Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem meg FZS100hez kéne
Túl vannak miszifikálva ezek a nagy lóerők/gyorsulások! 100 le-től minden motor piszok jól megy 1-2-(3) fokozatban,csutkán! Szerintem.
Mondom ezt pl bmw s1000rr(200),Suzuki b-king(184)motorok próbái után.
Ha valaki akárhol lát oldaldoboztartót FZS600-ra, kérem, azonnal jelezze nekem. Ha sehol nem találok értelmeset (értelmes árban), akkor magamnak kell legyártanom egy monokey rendszert, de attól félek, abból inkább monkey lesz.
pontosan a K1600GT re gondoltam
Az a gond, hogy a gyorsulást elég könnyen megszokja az ember. E miatt mindig vonza a nagyobb teljesítmény, de valójában a 600-ast se tudom kimotorozni. Akkor meg minek? Persze sokszor csak a 'kényelem' miatt is jó, pl. nem kell visszaváltani, de egyelőre nem látom, hogy nekem 160 lóra valaha is szükségem lenne.
Előbb próbálj egy Tiger XC 800-at is.
192
Teljesítménygörbét néztél már? Hányszor forgatod el a fazert 11.500-ig, hogy leadja a 95 lóerőt? Most hirtelen nem találtam grafikont, de nem hiszem, hogy átlagos mindennapi használat során 30 lóerő lenne a különbség.
Mentem sv-vel olyan 250km-t. Az hasonló kategória lehet és nem éreztem, hogy hú de gyenge lenne. Ráadásul a kéthengeres karakterisztikája is segít. De persze kellene egy alapos próba.

Viszont a youtube-on van egy versys-es videó valamelyik angol pályán. És elég jól megy.
én ha tehetném megpályáznám a 160 le-t
Vojnitomi, te mekkora vagy? én 183, szóval nekem is szimpatikus az ülésmagasság is ( meg az alsó kipufogó, meg a fejidom, meg a féloldalú lengéscsillapító, mega minden... ). Csak tényleg ez a hülye 30 Le. Főleg, hogy hosszabbakat sosem egyedül megyek, mindig barátnővel, csomaggal.
Izé...ezt most részleteznéd? Mer' értem én, csak...
98 lóerő és 65 nm versus 86 lóerő és 86 nm számít?
Kezelhetőbb, modernebb, biztonságosabb, kényelmetlenebb, kevésbé praktikus.
Ha MOST vennék újonnan motort max 48 lőerős lenne és ABS-es. Ehhez ragaszkodok.
Na jó, ilyen alapon a barátnőm Kymco People 50- e is játszik, azzal is szoktam mászkálni Amúgy a robogónak Panni a neve...
Engem a 95 Le -- 65 Le aggaszt... Ilyen jellegűt valaki?
Mindig is tetszett és egy kiállításon ráültem. Nagyon kényelmesnek tűnt nekem a magasabb ülés miatt.
Semmi probléma nem sietek sehova:)
Gyurkesz téged meg elfelejtettelek, elkallódott az e-mail-ed a sok között! Mindjárt válaszolok!
Pár hete vettem egy 150-es Liberty-t suliba járni. Az is számít?
Üdv mindenkinek!

Ha valakinek kellene fz1-re gyári plexi nálam található egy feleslegbe én másikat raktam rá egy fabbrit.
Ült már valaki át erősebb gépről gyengébbre?
Téged is a Versys? (Jó, tudom, hogy az előbb z1000Sx-et írtam, de arra se pénzem, se tudásom, se szükségem. Az olyan álom).Legnagykirályabb túraendúró a Versys, már nagyon régóta nézegetem. Csak a kedvéért lementem Székesfehérvárra, hogy megnézzem és legaláb a szalonban ráülhessek Amiért még nem cseréltem le a Fazeremet rá:
1. Mert imádom a Fazert!
2. Mert nincs a Versysre pénzem, használtan is 1.2- 1.5 millió a használhatóbbja. (mondjuk ezt- ha nagyonnagyon akarnám, még esetleg összehoznám, ha eladnáma Fazert- amit nem akarok )
3. Attól félek, a 95 Le után a 65 Le kevésnek tűnne. Nem vagyok egy V. Rossi, nadeazérami jó, az jó.
4. Attól félek, megbánnám!
Szóval nem tudom... illetve tudom, egy jó darabig tuti marad a Fazerem.
Én lehet lenézek, ha minden úgy alakul. A versys már régóta érdekel.
Pénteken Kakucson Kawasaki tesztvezetés! és jól kitaláltam, hogy megyek, délelőtt úgysem dolgozom, aztán beugrott, hogy időpontom van a fogorvoshoz... Pedig a z1000SX-et szívesen kipróbáltam volna Utána belegondoltam, hogy amúgy is, péntek 13-án vezessek sokmilliós motorokat, teljes anyagi felelőssséggel? inkább a fogorvos, ott talán kisebb baj érhet...
Phase-R-Six! Küldjél kérlek levelet a csikosbekakukacgmailpontcom címre és akkor szívesen elmondom, mia merrre meg meddig. Nem bonyolult amúgy, csak tudnom kell pár dolgot, napirend, testsúly, testalkat, stb... és akkor Neked személyesen össze tudunk rakni egy használható étrendet, amivel nem csak kínlódsz, hanem haladsz is. Már ha betartod...
elvileg ezt beszéltük telefonon! 3 nap ! szóval én készülök,
a héten kezdek neki oldaltáska tartó projektnek
Peti! Április 28 - Május 1 hosszú hétvége, 4 nap...
Kikéne használni!?
bar nem engem kerdeztel, de:

body.builder.hu FAQ szekcio
minden le van irva, amit errol tudni kell.