Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hm...akkor sztem elviszem a World-be...megnézetem...
fz6nál 20e nél kellett cserélni, de úgy emlékszem a nagynál is annyinál kell, de lehet hogy karbinál van valami nyűg
Most jövök a garázsból...kiástam a gépet. Elsőre beindult mind a 3 henger...kellett vagy 20 mp mire a negyedik is....lehet cserélni kellene a gyertyákat így 30 ezernél ?!

Viszont te egy megveszekedett motoros vagy...kurva hideg volt ! A fülem még mindig fáj !

Tényleg az amitől lehet, hogy ha hosszabban áll, indulás után ha húzom neki, olyan 3000-es fordulat környékén leveszíti az erejét. Aztán ha túlforgatom rajta szépen meg, sőt utána többet nem csinálja, csak ha megint áll egy hetet... ?!
http://www.youtube.com/watch?v...

Éljenek a motoros csajok!
ne szólj beeee
kakucsra majd jó időben megyünk! ez csak egy laza 200km es fagyos gurulás volt
Jó dolognak ígérkezik, csak én már elígérkeztem Boszniába :)
Majd legközelebb beszállok én is..
Kb 4000-4500 km, ennek javarészt az ukrán olcsó benzinből.
Hali.
Vadkemping és hálózsák ? :)
Hány ezer km lenne ?
hülye fasz
Hideg volt ? Kakucson voltál ? Beengedtek bőr nélkül ?
jaja, most olvadok ki...
peti, hazaértél rendben?
Hali,nekem is 1000x jobban tetszik mint a sima plexik! A motorline-ban vettem.
Fabbri ha jól emlékszek.(matricát leszedtem). Arra figyelj hogy katalogus szerint s2-höz jó csak( a műszerfal miatt)de erre is jó,kicsit támasztja a műszerfalat legalább! Meg a szineknél figyelni kell a plexi-idom kombinációkra(a plexi több szinben van,cserélhető). 25e ft körül volt 2 éve.
Én nagyon szívesen mennék, de nincs "kedvem".
10-12 nap, július elején. 4500 km környéki össztáv.. 85-100k HUF benzin+ kaja + lesz egy fizetős szerpentin Yalta mellett (annak nem tudom az árát..pár euro lehet)+ aki jön a deltába annak 70 euro a két éjszaka szállásért meg 5 étkezésért plusz a hajóért (mert hajókázni fogunk egy napot), a hajóval elpacsált benzint meg összedobjuk helyben.

A deltai szállás kivételével mindenhol vadkempingezés lesz. Kaját ki-ki belátása szerint hoz magával.. de minden este lesz vásárlás diszkontban (már csak a sörök miatt is).



Terv szerint 500 eurón belül marad az aki nem fogja szórni a pénzét. Erdély és Románia, Moldova Ukrajna amit ennyi pénzből meg fogunk tudni nézni. Kevesebb pénzből nagymotorral nem lehet megoldani
Sabato, ha jól látom a te géped van a képen. Hol vettél rá plexit? nagyon fájn.
Július első hete. És az a lényeg, hogy szinte az összes költség a tankolásé, abból is az "olcsó" 300 ft-os benzinből.
Én csak kíváncsiskodnék, ha szabad. Mikor mentek? Túraterv?
Álmodozom egy ilyenről, de sajnos se időm, se pénzem a benzinre... :(
Hi!

Krímre nincs kedve jönni valakinek Dipshippel és velem? Van még hely.
szerintem puig
Bakker, az a plexi rohadt jól néz ki rajta. Nem tudja valaki, hogy milyen gyártmány? Nekem volt gyári rajta, de megmondom őszintén hülyén nézett ki.
Má nemá hogy nehogymá! Jóhogy!
Csak annyi, hogy 2 dolog mindig zavar: a butaság meg a rosszindulat. Másokat meg én zavarok, szóval 1- 1.
Látom, osztod a népet a BMW-s cikknél.
Most eszem a kis főtt sonkát tojással, barátnőm apja készítette a tormát. A billentyűket alig találom, úgy könnyezek tőle... mit rakhatott bele...