Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen sisakbeszélőt hazsnálsz ? Nekem is van de max 80-ig tudunk beszélgetni, pedig zárt HJC sisakunk van mindkettőnknek. Én az alan szettjét raktam bele de azt hittem ennél nem tudhat semmi sem többet. De ha neked 140-ig jó...az nagyon király !
Huha...ez egy fincsi kis cucc ! És nem is az olcsók közül lehet. Asszem gázos specko rugostag tartálya, az állítócsavarokkal, úgymint preload, rebound, compression... okosság
Nem :) a 70 ft-ost :d
ezt :d
Kérem az okosabbakat, magyarázzák el nekem, hogy mi a csuda ez!
3M-et 70 Ft-ért vettem :D Betettem, és kiesett amíg vettem fel a sisakot :)

Lehet kipróbálom a Motosafe-et, de csak miután benéztem a munkavédelmibe :)
3M 500 ért nem jó?
te se tudsz valami forrást
Üdv abszurdisztánban
ez gáz
Ezt a levelet kaptam tőlük, mert engem is érdekelt. Aztán írtam nekik, hogy nem lehetne-e esetleg kisebb tételben rendelni hogy ki tudjam próbálni. Arra már nem válaszoltak.
Tisztelt Decsi István Úr!





Köszönettel vettük ajánlatkérését, melyre ezúton küldjük ajánlatunkat.

Az UVEX whisper zsinóros füldugó papírdobozban (50 pár) aktuális ára 11.845 Ft+ÁFA

Rendelési kód: 50188A100S025M000

Személyes átvétel esetén is érdemes előre megrendelni, mert raktárkészletünk folyamatosan változik.

Megrendelését a kereskedelem@vektorkft.hu e-mail címre küldheti.

Rendeléshez szükséges adatok: név (cégnév), pontos cím, adószám.



Üzletünk nyitva tartása:

H-Cs.: 7:00 - 15:30

P.: 7:00 - 13:00





Üdvözlettel:



Berecz Katalin
kereskedelmi asszisztens



Vektor Munkavédelmi Kft.
H-1222 Budapest Nagytétényi út. 112.
Telefon:(+36) 1 281-1945
Fax: (+36) 1 281-1947
mailto:bereczkatalin@vektorkft.hu
www.vektorkft.hu
ki tudja hol lehet ilyen füldugót kapni Bp en Uwex Whiper vagy Sperian Quiet
Persze.Ott.Marushin RS2.Ha nem fogná a pofám olyan lenne mintha ott sem volna.
nem én hoztam be -akart lenni ,csak gyorsabb a kezem ,mint az agyam
vagy fordítva
mármint a piaggiora gondoltál .igen kintről hozott ,nem hoztam be ,de én papíroztattam .
Milyen sisak? Motorkiállításon?
és előtte nem volt rajta, vagy kintről behozott?
Anyám.............Givim sosemlesz.
Volt/van..............X01.................jó drága és 130 felett guvadt a szemem benne mint a békának ha rálépnek.
Ennyiért egykilós carbon satyakot szerváltam a kiállításon plusz sötét plexivel.
Én is felnyithatót vettem, és az olcsó öreg 15.000 ft-os zárt sisakom sokkal halkabb. A mostani kb 90.000 Ft, de füldugót kell majd vennem hozzá. 70-nél már nem hallom a motort, 100 felett meg már semmit...
Füldugóval ki lehet szűrni ezt a fajta szélzajt? Szeretném hallani a gépet motorozás közben...
én most ezen bizniszelek : link írtam a csajnak ,hogy küldje le valami ismerőséhez ausztriában (hátha van neki a közelben) ne kelljen 180 km-t mennem érte .csak a plexi 50 euro és ahogy elnézem a bélést is tudnám használni ,a héjat elnézve nem egy felső kategóriás,
de ennyit megérne az enyémet felújítani
nincs fékkar a csávó írt ,hogy az áprilisi fizetéséből én leszek az első ,akit kárpótol ,de szerintem soha meg sem rendelte .
viszont van pozitív sztorim is -rendszám került a liberty -re ,már nem kell aggódnom a rendőrök miatt ,2600 ft .az éves kötelező adóval együtt .a fazert pedig most kellene vinnem fékfolyadék és teleszkóp olaj cserére ,csak ilyen időben nem visz rá a lélek ,hogy ráüljek (60 km ,visszafele pedig egy 1200 -as banditot kellene elhoznom )
Imre! Fékkar sztorival mi a helyzet?
Erről maradtam le éppen most... 124-ig mentem, az a fránya postaköltség korlátozza a lehetőségeimet.
korábban én is panaszkodtam a felnyílós bukómra (már eladtam )
ami érdekessége volt ,hogy a zaj akkor szűnt meg amikor a tarkómnál
takartam el nyílást (lehet a nyakam vékony) ,de próbáljátok ki menet közben ,de lehet sisakja válogatja ,hogy hol engedi be az áldott friss levegőt .
Közben rájöttem, hogy az...
én is úgy tapasztaltam, hogy a felnyitható hangosabb. Karácsonyra kaptam a Barátnőmtől egy Givi X- modulart. Nagyon örültem neki (és örülök most is), először azonban megijedtem, hogy sokkal zajosabb, mint az előző sisakom, ami a Probiker legolcsóbb zárt sisakja (15.000). Használat közben vettem észre, hogy a mechanika mellett, ahol nyílik, ott hangos, de a zaj nem "bent" van a sisakban, hanem kívűl. Azóta lassan 3.000 km-t mentem vele és teljesen jó. Füldugó nélkül, sisakbeszélővel használom. 140- nél is lehet beszélgetni, nem torzítja a szélzaj a hangomat a mikrofonban. A slusszpoén: Barátnőmnek is annyira tetszett a sisak, hogy Ő is akart egy felnyithatósat. A Givi neki feleslegesen drága (utas, ill. 50- essel robogózik), javasoltam Neki a Probiker KX4-es sisakot. Azt vettem volna, ha nem kapom a Givit. Megvettük, előzőleg mentünk vele egy próbakört, nagyon csendesnek találta (az előző sisakja neki is egy olcsóbb zárt sisak). Vasárnap mentünk egy 300-ast, nagyon tetszett Neki a sisak. Előzőleg otthon egymás mellé raktama két sisakot és dobtam egy hátast: tökugyanaz a kettő! Még a bélés mintája is teljesen egyezik, az alak, a megoldások, a fényezés, mechanika, minden tök ugyanaz. Ami különbség: a Givi bélése finomabb, minőségibb anyag, ill. a halántékán és az állrészén megerősítések vannak (ezt hívja a Givi HPS- nek). A Probiker plexijén pedig van Pinlock- előkészítés gyárilag (el is kunyiztam Barátnőm plexijét...) A Probiker most akciósan 27.000, a Givi pedig 68.000. nemrossz...