ha még így SEM elég halk? Sokkal jobb párosítás - árban - egy minőségi bukó, mondjuk 70-ért, egy dugóval használva.
Munkámból adódóan évente orvosi szűrésen kell résztvennem, és a fül-orr gégész ajánlotta ezt plusz kaptam kedvezményt.
Ezt tkp a füledbe öntik. Amikor használom a forgalom zaja megmarad, valamint tudok úgy mobiltelefonálni, hogy kihangosítva hallom.(persze álló helyzetben).
Nekem is nyitható sisakom van, és elviselhetetlen volt a szélzaj.
Most gond nélkül motorozok.
Az ára 5000 ft volt tavaly
Jah FZS600-ra is van,csak nem néztem az adatlapod :)

agomotors.hu/webshop/product.php?id_product=4679
Én is ilyenen gondolkodtam,és meg is vettem AGOéktől a Pyramid Plastic nevezetű hosszabbítót.
Könnyű fel ragasztani bár még nyomtam alá szikiont,meg biztonság kép megszegecseltem :)
Nagyon jó sztem,végre nem kopognak a leömlők ha netán kavicsos úton megyek...
Ez jó az FZS1000-re,a listában az áll hogy Yamaha FZ1 Fazer (2005-2011),desztem elírták,mert nekem tökéletes :
agomotors.hu/webshop/product.php?id_product=4663
Sziasztok!
Az első sárvédő hosszabbításán gondolkodom, mert a leömlőkre megy minden dzsuva. Van valakinek vmi ötlete, hogyan oldható ez meg remélhetőleg fúrás nélkül? Esetleg ismertek olyan típust, aminek hosszabb a sárvédője és erre is felmegy?
Köszi!
ha lesz időm megnézem,
most nézd meg újra azt a web oldalt
Mi volt az ára? Megmondtad, hogy motorozáshoz kell, és úgy állítják be a frekvenciaszűrést?
Peti, ez a Bázismotor-nál van:

Kukásmellény
Én szeretek vadászni. Egy ilyen csúcsminőségű göncöt aprítottam CE protektorokkal nadrággal, stb 15 eFt-ért. Egy nyári még folyamatban van.

Ja van egy slájm kompresszorom is, mneg jón egy solár digitális guminyomás leső is.
Szia Berber.
Milyen téli cumót rendeltél? Haver is nézegeti őket csak még nem döntött. Persze csak ha publikus

Köszi
Zajvédelemhez én ezt ajánlanám:http://www.microsonic.hu/zajve...
Nekem egy éve már megvan, istenkirály
nekem justissimo gt volt. de megőrültem tőle olyan zajos volt..
Jó hohy megosztod a tapasztalatod,mert ezek szerint a sintesi sem sikerült jobban
Valamelyik? topicban fejtette ki egy kolléga, hogy "motorra a plexi csak nyámnyiláknak való"... én akkor nagyon az vagyok
Öregszik...
Dehát te nakedhez vagy szokva