Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Múltkor kereste valaki Berbert. Megtaláltam! A fenti cikksávban elérhető egy füldugós teszt, ott aktívan vitatkozik a hozzászólásokban.
Elnézést, kimaradt néhány ige és a végére egy szép nagy köszönöm!
- OFF topic -

Csíkos Béka!
Talán tudsz segíteni. Elkezdtem diétázni - ismét -, és volt egy papírom, amin az alábbi adatok voltak:
2gr fehérje * testsúly (*kg)
3gr szénhidrát * testsúly
Ezek a maximum adagok, vagy már a csökkentettek, amivel elérhető a fogyás, vagyis a diéta kezdete vagyis a folyamatos táplálékmegvonás? (az előző adagokhoz képest)
Azt láttam a kiírásban. Sőt, ha jól értettem azóta rhioneli is csatlakozott, ugyhogy már csak 1 szabad hely van. De inkább lemaradok, minthogy azt mondjam igen, aztán mégse...
A műtétet követő évben nekem sem nagyon volt kedvem motorozni.
De lassan helyreállt a rend.
Jól gondolod, nincs. Viszont van maximális létszám, mégpedig 6 fő. Jelen pillanatban 4-en vagyunk
Na majd gondolkodom rajta.
Az idén még lesz egy ház átalakítás, de egyelőre nem tudom mikor. Gondolom az út nomád jellege miatt nincs kötelező jelentkezési határidő.
Csak az első két napot húzzuk meg, utána bóklászunk már krímen, aztán onnan lesz egy keményebb menet a Deltához, de utána úgyis pihi lesz.. 300-800 kilométerig lesznek kb az etapok.., hogy a 400-as DRZ-vel se legyen gond. Mivel 10-11 nap motorozással fog telni, és 4500 körli lesz a táv, így a 400-450 lesz az átlag futás, ami teljesen vállalható, főleg hogy kétszer is fogunk olyan szakaszon menni ahol nem lesz semmi 600 kilométeren keresztül, csak a nyílegyenes út.

Mivel reggel korán indulunk minden nap, így 12-14 óra (motorozni megyünk) áll majd rendelkezésre a távok teljesítésére..lesz idő mindenre.
Én szemeztem a kiírásoddal csak a minden nap addig megyünk amíg bírunk elbizonytalanított.
Nem hiszem, hogy túl kényes lennék ebből a szempontból, de ennél azért már kényelmesebb vagyok.
Fazer 600/1000 bontott alkatrészeik eladóak. 70/6321-829

Ja bevarrták
Ez jó volt
De már bevarrták, nem?! Akkor hajrá!
40 felett...egy 25 centis vágással a hasamon...már elgondolkozik az ember :D
Áá dehogy. Most volt időnk, most kellett menni. Jó volt simán.
nem hinném,hogy papírkutya vagy lehet csak benőtt a fejed lágya...
A legegyszerübb ha teszel bele valami karbipucoló löttyöt és kész.A bonyolultabb vizsgálat ráér utánna is.Szerintem.
Úgy tűnik, én igazi papírkutya vagyok...hozzátok képest...
A saját motoromból kiindulva nem csoda, ha 3 hónap állas után kihagy egy henger. Simán bele tud rohadni a benya a karbiba. Én mindig leengedem, ha tudom hogy sokat fog állni, vagy nem tudom beinditani 2 hetente.
Hát hogy jobb-e az kérdéses, de olcsóbbnak olcsóbb. Főleg 5 év távlatában például.
Ma a Mátrában nem volt meleg, sőt még hó is volt De menni kellett
Jó, hogy mondod...a légszűrőm is az eredeti még
Kb. 3 hónapot... De csinálta már ezt mindig is, amikor hetek állt. Ha viszont hónapokat áll, az egyik henger mindig kihagy egy kicsit...viszont ha meleg, megy mint az állat. Egy másik FZS1000-et simán odaver...ezért sem értem. Mondjuk a végsebességével van egy kis gond, mert 260 (óra) körül belassul. Ezt sem értem...
2-3000
Jobb 2-3 kilométerenként kiráncigálni és mosogatni-tisztítani?
Halihó,van valakinek sportlégszűrő a gépében? Ér az valamit? Gondolom min. jobban harap. Unom minden tavasszal venni bele a gyárit!Lehet tulzás! Bár ebben meg nem bíznék!(sport)! Tapasztalat?
Mennyit állt?