Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

látom te is a szélzajjal küzdesz
én most leültettem kicsit a gép elejét, könnyebben fordul, de majd megsüketülök
Caberg Sintesi második felvonás. Külön-külön leragasztgattam a kérdéses helyeket, ahol feltételezhető, hogy a zaj keletkezik. Enyhe javulást hozott szinte mind, de ha minden szart letakarok, akkor is csak kb. 50%-kal lett jobb a helyzet.
Eddig városban rövid útra nem hordtam füldugót, de ezzel a sisakkal muszáj lesz.
Egyszóval FUCK van. Ha füldugóval sem lesz elviselhető, akkor megy a képesre...

Erről az Uvex Whisperről van valamelyikőtöknek tapasztalata?
Szia

Szegeden volt egy srác aki egy fröcsöntővel lemásoltatta a gyári idomot. + legyártott megrendelésre még vagy 25-30db-ot. Itt szervezkedtünk akkoriban és egy túra keretében lementünk az elkészült idomokért. + Szegeden egy jó halászlevet is ettünk.

azt hiszem fényezéssel együtt kijött nekem 20-ból. Most is fent van,..
Szia

Nekem volt, de fazer alsó idomokat hoztunk és dobozban nem fért, gumipókozva egyszerűbb volt.
szkájp
most
Ezt agyalta ki a Peti. Ha tudnál hozni belőle , persze ha jössz, én is vennék egy pár párat.
Lehet, sőt remélem, hogy addigra megjön a téli cuccom amit az ebayon rendeltem (okulva a tavalyi évadzáró túra "napfényes" mivoltán... )
Akartam is kérdezni, hogy lesz e valami gyülevész, mert motorozhatnékom van...
ááá, nekem a fazer túra helyett lehet, hogy construma lesz
szia

ki rendezte akkoriban a fazer túrát én 1-2 ember megismerek bár én nem vagyok rajta,
akkor a fazer túrán át is vehetjük
Teeee, már úgyis lebeszélted az esőt....
Először nem tudtam, mit hiányolok a képről... senki sem használ hátsó dobozt?
te még hiszel a mesékben
Elvileg jó idő lesz vasárnap...
A beszélőnk Interphone F3 Passenger. Az új Givi + Probiker sisakokkal teljesen jól hallatszik. Lehet, hogy 140 fölött is lehetne vele beszélni, azért nem tudom, mert nem szoktam gyorsabban menni...
Az már kipipálva.
Szia!

De igen! nem most volt!

Nem tudom ki van még itt az akkori társaságból.
Na persze! Az XJ-re is néztem aukcióból.... fél motor ára... Arra legalább értelme is lett volna. Inkább a megfizethető első progresszív rugókat ajnároznám! Az sokat használ! link
Azt hittem a wilbersre írod.

Engem érdekel. Lehet itt a fórumról összejövünk annyian, hogy az 50 pár is belefér. Nekem jöhet akár 10 pár is.

Persze hallgassuk meg Berber ajánlatát is.
Szia Vitya!

Te nem az a Vitya vagy akivel 2007-ben egy Fazer túrán Szegedre mentünk alsó idomokért?

Üdv
Szerzek nektek ha kell. Akár onnan is, de itt helyben is van.
Hát akkor ilyenem se lesz.
Ha jól tudom 600 euró körül van.
A néni alatt hárommal
http://www.wilbers.de/en/wilbe...