Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ahhoz képest, hogy legutóbb amikor a sajátomon mentem, már az odaúton nagyon fájt a hátam és fél napig nem éreztem a bal kezem, nálam ez a meg sem éreztem kategória. Főleg, hogy az egy hét izomláz is elmarad

A kajálásról annyit, hogy a dokinő (inkább még tanuló, vagy rezidens, mert elég fiatal volt) megkérdezte, hogy ebédeltem-e már. Mikor mondtam, hogy csak a reggeli volt közölte, hogy akkor addig nem adja oda a papírt, amíg nem eszek. Ennyit erről Igaz csak egy szendó volt. De a havert is elküldték, ő meg egy tányér halászlevet evett meg.
A "meg se éreztem a mai majd 500km-t" kijelentésedet, azért pár mondatban agyonütötted azt ugye tudod?

Nálam a meg se éreztem-be nem fér bele se a csipőficam, se a letépett fej. Egy kis általános fáradtság, az igen.


A véradásért sajnállak. Átérzem a keserűségedet. Fel a fejjel, majd legközelebb jobban rákészülsz folyadékkal. Viszont pont előtte ne kajálj be nagyon. Én a héten voltam. Ebéd és egy értekezlet közt volt 10 percem bruttó. Kaja+kávé és már rohantam is. Amikor lefolyt az összes, az ágyban majdnem elájultam. Kértem is egy lábemeléses vérátcsoportosítást a végén. Állítólag így néztem ki amikor szarul voltam: .
Utána rájöttünk, hogy mindig
Azért ha megnézed a fél ENSZ benne van és az összes környező EU ország is. Nem hiszem, hogy ez Mo elleni ellenszenv lenne.

Ennek az embernek még tán a "sárkányos" világtérképe van az amerikai általánosból. Nézegeti, melyik ország melyik vidék lehet és kizárja őket csoportosan. Mi asszem még "szovjetek" vagyunk neki.
Van már elképzelésed, hogy hová és milyen módon rögzíted?
Én érdekes tapasztalatokkal zártam a mai napot.
A Goldwing trájk baromi kényelmes, meg se éreztem a mai majd 500 km-t, csak a csípőm fájdult meg, mert túl nagyot kellett terpeszteni és rövid a lábam. Viszont a fejem majdnem letépte a turbulencia. Eddig megszoktam, hogy 130-nál csak felfekszek a szélre és szemből tolja a sisakomra a plexi. Most szél nem nagyon ért, de a fejemről majd lecsavarodott a sisak, meg dobálta a fejem rendesen. Azt mondták a sima Goldwingesek, hogy sajnos ez ilyen. Ellenben hazafelé az eső sem ért, igaz nem is szakadt, csak kicsit esett.

Vért adtam, de sajna pocsékba ment. Nem ittam elég folyadékot, hogy ne kelljen 10 percenként megállni a kis tank miatt. Hát félúton megalvadt a zacsiba. Úgy látszik erre se vagyok jó. Viszont a tűt jól megforgatták a vénámba párszor.

Viszont szinte fillérekből ebédeltünk egy pubba (6 ember, 4 adag kaja, 2 adag desszert, kávé, üccsi, sör stb. 13600 HUF), akkora adagokat (Egy adag vagy fél kiló köret, csomó zöldség, ami amúgy csak díszítés és két akkora töltött rántott hús, alig 2 e ft-ért. Az én kis, gyerek adam rántott sajtom alig bírtam megenni. 2 db volt, nem az a kis fajta és csomó köret, zöldség. A desszert palacsintát rendes nagy tányéron hozták és nem félig üresen.) Ha valaki arra jár érdemes ott kajálnia.
Irigyellek Benneteket a túra miatt!Nekem meló volt,de talán legközelebb...
Szavadon foglak
Még csináltam 1-2 képet.Felraktam galériába
Valamelyik napsütéses hétvégén felugrasz és elmegyünk Dobogókőzni rám is rám fér a gyakorlás
ritka fazer túra volt, csak pár csepp eső kapott el
Hmmm. nekem a minap kuplung -fékkar érkezett hiánytalanul, nyitott csomagban. Más csomagok sem tűntek el soha. A VPOP nyitogat, mint a szocik korában, csak akkor nyilvánvaló volt....
Én is itt hon vagyok.. gyerek felült a mocira B.örsön, azt dézsából amíg haza nem értünk. Rég esett ilyen jól! Gyakorlatilag gatyáig. Volt velünk esőruha, az persze száraz maradt. Köszönjük Emese!

Jó nap volt!
Hazaértem én is .Szép időbe motoroztunk ma !
Jó volt.
Sziasztok!
Szerencsésen hazaértem, bár az utolsó 30 km-en már esett rendesen
Pesttől kergetett a csúnya felhő, Lajosmizsénél utolért.
Jó volt a nap, nekem a végén 440 km lett a mai etap.
Bocsi ha túl lassú voltam. Remélem az évadzáróra nagyobb lesz a kanyarsebeségem is
időközben vettem én is md80-at de csak itthon próbáltam ki mert nem tudtam 8 gigás kártyát venni még ,viszont cd-jét nem mertem feltelepíteni ,mert kínai nekem így most nem tudom mire való a mode gomb az oldalán mi változik ,ha megnyomom ?
Azért nem küldenek sokan Mo-ra, mert állandóan lenyúlja a posta és csak a gond van velünk. Nem azzal van a baj, hogy nem fizetnek a vevők, hanem a posta miatt rágtak be ránk. Úgyhogy a Magyar Postát utáljátok ne a külföldieket.
Nekem kb 50 percet vett fel. (más kérdés, hogy rosszul állítottam be és gyakorlatilag használhatatlan a felvétel.) olyan 2,3 giga körüli méretű helyre.
Na igen nem tudom miért ilyen bénák.......
A pénzt rögtön átutalják neki akkor meg mi a bánatért nem akar üzletelni.......macerás elmenni a postára vagy mi?
Verebek.......akkor kapja más a pénzünket.
No mindegy.
Mindenkinek köszi a segítséget.
Sziasztok!Valakinek tapasztalata a Calvatti bőrruhákkal kapcsolatban?
Asszonypajtásnak lenne....
Előre is köszi a válaszokat!
Ricsi
Amúgy megvan a megoldás az FZS600 állítható fék- és kuplungkarral való ellátásához. Nos:
- az FZS600 fékkarja egyezik a FZS1000 fékkarjával (E- bayen: FZ1 2001- 2005)
- a kuplungkar pedig az FZ6S- ével (E- bayen: FZ6 Fazer 2004- 2010)
Lehet, hogy a későbbi évjáratú ezressel ill. az Fz6N- nel is kompatible, sőt, valószínű, de mivel személyesen csak erről a két típusról győződtem meg, így csak ezt merem leírni biztosra...
Szóval két készletből össze lehet válogatni. Hogy a megmaradó 2 kar milyen motorra megy rá...
Kitartott a jó időnk... éppenhogy. Egerbe, Kecskemétre, mindenhova hazaért rendben mindenki?
Ha nem kell neki a mi pénzünk, lelke rajta..
Pedig nem is nagy értékű dologról van szó. No mind1.
Akkor megkérdezem én is, legyen egy jó napja.
Sziasztok!

Nos a csóka aki 10 dolcsiért adta volna a fékbetéteket eléggé berághatott ránk! Most már külön írja hogy NEM SZÁLLÍT hozzánk!
Idióta!
http://www.ebay.com/itm/EBC-Br...
Remélem kitart a jó időtök, ami reggel is volt. Nagyon nem akaródzót nekem a hazajövetel, meg a munka.
Légyszi rakjátok fel valahova majd a képeket, hagy fájjon a szívem.