Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Másikon ment pü!
Kakucsre nem engednek be miért nem
amugy ő eladó,
Na ez, egy igazán jól sikerült kép ! Nem hízelgésből de tényleg szép a lovad ! Kár, hogy kakucsringre nem engednek be, pedig egy ilyen gép társaságában szívesen mentem volna
nekem van
Üdv!
Kaptam egy ilyen táskát a motoromhoz,de nincs tartója.Ha valaki használ ilyet,és lenne képe a tartóról,légyszi rakja fel.Szeretnék eggyet gyártani,és ahhoz kellene mintának.
Köszönöm!
elszaporodó Xx-es

nemrég még nagyfazerrel motoroltam
Én ma vettem egy Vartát 16-ért,a szerelőm hozta.
A gyári nyolcadik éves volt,96e.-et ment el...de olyat már nem veszek bele mert horror áron megy
Régebben néztem, a banner vagy mi volt olyan 15-17 körül. 2-3 évet birhat? Rákerestem a yuasára is a neten valami 45 ezerre emlékszek.
Az enyém 2004, győztem. Hát a yuasa az yuasa!
A homasitás pont ilyen.
Valaki budapesti nem jár véletlenül Nagykanizsán pár hónapon belül? Sehol máshol nem találok ilyet.
hogy segítsen nekem
megvan láma vagyok nem találtam! :)
van lista mik lesznek kint?
Most nézem, hogy a 650-es versys-t nem is lehet holnap kipróbálni.
enyémbe 2006os, de vígan indult télen is
2005-ös gyártású Yuasa van az enyémben...
Jeges volt az út?
Én szeretem az Ebay-t ! Már sok mindent vásároltam onnan. Bár a végén sokszor elszállnak az árak...de a tapasztalatom nagyon jó !
Vettem korábban ezektől néhány jó cuccot és elmentettem a kedvencek közé. Azóta néha ránézek, hogy miket hírdetnek éppen. De mivel egy honda szalonról van szó, többnyire hondás dolgokat árulnak.
Azt azért áruld el, hogy TE miért nézegetsz XX-es cuccokat !?
Ha valaki esetleg érdekelne a fórumon elszaporodó XX-esek közül XX dobozok
nekem a banner 3éves, de szerintem a végét járja
a motobatt nekem már három évet kibírt. Meglátjuk meddig húzza még.
Ebben van valami......nekem motobatt nevű kínai volt meglepően jó és elég olcsó, a varta még ami tűrhető és azután marad az eredeti japán yuasa, de az katasztrófálisan drága.....