Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az-az, olyan kell, a másik madzagos.
Az első Whisper madzag nélküli csonkos, a másik madzagos és jól elfér.
Freepeti, mi lett a nagy Fazerrel? Nekem sok kiesett. Megvan?
Ja oksa,ahogy gondolod,végül is meg lehet okoskodni házilag is várjuk a képeket,hátha én is hátulra odavarázsolok vmit
Az első még mindig talány, mert fúrni nem szeretnék. Ami még lehetősség, hogy más típusú sárvédőt keresek hozzá a garázsban. Az MZ-é elég hosszú, csak kár hogy 18-as kerekek vannak alatta....
Berendeltem ebayről a vojnitomiéhoz hasonló bukócsövet, remélem tényleg felmegy majd rá
Szevasz Peti! Küldj róla majd képet, én is gondolkodtam már mind az első, mind a hátsó sárvédő módosításán!
Köszi! Még gondolkodom rajta, de lehet vmi házibarkács lesz a vége A hátsó sárvédőt én is problémásnak találtam, mert ami van, vékony gumi csík nem igazán takarja teljesen a hátsó rugós tagot. Garázsban volt valami kemény műanyag lap és abból vágtam hátra egy darabot, amit sikerült a kerékjárati ív 2 pontján rögzítenem a rugó közelében viszonylag masszívan. Így a hátsó lengő villa szélességéig van bővítve a védelem. Holnap csinálok képet róla, hátha hasznos valakinek
Kormanycsapagy meghuzasa megfelelo szaktudassal es szerszamokkal meddig tart?
Koszi!
köszi
ja, igen, hosszú csapost ne, olyan volt nekem, és nekem is nyomta a fülem. A második képen lévő kellene nekem is.
Ez a kettő most ugyan olyan, csak az egyik madzagos, a másik madzag nélküli?
Április elején még biztosan tartott. Mivel ez is pénzhiányos csapat sajnos, szerintem egész nyáron fog tartani, csak lehet az időpontok ritkábbak lesznek.
Vojnitomi! Tudsz arról valamit, hogy a Chrobák Jani tart még oktatást az Eringen, vagy csak a versenyzésre koncentrál?
A Super Bike-ban olvastam Mocsok Zolitól, hogy a 600-as Bandittal 2.16-ot ment. Az azért nem semmi az ő súlyával és a bandita futóművével Jah és utcai gumikon
A motorrevüben volt 50 ezres teszt és hibátlan volt a motor mikor szétszedték. Hogy utána mi lesz?
Na jó, akkor amíg össze nem töröm.
Szerintem egyik sem fog bekövetkezni!
A KTM-hez volt szerencsém...bitang jó gép, szép is ! De valamiért inkább a fazer....valszeg a fazer akkor még mindig hasítani fog amikor a KTM már rég nem
De addig a KTM nagyon nagy élmény....
A ducatit csúnyán megalázta a kanyarban !
Megkérdeztem Chrobák Janit (azt hiszem tavaly is ő nyerte a 600-as OB-t és idén a supersportban megy), hogy mire képes az én öreg fazerem úgy ahogy van, sport-túra gumikkal a hungaroringen. Szerinte 2:1x köröket gond nélkül
Kedves Berber !

Bár a túrára nem fogok tudni elmenni, pedig nagyon terveztem (a kisfiam a vasárnapot választotta apanapnak...) de kérnék 4 pár főlest én is és a találkozóra mindenképpen elmegyek, ha másért nem, azért hogy bemutatkozzak és lássam végre kikkel társalgok itt...hátha nem lesz nagyon gáz élmény ...
A qrva életbe Miket tud ez a gép, ha jó kezekben van
A fazer megvan és nem is tervezem eladni amíg ki nem tudom motorozni (jobban) vagy tönkre nem megy. Vajon melyik lesz előbb?
A KTM-et kénytelen volt eladni az előző tulaj. Kiváncsiságból elmentem megnézni, mert mindig tetszett, aztán néhány gázadás után eldölt. De már akkor is tudtam, hogy csak egy kaland lesz.
nincsen véletlenül elfekvőben valakinek plexi rögzítő csavarja ?
a robogósisakomról elhagytam ma az egyiket .még bringával is visszamentem ,de sehol sem találtam már .olyan 6-os menet lehet rajta .