Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elnézést, hogy belevau, bár nem tőlem kérdezted. Részemről elvileg 1 hét múlva megérkezik az fzs1000- hez való fék - és kuplungkar. én akkor be tudok számolni, passzol- é, avagy sem az fzs600- hoz.
Nekem is ilyen van ! 3 éve használom, sőt a barátaim is. Tökéletesen működik ! Csak ajánlani tudom ! Autóba is jó, mert tud nagyobb árammal is tölteni, szal ennyiért ingyen van.
Tán, hogy ne terheljen másra méretezett áramkört a fűtés plusz áramfelvétele... Főleg ne a kapcsoló kontaktjait.
Ha direktbe kötöd, tuti nem ég le semmilyen kábel. Más kérdés, hogy illik relén keresztül, amit a gyújtás vezérel.
Mennyi a teljesítménye?
aksi töltő, ez lemaradt
ultimate speed a lidlibe 3999ft,ennyit csak megér
Mer buta!
Természetesen átköttetem.
Viszont a gyártó gondolkodását nem értem.
Miért kell szerinte direktbe kötni.
Köszönöm
Igen, azzal!
boldog névnaPOT
Imre, mi újság a fékkarral? A kompatibilitási kérdés tisztázódott már?
..és ha nem te, ha nem másvalaki? Teszem azt parkolsz valahol, csíntalan gyerekek meg elkezdik nyomogatni tekergetni a a gombokat; és mire visszaérsz szépen leszívta az akksit a markolatfűtés. Nem olyan elképzelhetetlen ez.
A megoldás az, hogy gyújtás után köll kötni!
Akkor biza a Tied jubilál. Gratula!
Az enyém 2002-s és bírja a strapát, mondjuk 40 percig ment a markolatfűtés és gond nélkül indult. még egyszer nem csinálnám meg ezt a feledékenységet!
Fél hétkor indultam, szóval csak itt a környéken Ócsa, Alsónémedi.
merre jártál
Én most este mentem, már jó régen nem ültem rajta hétvégére megint szar időt mondanak
Basszus, hogy már 6500pénz egy tankolás.....
Jó sokan motoroztak ma, Page öreg komámmal mi is nyomtunk egy karikát
Ááááá a gtr 1400 nekem is szivem csücske jó vele motorolni..........
Köztudott, hogy a gyári akksik bírják a legjobban és még ha megveszed a gyári utódot borsos áron az se lesz olyan. Minimum 5 év, ha nem volt szélsőség, de ha jól van tartva simán többet is, főleg ha márkás.
Átvenném a vezetést: 2003-as gyári van a mociban és eddig jelét se mutatta fáradásnak. ;-)