Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

1000éve nem voltam itt,.. üdvözlök mindenkit! Hétfőn - kedden érkezik a gumim,... újra nyeregben :)
Én is a pucér ezrest próbáltam...de valamiért ez volt az érzésem...akkor még fz6-om volt... Azért is vettem FZS1000-et mert az FZ1-et is kicsinek éreztem...alacsonynak...rövidnek...
Igen, én is a naked-et hajtottam.
Mondjuk én a csupaszról beszélek. Ha jól tudom az s-nek magasabban van a lábtartója, meg a kormánya is más.
Én is a 650-est próbáltam és egyáltalán nem éreztem kicsinek. Még meg is lepődtem, mert kényelmesebb volt, mint amit ránézésre vártam.
Nekem kicsi volt...de a worldben a Zsolt is van vagy 185 magas és ő SV ezressel jár túrázni...már csak pályázni...de ha neki jó akkor másnak is. Szerencsére ezért gyártanak ennyiféle vasat :) Van választék....mondjuk ő elég rendesen átalakította...

Az kkuárak akkor is durvák ! Valahol erzsébeten van egy srác, az is árul akkukat, jóárasítva. Régen voltam nála, úgyhogy árat nem tudok, de az autómba jó áron adta a banner aksit ! De ennyikért amiket itt írtok...basszus remélem soha nem kell vennem !
Én mentem SV650-nel, ami méretben ua. mint az 1000-es. Nekem nem volt kicsi, pedig jómagam is 186/100 vagyok. Lehet, hogy egy 500 km-es túrán megsínyleném, de nem volt vészes. Kipróbálnám a nagytesót is, biztos frankó.
Azazazzz ! Vasgereben ! Akkor még fölé is lőttem ! Csak ahogy mondtam...ott kicsit szigorúbbak :)
Neked abba nem kell a -4-es mert az erősített,inditó áramú akksi,a BBs papiros nélkül 28e de od kell menni és kifizetni,mert ezt a kategóriát már ő helyezi üzembe.Hát ennyit tutam a GSX-be ugyanilyen kondiciókkal csak 15 volt.Vagy 12?....
Hát ezt a bannert jól isteítettem,20ér vettem tavaly aztán már csá is,akkor inkább yuasa 26ért,vagy neve nincs kínai 7-ért.De ma már nincs olyan hogy nem kínai,ami nem az az hamisítvány.Lásd bmw robogó Szégyen...
Mert az a japán, a 15 rugós az csak yuasa corporation és taiwani gyártmány, sokszor hamarabb tönkre mennek mint a vállaltan kínaiak.....viszont hasonló árban van banner és varta......
Vasgereben,vagy mozaik u KPM,csak 4300ft.
Kispest, Esso kút mögött, olyan 5-7 ezer körül volt utoljára a motorvizsga...és azonnal van időpont, mert nem nagyon mennek mostanság a népek...
Az autómat 16.500-ért vizsgáztattam utoljára...szal az egyik legolcsóbb hely. Persze ami ne gyári vagy papiros azzal itt nem mész át....
Cső Freepetter, a mocival minden ok, bár kicsit nehéz összehasonlítani az őszi élményekkel, de valóban nagyon más a futása, kormányzása.... Olyan "kiegyensúlyozott"
Miiiivaaaan ? 45 ezer ? Még egy kicsit hozzáteszel és megvan egy új kerékgarnitúra !
Hozzáteszem annak se értem az árát, mert nem lehet annyival drágább az előállítása mint egy autóguminak ! Legyen kicsit, de ennyire ! Viszont ezt a 45 meg 26 ezret nem is értem ! Ez apám rablás !
Üdv!

Tegnap végre mentem idén először egy rövidet a mocival............
Lecseréltem az elsőt, 4 papír a pásztoynál, nem occcsssssssssóó
Aztán elmentem a Budaörsi útra az autóklubhoz, hogy műszakit is kapjon, erre nem áramszünet volt, bassza meg, amúgy 10.000
Tökéletes bele az YT12B-BS is,9 felé beér és szét néz a kuplerájba mit tud tenni.Egyébként ez máris csak 26e.A francnak ilyen különleges motor
Múlt héten vettem náluk 15-é.Még ma várjál,és beszélek vele.
Megvana cég, Micronix, de a yuasa náluk FZS600- ba 45.000, nem 15.000
A mostanira ez van írva: YT12B-4. Újpalotán hol van Yuasa 15.000- ért?
Apám de jó időtök volt ! Mi 5 napra mentünk és csak az oda-meg a vissza nap nem esett ! Szerencsére volt velünk egy kisbusz, így azzal azért tudtunk kirándulni. De 3 napon keresztül még a hó is esett ! Autóval is csak 1es-kettes ! Berchtesgadenből meg csak a ködöt láttuk...szal máshova megyünk következőre...
Na igen. Minden relatív.
Irigy, irigy Nekem ehhez kell még pár tíz év, de egyszer felmegyek motorral, ha addig élek is

Viszont azt néztem, hogy az út felét fel se ismertem, mert amikor mi voltunk akkora köd meg eső volt. De ti szép időt fogtatok ki. Már csak ezért is vissza kell menni, hogy lássak is belőle valamit a felhőkön kívül. No meg a mormotákat is meg kell sasolni
Köszönöm, felvettem a kapcsolatot!