Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Részemről ok.
fz6 pályázik (nem is akárhogy ) http://youtu.be/6mrBafT8Eao
Az a KTM nagyon kutya! Miért megy a háztól? Mi lesz/van helyette?
Szerintem viszek fel egy marékkal (~20) Azt a helyiek átadják...
Szó sincs sértődésről csak te is írtad, hogy nem tudod mi lesz, ha mégis esik. Az évzáró túrából kiindulva, amikor a rossz idő miatt Gödöllőn 1,5 órát kellett várnom, hogy a társaság ideérjen, ha esetleg most is elhúzodik a találka, akkor már nem biztos, hogy át tudom venni. Utána meg csak a nyűg van vele, hogy hogy jut el.
Nem kell itt most sértődni! Természetesen viszek, de jelezzetek már vissza ha nem létezik mindenütt!
Jobban belegondolva teljesen igazad van. Csak olyan vonzónak tűnt, hogy te most rendelsz.
Az enyémet nyugodtan kihagyhatod, majd beugrok egy boltba.
Mindenkinek aki emailban, sms-ben és postagalambbal megkeresett. Igen, elküldöm! Rendben van, szuttyogunk az átutalással, de nem tudom elhinni, hogy Mo-n nem kapni a helyi munkavédelmi kioszkokban! Ez elképesztő. Akkor ha így van, értem miért nyerő a Motosafe... Annyit azért tegyetek meg légyszi, hogy ha arra jártok beléptek és rákérdeztek, mert akkor az egész szájtépésemnek semmi haszna ha ez egy elérhetetlen kacat.

Ma bementem, és megkérdezték mennyit adjanak. Csak úgy itt helyben. Hogy nincs Whisper azonnal a boltban azért meg elnézést kértek

Írjatok emailt akiknek küldeni kell, olcsóbb, és jobban tudom nyilvántartani! Lécci!
1. Mélcím az adatlapomon, amit a nickemre kattintva érhetsz el.
2. Nem vagyok Pösti, csak falusi
3. Ha a túrára kijössz az indulóra akkor kapsz ok?
4. Ha eső lesz nem tudom mit teszek! Ennyi fülem nincs is!
Szia!

Nekem kellene 1 darab. Én sajnos nem tudok menni a túrára, de Pesten el tudok érte menni. Dobj egy email címet és megbeszéljük a részletetek. Köszönöm!
Nem bánom, de a Posta drága... Levélben feladva is minimum 150? Ft. Hogy adod meg?

A másik: Az első kép whisper dobozban, 2. kép Quiet doboz nélkül, de madzaggal. Favorizálom a madzagost, mert nehezebben veszíthető el, és az a 250 Ft nagy píz! Főleg Szlovákiában a túra közepén, egy kúton!
Nekem akkor kell a 4 pár.
Ha nem is megyek a túrára, reggel megpróbálok odaugrani a találkozóra az M3-ason és rendezzük, ha neked így jó.
Az csak egy nem frissített bemutatkozás. Nem vagyonbevallás.
U.i.: A dobozos és zsinóros miért néz ki teljesen másképp?
Végre össze tudom hasonlítani majd az Alpine-nal.
Én is szeretnék kettőt, ha nem bánod a postára szaladgálást.

A Quiet műszaki adatai: link

Ez meg ma ment először... (mióta szétszedtem...)
Jelenlegi állapot szerint, ami már hétvégére elérhető: Sperian Quiet zsinóros (ezt jónak tartom), és dobozos verzió 250 Ft/db áron.

Hasonló a doboza mint a whispernek, és nekem a hosszú csapossal volt egy kellemetlen élményem, mert a Schubertben, a hangszóró nyomta a csapot, és kellemetlen volt. (Röhej mi? Hangszóró+füldugó)

Ezek nem agresszíven magas csillapításúak, és lehetővé teszik két motoros közti beszélgetést menet közben is. Próbáltam.
Adatlapodon nem vallottad be...
hmm, legyen két istálló ajtó és négy liba
saját
Ja tényleg az árra én is kiváncsi vagyok.
Azt látom, hogy Sperian Quitet az árat meg a korább beszélgetések alapján néhány száz forintnak gondoltam. Ha ez stimmel áll a 'rendelésem'.
Csatlakozom, milyen füldugó, mennyiért?
Csere? Odaadom a Fazert, egy jó állapotú istállóajtót meg két libát... na?
Amúgy a tiéd vagy ismerősödé?
Pontosan milyen típus és mennyibe kerül?
Bár tudom, hogy mindenki nagyon elégedett a fazerével, de ha valaki mégis vadabb vizekre evezne: eladó
Köszönöm szépen a segítséget!