Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Messzebb vannak jobbak.
Annyira nem nagy szám, mint ahogy sztárolva van az út:

ez vár ránk a hétvégén
http://maps.google.com/maps/ms...
Húúúú ez kemény Akkor én majd inkább tolom a gépet.
Egy 577 után a Page EKG-ja így néz ki:
Szia!
Te jártas vagy Szlovákiában 577-est megnézném, még nem voltam arrafelé
M.pilot power-em már volt......(conti raceattac sokkal jobb,bár kevesebbet fut el),meg a pár körös dunlop d209 gp racer is megvan még tallonban(5,2mm)......

Most a friss gyártás lenne a lényeg(bár 50eft nem adok 8ekm-ért )........7-10 éves m.pilot race-t,pirelli diablót tudok én is 22 ért. A debreceni r17-nél ennyik a hátsók.
nekem kb 10km van az új mic. pilot power 2ct-ben eddig nagyon szeretem, mintha más motoron ülnék
gondolom nem párban kerül ennyibe,
motion, helyet sportattack
Köszi. Nem a conti márkához ragaszkodnék,ez van jó áron,friss gyártásbol. A következő árban a m.pilot power.

Ki szeretnék próbálni egy új,friss,max 2011-es gumit. Ez a contimotion,esős,hidegebb időben is meglepően körömpuha volt,hidegen. Tetszett.

(conti.contimotion 30.-eft,mis.pil.pow. 34.-,conti sportat. 36.-)
elég vegyes tapasztalatokat lehet hallani, nekem még nem volt, ugyhogy nem tudok valós érveket felsorolni....
de gyanítom hogy egy conti sporttal nem lenne semmi gondod az utcán...
azt még nem tudom, majd utána nézek
Üdv!

Lenne kedve valakinek a hosszú hétvégén kerülni egyet valamerre? Szlovákia 577 vagy valami ilyesmi?
Freepéter a conti contimotion gumiról van tapasztalat. Műszakizik majd a gép,vennék rá egy újat,az van felénk jó áron,friss dottal. (Nem tartóssági,inkább a döntési-tap. szempont érdekelne).
Egy ismerősnek fz1-n van,ő szereti.
Az FZS1000-en hogyan kell? Állítólag ott is lehet.
Csak csak puhítottam a telókon. Gyárival elég keményes volt. Szerencsére nyitni a szétesésig lehet Az eredmény a gyári alap 7-ről 14-ig nyitásnál olyan mint a híg tehén lepény. Viszont a kellemes fogós érzés megmaradt. Szerintem a sűrűbb olaj a kopottabb résekbe jobb. Ugye az enyémbe picikét több a km. mint a Te új paripádban. Igazi vélemény egy hosszabb út után lesz.
Eddig én se
Az volt hihetetlen amit Peti mondott, hogy ki lehet olvasni a gépből azt, hogy hányszor volt lapján. Én még nem hallottam ilyenről.
Hali.
Hétvégén lesz három napos Mariazell. Kb 20-22-en leszünk és olyan 15motor. Nem valami nagy túra, de a 4 napba ez fér bele.
Nyáron tervben van 1 hét Bosznia, ha nem jönne össze akkor nemtom ki kellene találni valamit.
Mi volt az amit nem tudtál elhinni a kérdésemen?
milyen túra lesz mostanában
90 fok. Mitől félsz? Hogy nagyobbat döntesz 62-nél és bejelez?