Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a fék érzékeny és harap is nagyon....Nem zsiguli effektust kell elképzelni..
Ilyenkor nem az van, hogy szimplám keményebb fajta a betét? Ha elfogy, egy fokkal puhábbat veszel, aztán talán azzal elmúlik.
szedd ki és csiszolópapírral húzd meg egy kicsit, az se baj ha durvábbal
ahogy én használtam nem tudtam megégetni
Cimbim is így van most a gsr-rel,átment hozzá a szerelő barátunk szétkapták...3mm van még rajta,megpucoltak mindent ,nem láttak rajta semmit...összerakták...továbbra is nyikorog
donkartacs:
Ezt meg ne vedd ! Nem való a mi motorunkra ! Ez a hulladék amit ott árulnak csak olyan motorra való, amin van gyárilag fokozat-kimenet valahol a blokkon és csak a kijelzőt kell felszerelni.
mivel egyik fazeren sincs ilyen jeladó, ezért minálunk ez egy kicsit komplikáltabb és drágább is.
A fazeren a sebesség és fordulatszám jelek hányadosából kell kiszámolni, hogy melyik fokozatban vagy. Ehhez meg kell egy kis elektronika, ami aztán a hányados alapján még meghajt egy másik elektronikát ami a kijelzőre viszi azt az egy szál adatot
Ezért drága, mert vagy tanítható és akkor teljesen univerzális (ezt árulja a srác Németországban, ennek az az előnye, hogy ha másik loval veszel, viheted tovább és újra tanítod) vagy a típusra van eőre programozva (ezt persze csak azzal a típussal tudod használni). Ezért kerül az utóbbi itthon húszezerbe, mert az előre van programozva.

Amit az ebay-en ennyiért árulnak az áll 6 db vezetékből (~30 Ft.), egy 7-9 szegmenses kijlzőből (ami ugyancsak kb 200 Ft.) és zsugorcsőből, ami megint csak pár száz forint. Ehhez még elektronikai tudás sem kell...

Szóval senki ne vegyen ilyet, csak ha szuzúkis...mert ott szokott lenni jeladó...bár a gixeren is több gang van mint 5...de lehet tévedek
sokat nézelődtem,hogy mire cseréljem le,ami újabb lett volna és korszerűbb arra nincs zsé(fz8 vagy triumph tiger1050) ezek mind 2 milla felett vannak jóval... és használt sincs

FZ1el valahogy nem szimpatizáltam, olvastam pár elrettentő dolgot, (injektor, vezérműtengely) lehet ezek egyedi esetek voltak. Régebben mentem is vele,de nem fogott meg.

Első kawa z1000 az mindig is tetszett, de én most is azt mondom hogy a yamahanak szebb ,igényesebb a kidolgozása...
Nah neki volt az ellenfele fzs1000 és mivel én nagyobb szélvédelmet, erősebb motort akartam így a fzs nyert
nem hiszem, mióta nálam van mindig nyikorgott.
.....ne terelj......
nem égetted meg
Enyém motor az bizti tuti kis masina

nekem fékezéskor is nyikorog, első és a hátsó is! megpróbáltam már hogy jól kifújkáltam féktisztítóval de nem használt, a tárcsán egy helyen találtam egy kis bemaródást ezért a para nehogy nagyobb bajt csináljon. Na majd meglátom. Annyira vigyázok rá hogy kezd féltékeny lenni az asszony
Eddig sem tette...Pedig amikor tologattam én is hallottam néha,hogy nyöszörög,mert nyikorgásnak azért nem nevezném
De már a te motorod
Hát nem tom engem kicsit idegesít hogy nyikorog (lehet hogy nem kéne vele foglalkozni) parázok, nehogy megrágja a tárcsát
nekem nem kellett cserélnem rajta.Ha jol emlékszem 50%-os volt amikor elvitted a vasat...
Ha az újnak is lesz nyöszörgése akkor mi van
Én ezért még nem cserélném
Ez igaz, majd meglátjuk most a fékekre összpontosítok
Igen ez igaz de ha jól látom sajna csak 5 fokozatig írja ki. Úgyhogy sajna ez felejtős.
Szarérthúgyért van...ilyen alapon még egy próbát is megér. Persze,ha be tudod szerelni.
hááát ha valamit galyra vág az elektronikában akkor elégé gagyi...
Agonál 20 körül van + 5 ért beszerelik de az legalább tuti és garis
Sziasztok!

Látom megy a fokozat kijelzőről a csevej. Én is gondolkodom egy ilyenen csak elég húzós az ára.

Ilyet találtam az ebayon http://www.ebay.com/itm/Red-Un...

ez nagyon gagyi lehet? nem egy durva összeg.
Beszerzés nem gond.
nem hiba az ,csak te azt szereted
Igen,nekem nagy "hibám",hogy újabb konstrukció párti vagyok!
Az egyik havernak fz1-e van elötte 2 fzs 1000-t nyúzott
újkoruktol pár évesig aztán csere..
" Az Fzs lényegesen kényelmesebb azokat jobban szerette.."
Akkor valamit félreértettél,én csak kiváncsi voltam mi a választása háttere. Ennyi,nem a fzs-t fikáztam,hanem a két motor helyett lehetne pl egy fz1.

.....és ja nem vagyok márkafüggő fazeres,ha holnap motort vennék 2 gép játszana a ligában az új z 1000 és a honda cb1000r!
Ebbe kár belemenni a mai rongyrázó világban. 2 haverom: 3 éves seat leon felni frenki minden,de a netet kikötötték tőle,a másik bmw x5 de folyamatosan görgeti elmaradásokkal a rezsi számlákat! Ez a jellemző manapság. Én a lakáshitelen kivül más hitelt nem látok vállalhatónak.
nem csak te kötekedhetsz...

Bár azért hozzátenném, hogy senki anyagi helyzetével nem viccelődnék soha, így itt is csak arra vonatkozott a kötekedés, hogy nem vagy 'elvhivatott' fazeres.