Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy tűnik, a jó időt kihasználva, mindenki motorozni ment...az időjárásra való tekintettel,a fórum kihalt...este meghallgatjuk az élménybeszámolókat
Na, megjöttem Kakucsról.
Korrekt rendezvényt csináltak. Sajnos a Versys nagyon kapós volt, ugyhogy azt nem tudtam kipróbálni. Persze, ha hajlandó lettem volna néhány órát várni... Viszont a GTR1400 szabad volt, így maradt az.
Soha életemben nem próbáltam még, ilyen igazi nagy túrázót. Kényelmes, nagyon alacsonyan lehet a súlypontja, ezért kezes még lépésben is. Már alapjárat közelében szépen elpöfög, mint egy mozdony, viszont a mellbevágó erőt, amit vártam nem éreztem. Persze ez valószínű csak a folyamatos, egyenletes tolás miatt nem volt olyan feltűnő, mert már határozottan a deréktámasz tartott és az óra is 200 körül mutatott a Kakucs előtti egyenesben. Viszont a szélvédelme csalódás volt. Még a legmagasabb állásban is a fejemre tolta és nem találtam olyan állást ami jobb lett volna.
Aztán még csaptam néhány kört a pályán az er6-f-fel. Jópofa gép. Szépen húzott, de a lábtartó kegyetlenül vibrált.
A kis 250-es ninját viszont valaki lezúzta.
Nekem is lajossosom van. Tök jó ! Mondjuk én nem a kormányra tettem, hanem a bal oldali műanyag idom alá, vízszintesen, hogy ha esik ne ázzon be. Nagyon bevált !
Egy ismerősöm nem régen megosztott egy galériát.
Hátha érdekel még valakit: Csomagtartók
Ez a louisos, ilyen van nekem is évek óta és jó......és a lajosban picivel olcsóbb, igaz kicsit messze kell érte menni... ....
Bár drágább egy kicsit, de szerintem ez tökéletesen megfelel bármilyen igénynek. Kb 10 perc alatt felszerelheted és ez is vízmentes.

http://adamoto.hu/spd/10032955...
Húúú. Most irigykedem ám rendesen...

Ezt a felvétel MD 80as mini dv kamerával csináltad?
jo, jo...igaz...
Nem figyelsz. Csak a hungaroringre kell bőr.
Nem te mondtad, hogy nincs bőröd ?
re.
http://www.youtube.com/watch?v...
ilyesmire lehet számítani Horvátban a 8-as úton :)
Szerintem nincs mit hozzáfűzni...
A sárga Varaderón a túravezetőnk :)
Starigrad-on keresztül felvisz egy kicsi aszfaltozott kacskaringós út a Velebit nemzeti park területére. Ha ott jártok érdemes szánni rá időt nagyon szép a kilátás, látni az egész Adriát..
De jöhettek velünk is, az jó lenne.
Reggel vettem Bannert 14-ért. Csak jó lesz...
Utána hazamentem vidékre szüleimhez, éééés eláztam, mint a rongy. Mire odaértem, kisütött a nap. Motor lemos, ruha, csizma, zokni, kesztyű megszárít. Megcsodáltam atyám új autóját, visszaindultam, tíz perc múlva megint szakadt az eső...
köszi
Jó a videó, jó kedvcsináló!
A terven már túlvagyok.
Ez inkább Reloaded.

Mi is tervezzük, Plitvicével egybekötve.
Kb. egy éve mi is lenyomtuk+sétáltunk egy nagyot a Plitvicei tavaknál.
Senj-től kezdődik a feeeling a 8-ason egészen Zadarig.
Áprilisban még kurvajó, később már elég nagyobb a forgalom :S
Jó motorozást.
Pl. annak a túrának az útvonala ahová megyünk, néázd meg, legfeljebb ha nem akarsz velünk találkozni megcsinálod fordítva .....itt ven-e: link
Sanynyibácsi most megy 28.-án arra.

Senj-karlobag-zadar.Oda-vissza.
Kihagyhatatlan.
Homasita
Szia Sanyi bácsi Te elég gyakran mész Horvátországba, tudsz valami jó útvonalat ajánlani 3 napra
láttam!
...szivargyújtó aljzatok