Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én beapplikáltam a'la házibarkács. Pici ragasztó, egy darab régi telefonkártya segítségével. Majd teszek fel képet, hogy hogyan.
Én az istenért sem nyúlnék hozzá.
Az tetszik, hogy ő megcsinálta. Lefestette még az első teleszkópot és az egész vázat is, valamint a kipufogóra is került egy kis érdekes festés.
Ezek szerint jól zár a doboz
haverom kappa dobozában is van lámpa. ő úgy járt, hogy a csatlakozónak le esett a kupakja és a csavar feje kibökte a 2literes ásványvizet.. az összes ott lötyögött a dobozban :S
Köszi!

Rámozdultam az 1 dolcsis csókára megkérdeztetem, hogy mennyi lenne a szállítás? Meg hogy van-e még belőle mert így elég féloldalas lenne
Készül a pótféklámpa a dobozba. Már csak a csatlakozót kell ügyesen megoldani. (sajnos a telefonom elég szar képet csinál)

Találós kérdés: ki húzza a fékkart? (gazdamaytag)
Sziasztok!
Lehetséges, hogy nemsokára egy 2004-es Fz6-n tulaja leszek, és lenne pár kérdésem.
Van valami ennél a típusnál amit esetleg jobban meg kell nézni?
Állítólag kiszedhető a műszerfalból több adat közt az is, hogy hányszor volt a motor eldőlve. Igaz lehet ez?
2 személlyel 120-as túratempónál mit fogyaszt ez a típus?
Köszönöm a válaszokat előre is!
emailben vagy valahogy eltudod küldeni a képeket
Nem mostanában fényeztetted a motorod?
Akkor már inkább ez:

http://i172.photobucket.com/al...
hát nincs ,a youtube- nnéztem ahogy a bukóba teszi a fickó ,de nekem nem fér bele link de azt hiszem a gps tartón fogom tesztelni ,remélem hétvégére visszakapom a motort -akkor már többet tudok mondani.
Tetszik ez az elképzelés.
Ok ok no problem Köszi a választ
Nem kérte szerencsére ugyanis- mint lentebb írtam- a fékkar megyezik. Egy FZ6S- hez való kuplungkart kell csak szereznem (folyamatban by Berber ) és jó is a szett. Szóval mégsem adom el, elnézést...
Hali. Nos megvette freemailpeter a fék-kuplung karokat ?
A tegnapi nap tapasztalata: A tepsi nagyon jól védi a leömlőket. Semmi takarítani valóm nem volt a zuhéból kifolyóan!

Viszont az 5 napos lakknak nem annyira tett jót a tanktáska... még szerencse, hogy nem üt miatta a guta.
Általában annyiért lehet onnan cuccokat venni, hogy a viszonylag drága szállítás és plusz ÁFA ellenére is megéri.
Ha e-bayen rendelek annyi a szállítás, amennyit megad, nem lehet zsákbamacska. Ha vételkor megad valamit, utána se lehet több. Ha gond lenne, ott a buyer protection.
Mondjuk nekem sose volt gondom.
Jött nekem már USA-ból nem egy kacat. (Objektív, MTD észíj, ...) Nem mindig magas az a posta. Viszont előre tisztázni kell, mert utólag nehézkes. Előre el akar adni, utólag keresni akar rajta, vagy le sz@rja a költségeidet...
Amikor USA eladókat néztek, szerintem nem vagytok tisztában a postaköltséggel, amit fel szoktak számolni.
Ne dühöngjetek rajta! van másííík! 1 $! ez egy set. ez se rossz..
Sőt, még a Vatkánba se küld, az is a tiltólistáján van. Hiába is rendelne tőle a pápa fékbetétet...
Bár ez már nem annyira motoros téma: van átmenet a semmit nem enni meg a teli gyomorral odamenni közt. Ismered azt az érzést, amikor nagy kajálás után alig bírsz ébren maradni mert az összes mozgósítható véred a gyomrod környékén van és az emésztést segíti.
Na, ha ez a folyamat egybe esik a véradással, az nem szerencsés.
Az üres gyomor meg gondolom azért szerencsétlen, mert véradásnál megindul a vérképzés ezerrel, de ha nincs utánpótlás akkor hiába...